5466 Zvuk: Hudební spiknutí Cosmic agency

[ UFO ] 2023-07-23

Cabal na Zemi využívá kombinovaný účinek mnoha programů jako kontrolní mechanismy. Spojený efekt mnoha způsobuje, že se lidé pohybují směrem, který chtějí vládci Země. Interagují s lidskou populací mnoha kombinovanými akcemi, které spolu zjevně nesouvisí. Hudba v tomto není výjimkou. Všichni víme, jaké obrovské terapeutické výhody má poslech hudby. Dokáže změnit naši náladu, může nám pomoci soustředit se při práci rukama. Určitě nám pomáhá při meditaci.

Můžeme se rozhodnout, jaký druh hudby budeme poslouchat v závislosti na naší momentální náladě, co je vhodné pro naše aktivity. Já například vždy používám hudbu, abych se izolovala od toho, co mě obklopuje, když píšu pro svůj youtube kanál. Vibrace jsou vším v tomto vesmíru. Dokonce i hmota se projevuje z potenciální energie do něčeho pevného pomocí něčeho, čemu se říká harmonické frekvence. Harmonické kmitočty rozhodují o tom, kde a kdy se vyvine hřeben v médiu, jako je éter, který se chová podobně jako voda a ve kterých hřebenech se částice vyvine jako stojatá vlna. To je začátek manifestace předmětu do fyzičnosti podle teorie manifestace.

Většina z vás, co mě posloucháte, ví, že téměř vše na Zemi je řízeno korporacemi, které jsou zase řízeny tajnými společnostmi kabaly, která ovládá Zemi, a hudební průmysl není výjimkou. Nejenže kontroluje, kdo bude moci publikovat svou hudbu, kdo se vyšvihne ke slávě, také přesně řídí, jaké hudební texty jsou zveřejňovány a také kde. Kabala a její hudební průmysl podporuje a agresivně prosazuje určité druhy hudby pomocí jejích kontrolovaných médií. Mladší generace jsou těmi, které lze nejsnáze ovlivnit Tendencemi. Cabal má kontrolu nad tím, jaký druh hudby využívají. Mohou vést mentalitu i inteligenci těch, kteří poslouchají tento druh hudby. Propagují ji jako trend, což vysvětluje, proč v posledních letech někteří říkají, že populární hudba posledních desetiletí je hrozná. Obecně druh muziky, kterou poslouchají masy, téměř postrádá harmonické, tudíž pozitivní složky.

Caball protlačuje určitý druh hudby naplněné disharmonickými destruktivními frekvencemi, které brání populaci v rozvoji silného a pozitivního spojení s jejich skutečnou duchovní přirozeností. Špatná hudba podporuje pocity podrážděnosti, hněvu a agresivity u posluchačů. Vytváří oddělení a izolaci od zdroje, také podporuje parazitování energie nižšími astrálními temnými entitami, protože existenční frekvence a vibrace lidí jsou po poslechu určitého druhu hudby nebo zvuků blíže jejich. Hudba, kterou posloucháte, vytváří to, kým jste, a pozorování toho, jaký druh hudby někdo poslouchá, je jasným ukazatelem toho, kdo jsou, i když je toto tvrzení téměř bolestně zřejmé.

Existují další faktory, které určují, jakou hudbu bude každý preferovat, kultura, vzdělání a jakému druhu hudby byl každý jednotlivec vystaven během prvních let života. Hudba je velkou součástí mechanismů ovládání mysli, které Cabal používá k řízení a manipulaci populace Země, a tím spoluvytváří Matrix na Zemi. Tato manipulace zahrnuje hudbu i text každé populární písně, kde je to, co zpěvák říká, mnohokrát silně destruktivní a deprimující. Je to fakticky programování posluchače, aby to přijal a normalizuje věci, jako je selhání srdce, zneužívání a mnoho dalšího. Slova v textech lze také použít jako spouštěče pro aktivaci určitého chování v populaci, které v nich bylo dříve naprogramováno jinými prostředky, podobně jako u jedinců MK Ultra.

V nedávné minulosti tón, který se používá k ladění hudebního nástroje byl změněn z 432 Hz na méně harmonický pro 440 Hz, i když se mnoho hudebních nadšenců domnívá, že s laděním 432 Hz je zvuk pro uši harmoničtější, protože navozuje duchovnější a emocionálnější zážitek. Pomocí 432 Hz je mnoho oblastí pravé mozkové hemisféry stimulováno více, což usnadňuje bohatší zážitek, který zahrnuje rozšířenou představivost pocitů, kreativitu. Již dříve bylo řečeno, že jediným důvodem pro změnu frekvence hudby ze 432 Hz na 440 je ještě více izolovat lidstvo od jeho skutečné duchovní podstaty, aby se věci nyní ještě zhoršily.

Všimli jsme si, že se v dnešní době najednou veřejnosti neprodávají žádná slušná kvalitní hudební zvuková zařízení. Vypadá to, že je pryč doba zvukových zařízení s vynikající kvalitou reproduktorů, z nichž mnohé jsou vybaveny přehrávači kompaktních disků a starších velkých vinylových desek. S několika málo výjimkami jde o mono zařízení. Připadá nám to udivující... Zdá se, že lidé se náhle přestali zajímat o stereo zvuk, bez ohledu na kvalitu zařízení. Zvuk výškových reproduktorů nikdy nebude tak dobrý, jako kdyby hrál ve stereo. I když konkrétní model přehrávačů je stereo, nebude to dost dobré, protože reproduktory jsou umístěny příliš blízko u sebe, aby mohly vytvořit slušný zvukový stereo efekt. Vypadá to, že lidi už nezajímá nic, co zní opravdu dobře. Upřednostňují připojení k zařízením Bluetooth, většinou k jejich mobilním telefonům. Diitální hudba. Mají hudbu různého stupně kvality, většinou velmi špatnou.

U sluchátek je problém v tom, že sluchátka přenášejí hudbu pouze do ucha posluchače. Kvalitní reproduktory rozvibrují celé tělo hudbou, jejíž frekvence prochází a programují každou buňku, veškerou vodu v těle jedince, aby se přizpůsobila vysokému vibračnímu vlivu dobré pozitivní hudby. Tělo potřebuje hudbu poslouchat, aby mohlo plně těžit z její péče. Léčivé frekvence s ním musí vibrovat.

V polévce frekvencí všude kolem lidí po celou dobu jsou disinkarnovaní, reality a hustoty nízkovibračních entit, které nejčastěji zasahují a ovlivňují naše životy špatným způsobem. Logicky nemají rádi hudbu s vysokými vibracemi, což jsou vysoké vibrační frekvence. Dobrá vysokovibrační duchovně povznášející hudba je pro ně vysoce toxická. Mají tendenci odcházet z místa, kde hraje dobrá hudba s vysokými vibracemi, pokud možno na 432 Hz. Je to velmi dobrý způsob, jak vyčistit místo od temných entit, protože je vyděsí. Pokud dobrá hudba již nehraje přes kvalitní velké reproduktory bude pro nižší astrální temné entity snazší domov napadnout, nebo jakékoli jiné místo. Taygeťané, kteří mají dostatečně vysokou a citlivou technologii k detekci, to potvrzují.

Mnoho druhů populární hudby ve skutečnosti podporuje připoutání entit. Zamoření, protože vše závisí na shodách frekvence. Nejde ani tak o to, jaký hudební žánr je ten správný pozitivní, texty ponecháme stranou. Mnohem více záleží na účinku na posluchače. Důležitá je interpretace, kterou každé vědomí dává tomu, co poslouchá. Každého může povznášet něco jiného.

Obecně platí, že klasická hudba velkých skladatelů je to, co více zvyšuje frekvenci místa a je nejúčinnější k odstranění nižších astrálních entit všeho druhu, pokud byla hrána přes kvalitní stereo reproduktory. Nedostatek kvalitního stereofonního zvukového systému je zřejmě záměrně způsoben cabal. Temné agendy je činí nedostupnými pro veřejnost, aby lidem zabránili těžit z jejich dobrých účinků na mysl a tělo. Možná že už lidé nemají zájem o nákup kvalitních stereo zvukových zařízení, které je třeba nastavovat. Pohodlnější jsou mobilní telefony. Jejich většinou nekvalitní sluchátka jsou možná výsledek moderního života. Lidé mohou stále poslouchat kvalitní stereo zvuk ve svých vozidlech, ale ta jsou pod útokem kabaly, která silně prosazuje odstranění veškeré soukromé dopravy pro veřejnost a ukládá, aby všichni používali veřejnou dopravu.

Vše na Zemi je pod kontrolou. Odstraňování dobrého zvuku stereo zařízení není výjimkou. Upřednostňuje zamoření temnými bytostmi. Také podporuje zdravotní problémy a problémy v obecné populaci. Výhody zvukové frekvence a hudby pro tělo a duši jsou na Zemi značně podceňovány. V jiných vyspělejších kulturách se frekvenční vibrace a zvuk, což je v podstatě hudba, používají jako velmi účinný léčebný mechanismus pro téměř všechny neduhy,

Co se týče frekvence a vibrace, staré dobré vinylové disky jsou nejlepší, protože jsou všechny o vibracích. Jehly zvukových zařízení jdou podél drážek disků. Staré magnetofonové přehrávače mohou být také dobré v závislosti na kvalitě nahrávky. To platí i pro čistě digitální hudbu, protože kvalita každé nahrávky se hodně liší. Poslouchejte hudbu, kterou máte nejraději, i když je to jen přes sluchátka. Pokud máte to štěstí, že vlastníte stereo zařízení, starejte se o něj, protože jeho výměna nemusí být snadná.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?V=z4ercohhtbo<

Zpět