5482 Zákon přitažlivosti Robyn Locke

[ Ezoterika ] 2023-11-18

Víte, co znamená zákon přitažlivosti? Začněme takto... byli jste lhostejní při soustředění na tom, co nechcete, spíše než na to, co se chce? Mnoho jedinců se právě soustředí na to, co nemají, a snaží se získat, o čem se domnívají, že je nemožné. Soustřeďte se nyní na vše, co hledáte, ale ne z nižší pozice. Nyní se zamyslíme nad tím, jak byste si mohli přitáhnout více toho, co skutečně chcete.

Přitahujte, co chcete

Přeformulujte své myšlenky tak, aby Univerzální Zákon mohl fungovat ve váš prospěch. Jsou to vaše myšlenky, které vás udržují v odolnosti vůči tomu, co si v tomto životě přejete mít. Jak můžete získat hojnost nebo to, co je větší, pokud skutečně věříte něčemu jinému? Když věříte něčemu, co je v souladu s tímto předpokladem, vidíte tu situaci, kterou dostáváte? Proč žádat o něco, o čem vnitřně věříte, že nemůžete mít nebo na co nemáte nárok?

Věříte, že to, co hledáte, má hodnotu? Jaké jsou výhody, když máte tuto věc? Podívejte se zpět na své myšlenky - jste nyní tam, kde jste věřili, že budete? Nejste místo toho tam, kam vás zavedly vaše myšlenky? Drbete se na hlavě a divíte se, proč jste tam, kde jste?

Tolikrát se člověk někde ocitne z pozice nedostatku nebo boje. Vesmír nechce boj. Dokážete rozpoznat a vidět rozdíl v tom, co vám vaše myšlenky přinášejí? Vaše soustředění k vám přitahuje více vibrací podobného druhu. Nechtěl byste raději rozpoznat nevýrazné myšlení a změnit to, co je špatně, na něco jiného? Podívejte se pozorně, abyste viděli, zda vás vaše myšlenky posouvají blíže nebo dále od cílů vašeho srdce. Všimněte si, zda chcete jiný výsledek, spíše než ten, který vás přitahuje myšlenky, které si držíte.

Posuňte své myšlenky

Zdá se, že boj předává a rezonuje snadněji, protože se zdá být věrohodnější. Vibračně je to známější? Dále si představte, jak to nemusí být. Buďte si vědomi svých myšlenek a přesuňte je. Během své soustředěné pozornosti můžete poznat, kdy se pohybujete v proudu života, nebo kdy z něj vystupujete. Můžete pak jednoduše upravit své myšlení. Myslete na lepší myšlenky, nakreslete si preferovaný výsledek.

Odstraňte boj

Boj je prostředek k poznání toho, co se nechce. V tomto uvědomění víte, že musí existovat lepší způsob. Následky boje obvykle nejsou dobré, přesto se někdy cítí povědomě... jako obnošený, pohodlný svetr. Rozpoznejte rozdíl a pak je setřete. Vneste do směsi nové myšlenky. Vězte, že negativní pocit, který boj přináší, musí být rozpoznán, než budete moci přesměrovat své myšlenky na něco jiného. Místo toho, abyste se zaměřovali na to, co nechcete nebo co nemáte, přesměrujte svou pozornost na to, jakou štědrost již máte. Co byste tedy raději zažili?

Když se cítíte v souladu s bojem, přitahujete k sobě více jeho energie. Místo toho se zaměřte na to, co chcete. Zapojte zákon přitažlivosti pozitivním způsobem. Stanovte si záměr projevit věci, kterých chcete dosáhnout, tím, že se na chvíli zaměříte poté, co nabídnete vděčnost za to, co už máte... právě teď... v tomto okamžiku. Zaměřte se na to, jak se o vás Vesmír stará a jak jsou všechny vaše potřeby neustále uspokojovány, i když tomu aktuálně nevěříte.

Přitahujte, co chcete

Zákon přitažlivosti je velmi jednoduché zařízení, jak vtáhnout to, co se vibračně shoduje s tím, na co se soustředíme a co chceme. Vaše zaměření jednoduše přináší více toho, co chcete. Tímto způsobem k sobě přitahujete. Toto je univerzální zákon.

Zkuste to hned

V oku své mysli sledujte své touhy, jako by se již projevily. Pociťte, jaké to je dosáhnout této věci. Vědět a cítit se, jako by tu už byl. Prožijte svůj den tak, jako by každý preferovaný výsledek již byl dosažen, byl právě ve hře a probíhá. Používejte tuto metodologii denně po dobu následujících třiceti dní a sledujte, co vaše obnovené myšlenky produkují.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/18/law-of-attraction/

Zpět