5510 Sakrální čakra a pátá dimenze Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2023-11-26

Sakrální čakra s sebou ve 3. dimenzi přinesla nesmírné lekce duše, zneužívání sil, zvláště v nižších formách, a tedy v těch nejintimnějších. Zde se mezi dušemi vytvořily háky, šňůry, pouta, která se přenesla do mnoha životů. Patří sem i rodinné vztahy. Vzhledem k tomu, že sakrální čakra páté dimenze je plně aktivována (a to je nyní důležité, protože naše vyšší srdeční čakry jsou plně aktivovány akvamarínovým paprskem), je třeba tyto negativní provazce, pouta atd. zcela uvolnit, takže my a všechny ostatní zúčastněné duše jsme osvobozeni z otroctví. Potřebujeme být svobodní, abychom mohli zažít transcendentální lásku, která nám umožňuje mít svobodu být jednoduše sami sebou a nejvyšším vyjádřením sebe sama.

Když je sakrální čakra pozvednuta do páté, zvýrazní všechny oblasti, kde je potřeba vyčištění, a přináší problémy ve vztahu, které vyžadují velkou moudrost, milující milost, rozlišování, odpuštění a bezpodmínečnou lásku, aby byly rozpuštěny a s důvěrou v hluboké poznání uvnitř. S každým čištěním prochází zasvěcení duše a čím více se otevíráte transcendentální lásce, vyšší srdce se plně spojuje se sakrálním. Tato čakra se poté změní v zářivou jemně růžovou a rozšíří se do všech kolem vás, protože zaplní celou okolní oblast a s vyšším srdcem vám otevře plný přístup k čistotě a lásce k vaší duši je v pravdě. Začnete vibrovat na mnohem vyšší vibrační frekvenci a můžete prožívat lásku v nejpravdivějším posvátném smyslu, ve smyslu duše.

Když se sakrální čakra spojí s vyšším srdcem, můžeme dokonce splynout s našimi dvojplameny, kteří nejsou ve fyzické formě a nikdy se neinkarnovali na Zemi, což se nyní bude dít stále častěji. (Opravdová láska nikdy nesvazuje, nevlastní, ani nepotřebuje podepisovat smlouvy, skládat sliby nebo přísahy. To jsou lidmi způsobené a největší příčiny ucpání sakrální oblasti.) Více než toto najdeme v této 5. dimenzionální rovině radost, světlo a bezpodmínečnou lásku přesahující vše, co jsme kdy poznali v hustotě a dualitě 3D. Mohu jen říci, že člověk zažívá transcendentální kosmickou lásku, všechny pozemské nabídky mizí. Láska je totiž ve skutečnosti nekonečná a nesmrtelná. Stejně tak láska s velkou něhou, důvěrou a respektem, která druhému vždy umožňuje svobodu být a vyjádřit, kým a čím ve skutečnosti jsou.

Nový zlatý věk je věkem transcendentní lásky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/26/sacral-chakra-and-fifth-dimension/

Zpět