5471 4 noví lidé v posádce Cosmic agency

[ UFO ] 2023-11-06

Vítám nové členy posádky Pixis Alexa a Aiden Isar z Ery, Tarell a Amle z Tor. Ve vesmíru je více lidí jako vy. Mimo Zemi je více Lidstva. Jsou dost daleko od malých zelených humanoidů, na které média už desítky let tlačí. Někteří mimozemšťané jsou extrémně odlišní ve všech možných ohledech, jiní, jako my tady, jsou v každém světě, a chodili po vašich ulicích. Nelidé se narodili mimo Zemi. Mísíme se s tvory, rasami, které se od nás lidí velmi liší. Vesmírní lidé jsou součástí obrovské rodiny Lyřanů.

Včera večer sem na hvězdné lodi Leiky dorazili dva noví lidé, z toho dvě ženy, což znamená, že jsou ve vztahu. Je jim 20-24 let, čerstvě po vesmírné akademii. První zajímavá věc na nich je, že nikdy nebyli tady na oběžné dráze Země, natož dole na povrchu v jakékoli podobě. Nikdy nebyli inkarnováni na Zemi, nikdy tam nežili. 0 tom, co se děje na Zemi, ví z toho, co se učí na Vesmírné akademii. To je dost daleko od toho, co se ve skutečnosti děje. Jsou to dva páry, manželé, piloti. Druhý pilot dvou nových stíhacích lodí třídy, ve které přiletěli. Každý pár ve své lodi. V těchto dnech nám tu docela chybí ruce, protože celkový počet členů celé posádky je jen 28 lidí. Ženy. Přichází na pomoc, aby nám podali pomocnou ruku. Vyšší Galaktická federace vydávaná za atoranskou rasu z Orionu přiletí koncem prosince tohoto roku, aby provedla generální audienci u všech ras Federace na oběžné dráze Země. Chtějí vědět, kolik jich je, co přesně zde každá z ras dělá, jaký je její účel, jaké jsou jejich aktivity. Není to zdaleka poprvé. Ošklivé je, že na Zemi se obvykle dějí špatné věci hned poté, co Oni provedou audit a opustí tuto oblast.

Protože je nás tu tak málo, královna Alenym se rozhodla přivést další čtyři lidi, kteří budou plnit roli pilotů stíhaček určených k péči o vlajkovou loď Taygety. Mohlo by to být považováno za jakési vojenské posilování Taygety. Je to spíše pro to, co nedokážeme předvídat, abychom ukázali určitou nezávislost.Síla je zde. V žádném případě to neznamená, že se chystá nějaká vojenská agrese, protože Federace je tak silná. Bylo by to směšné. Alenym je nevybrala přímo z letecké školy. Tito čtyři jsou špičkou ve své třídě. Jsou to Djedi. Alenym si je vybrala jako špičkové zbraně. Nemají žádné vazby. Žádné příbuzenské lodě se Zemí, na rozdíl od většiny této posádky, jak víte. Vybrala je mezi mnoha dalšími dobrými mladými piloty.

Jsou to dva páry v oddaném vztahu, protože to propůjčuje stabilitu. Zaměřila se na ně během jejich služební cesty zde na oběžné dráze Země jako čerstvě příchozí, naprosté puritány bez zkušeností se Zemí. Žádnou takovou zkušenost nepotřebují. Jjejich úlohou je být piloti stíhaček, nikoliv odborníky na exopolitiku - pozemskou politiku. Budou se muset učit. Přiletěli včera večer. Bylo by dobré udělat s nimi rozhovor pro můj kanál na youtube. Jelikož jsou tu noví, bylo by zajímavé slyšet jejich myšlenky a důvody motivace připojit se k týmu zde, tak jsem požádala královnu o svolení a souhlasila. Pak se ale obrátila na mě s tím, že je tu trochu problém. Jsou to mladí Taygeťané, čerstvě po akademii, ani jeden z nich neumí ani slovo žádné lidské řeči. Musela bych s nimi promluvit tetonštinou a přeložit to. Problém je v tom, že tetonština není jako žádný lidský jazyk. Není jen slovní. Je to verbální telepatie, což znamená, že slova se používají jako nosný signál pro širší telepatickou nálož s mnohem širším významem. Není možné ji slovo od slova přeložit do žádného lidského jazyka, na rozdíl od mého rozhovoru s tygrem Arim, který svým kočičím způsobem mluví třemi nebo čtyřmi lidskými jazyky, ale s příšernou výslovností. Jeho ústa a rty jsou jiné. Stále je to nesrozumitelné, takže to znamená, že než najdu způsob, jak tento problém obejít, mohu pouze popsat jejich příchod. Vyprávět, co řekli, vlastními slovy, jak nejlépe to jde.

width=Nikdy nebyli v blízkosti Země. Všechno je pro ně nové, jak zjišťuji. Je nesmírně zajímavé sledovat jejich reakce, jak objevují podivné věci a situace, běžné pro vás a mě.

Všichni jsme šli do hlavního hangáru, když jsme dostali zprávu, že přilétají. Hlavními vraty přilétly dvě nové hvězdné lodě a měkce klesly k letové palubě, jak jejich motory zpomalily. Posádky vyšli vstříc Alenym a ostatním, včetně kapitánky lodi. Čtyři noví byli oblečeni do svých černých leteckých kombinéz plných emblémů z letek. když byli na akademii. Kráčeli velmi bojovně, podle všech příletových protokolů v příručce, jeden z nich měl dokonce sluneční brýle, aby při tom vypadala švihácky. Dokonale oblečeni v leteckých uniformách. Dodržovali všechna pravidla. Na straně královny Alenym byli všichni uvolněně oblečeni v každodenním oblečení, mnozí lidského původu měli džíny a tenisky. Když jste tady blízko Země a díváte se na celou její společnost, samozřejmě se necháte ovlivnit její kulturou, zejména jejími pěknými věcmi, jako jsou boty, oblečení, šperky, i když ohromující je celá kultura, úžasná díky svému bohatství možností a variant, ale zejména jejími těžkými kontrasty. Následovaly Alenym do bezpečnostní místnosti, kde podali hlášení. To je vše, co jsem z nich včera během jejich příjezdu viděla. Teprve dnes ráno jsme se s nimi mohli setkat a promluvit. Všimli jsme si ptáka uvnitř hangáru, který se na nás díval z kovové lávky nad hlavou. Ten pták by tu neměl být. Je nebezpečný. Mají být uzavřeni pouze v centrálních zahradách. Nevíme jak se sem dostal. Na předním čumáku jedné z nově příchozích bílo šedých stíhaček byl vlhký ptačí bobek. Ptáci neumějí létat. Jsou to čtyřnožci bez křídel, ale umí šplhat, běhat a skákat docela dobře. Mnozí z nás hbitě šplhali po kočičích chodníčcích nahoru za hloupým ptákem, který začal lézt po trubkách elektrického vedení u střechy. Zběsile jsme se ho snažili chytit, zatímco malá Sophia s plyšovým králíkem v náručí se celé scéně řehtala.

Dnes jsme se my ostatní seznámili s novými členy posádky v jídelně při snídani. Tady jsem začala pozorovat a dokonce zaznamenávat jejich reakce na neznámé objekty. Po seznámení jsem si dala na stůl svůj lidský mobilní telefon s vypnutým displejem. Zeptala jsem se jich, jestli někdy nějaký viděli. Chvíli se na něj dívali a usoudili, že je to nějaký druh přenosného počítačového zařízení. Pokoušeli se ho ovládat hlasově, dívali se na čočky fotoaparátu a požadovali aktivovat hologramovou obrazovku. Mobil neodpověděl. Neudělalo to nic. Pak jsem zařízení zapnula a udiveně nechápali, že ta malá obrazovka je všechno. Žádný velký hologramový projektor, jak očekávali od čoček kamery. Primitivní, protože se ho stále musíte dotýkat prsty.

Mluvili jsme o tom, jak začít chápat lidskou společnost. Navrhla jsem podívat se na filmy. Studovat je kromě zkoumání všeho v lodních archivech. Online na lidském internetu. Vědět, co se děje na Zemi, není jejich úloha. Jsou piloti pro ochranu flotily, i když to je spíš prohlášení o kapacitě, než že bych očekávala nějaké skutečné problémy. Trochu se o ně bojím, i když vím , že budou v pořádku. Problém je, že jsou opravdu nezkušení zelenáči. O tom, co se tu děje, nevědí téměř nic, ale umí létat se stíhačkou. Ptala jsem se jich proč chtěli tuhle práci. Odpověděli, že je to šance něco změnit... Chtěli by sloužit své královně, aby něco změnili. Řekli, že to zní dobře jako propagace Federace. Musí se toho ještě hodně naučit. Uvidíme, jak se to povede. Jak zareagují na svůj první film vytvořený lidmi, což bude pravděpodobně Matrix z roku 1999. Bude velmi zajímavé sledovat, jak budou reagovat na vše lidské. Také se dozvědět více o jejich motivaci. Myšlenky, které je sem přivedly, to bude prozatím vše. Je to tak čerstvé, neviděla jsem je od snídaně. To je vše, co jsem s nimi doposud interagovala.

Jsou velmi milí milující, extrémně otevření. Ochotni sdílet celý svůj život otevřeně s naprostou transparentností, což nemusí být dobrý nápad při interakci s lidmi. Plodí to mnoho problémů. S největší pravděpodobností stejně nebudou komunikovat. Jsou to milí mladí nevinní Djedi. Dva páry nevinných plyšáčků, kteří se snaží vypadat drsně ve svých vojenských leteckých kombinézách. Postaráme se tu o ně dobře. Budeme je po celou dobu vést. Jsou to skvělí lidé. Zapadnou mezi nás.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?V=IR5ENMkYKew

Zpět