5480 Od 3D do 4D a 5D: Ber, nebo zemři Lev

[ Ezoterika ] 2023-11-19

Dne 15. listopadu 2023 ve 20:59 SEČ a 16. listopadu v 18:41 SEČ prostřednictvím jednotného hierarchického kanálu, Co-Creators a Galacom krátce informovali o nejnovějším vývoji na Zemi.

Mnoho pozemšťanů má často pocit, že se čas zpomalil, pohybuje se v kruhu stejných nebo podobných událostí a žádný pohyb vpřed. Tento pocit je mylný. Ve skutečnosti se stratifikace 3D, 4D a 5D realit dramaticky zrychlila, chronální proudy proudí různou rychlostí. Lidská civilizace je stále více rozdělena do tří hlavních časových linií, a proto spolu nemohou pokojně vycházet. Někteří nejsou absolutně připraveni a neberou žádné informace o přechodu. Jiní zdvojnásobují úsilí a vnitřní práci, aby vstoupili do přechodného 4D. Třetina už tam je, zvyká si a zabydluje se v nové realitě.

Spolutvůrci a nový pozemský Logos Al-Terra-Gaia vyvíjejí neuvěřitelné úsilí, aby zachránili planetu, ale růst agresivity a ataků, konfrontace zemí, národů a náboženství neustále tlačí svět ke globální válce. V současné době z jemné roviny obrovské Světelné síly nadále brání zničení Země a udržují na ní mír - od masivních protiútoků a chirurgicky ověřených bodových operací, až po vykolejení plánů temných a pomoc při transformaci a přechodu Země a těch, kteří jsou připraveni.

Spolutvůrci a Galacom nedovolí zabití Země. Je nedílnou součástí enklávy světů Gaie, Jejího Multivesmíru od 3D po příbytek Absoluta ve 14D, a spolu s novým Logosem je plně zodpovědná za bezpečnost planet. Nyní sice čelí velmi obtížným úkolům, ale jsou řešitelné, a proto je zde vše potřebné k pokračování konstruktivního vývoje.

Jsou stanoveny diagnózy, předepsána léčba. Nyní je nutné rozhodnutí o akci a čas. Po zrychlení zpomalili, aby si vše stihli připravit a neškodili všem přílišným tlakem a energií těch, kteří jsou za tento svět zodpovědní. Čekají na dobré zprávy. Bývalá realita je aktivně odříznuta a zbytky 3D Matrixu jsou odstraněny. Na pole Země umístili Spolutvůrci energetickou síť, která zachytí a zničí doslova vše, co může planetě ublížit.

Současná generace je svědkem a účastníkem ničení starých základů Matrixu, včetně lidských fyzických 3D těl. protože jsou na rozcestí. Co dělat? Kdo je pro koho? A kdo za čím stojí? Lidská Vyšší Já rozhodovala o všem na dlouhou dobu, ale mysli a vědomí jsou stále trojrozměrné a zapletené do parazitického Systému - jsou ve zmatku.

To vše pomine, až ti, kteří na sobě pracují, budou zcela očištěni a uzdraveni díky novým elementálům země, vody, vzduchu a ohně, které přetváří fyzické a jemnohmotné tělo. Pro mnoho lidí je to těžká a nepředvídatelná doba. Nikdo se tomu nemůže vyhnout, pouze se naladit a provést hlubokou sebekontrolu. Oddělte zrno od plev a vhoďte je do očistného ohně, který spolutvůrci slunečními bouřemi zapálili na Zemi a nad ní.

Třetí fáze transformace planet se přesunula do čtvrté, komplexní a široce otevřené, díky čemuž se všichni pozemšťané stali průkopníky. Cíle zůstávají stejné: mrtvý k mrtvým, živý k živému. Magnety přitažlivosti jsou zapnuté, ačkoli jejich síly jsou stále slabé. Ale i to stačilo k oživení celého světa, k jeho nasměrování do výmolů, takže otřesy se rychleji rozptýlily podél pólů přitažlivosti. Spolutvůrci sledují situaci online a neustále ji upravují posilováním nebo zeslabováním činnosti magnetů.

Kromě tohoto briefingu 16. listopadu pozemní tým také věnoval pozornost humbuku, který vyvolala obálka The Economist s předpovědí 2024. Světelní válečníci zdůrazňovali to, co v předpovědích NEBYLO, například nová světová pandemie, velká evropská a tchajwanská válka, kdo by byl prezidentem USA, i když už je dávno rozhodnuto, další vývoj na Blízkém východě a mnoho dalšího.

Tím, že The Economist soustředí svou pozornost na tato chrastítka, skryje nejdůležitější věc. Obrázek je koláž střednědobého scénáře, již zahrnutá do náhodné matice Země. Temní, kteří zůstávají za stínovou světovou vládou, mají stále možnost nahlédnout do scénáře Matrixu. Vidí ale jen to, co do toho sami vložili. Stále hluboce věří, že prostřednictvím Matrixu pořádají a řídí světové a národní události. Ve skutečnosti je to iluze. Jejich bývalý Matrix je zničen a jeho fragmenty jsou odstraněny. V novém se mohou podílet pouze na rolích a scénářích, které spolutvůrci již naplánovali a režírovali. Temní a jejich elita už nejsou vládci světa, a kvůli své nevědomosti nemohou dělat nic, jen to vzít nebo zemřít.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/19/from-3d-to-4d-and-5dtake-or-die/

Zpět