5423 OWS: Tréningový program James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-11-09

Skutečně jste v tréninku. Jste ve výcviku jako Chelas, studenti těch z nás, Vzestoupených, abyste pomohli stát se těmi z nás, abyste se také stali Vzestoupenými. Toto je váš tréninkový program. Dalo by se říci, že toto je váš výcvikový tábor, chcete-li. Všichni jste prošli výcvikovým táborem a nyní procházíte vyššími úrovněmi výcviku. To je místo, kde nyní jste, připraveni přejít do další úrovně, nebo do další fáze, chcete-li. Tato fáze již začala. Fáze, kterou teď vidíte, závěrečná část filmu, chcete-li, která je přímo před vámi. Jak řekl Aštar, ˝neměj z toho strach, protože strach tě drží. Láska a opuštění strachu vás posune vpřed. Jeden krok za druhým. A když to uděláte na okamžik, vstoupíte do toho okamžiku a zůstanete v té vyšší vibraci okamžiku, pokud neustoupíte, jak jste to udělali v mnoha životech před tímto.

Q: Včera v noci byl kolem Měsíce prsten. Byla zatažená noc. Mohli jste vidět kolem měsíce docela daleko, byl kolem něj jemný kruh, docela velký. Zkusil jsem udělat pár fotek. Na každé fotce byl měsíc a záře. Kolem něj byly nějaké mraky ve tvaru černého kruhu, který na skutečné obloze nebyl vidět. Ale na fotografiích, které jsem pořídil, byl kolem tohoto měsíce a záře černý kruh, a já přemýšlel, o čem to je.

OWS: Zde bychom řekli, že jste jedním z těch, kteří mají oči k vidění. A je tolik těch, co oči k vidění nemají, takže nebudou vidět věci tak, jak jsi je viděl ty. Na obrázku se na jedné z vašich fotografií může objevit více, než co můžete vidět svýma fyzickýma očima. Ti, kteří operují pouze svýma fyzickýma očima, nemají stejný zrak jako vy. Kdo otevřel své třetí oko, aby mohl pracovat s těmito fyzickými očima, nyní vidí.

Q: Jen mě zajímalo, jaký význam má ta černá.

OWS: Co si myslíte, že to bylo. Protože když jsi to viděl, měl jsi z toho pocit, že?

Q: Až později. Opět to nebylo vidět na noční obloze, jen na fotkách. Až dnes ráno jsem si pomyslel, že vypadá trochu jako obraz, který jsem viděl na sobě, něco jako svatozář kolem mě, pak by tma představovala, myslím, neznámo. Tak nějak jsem se divil.

OWS: Byl jsi docela přesný. To, co přichází k vám, uvnitř vás, je pro vás, ne pro ostatní.

Q: Mám trochu politickou otázku. Již mnoho let jsme velmi nadšení z Trumpa a všeho, co přinesl na stůl. Mé srdce je však trochu zmatené tím, jak pokračuje v podpoře toho, co chápeme jako sionistický režim Deep State, který nezastupuje věřící na žádné straně konfliktu. Také předseda sněmovny nedávno zde v Americe podporuje tento hrozný režim. Přimělo mě to přemýšlet, zda bychom měli pokračovat v podpoře této iniciativy. Chci říct, nejdéle jsme měli pocit, že přes tohoto prezidenta přijde hodně pozitivních změn, ale teď jsem trochu zmatený.

Shoshanna: Jediný sjednotitel známý jako Trump podporuje lid Izraele, podporuje židovský lid, lid, který stojí za mír, lid, který stojí za jednotou, lid, který stojí za soucitem a láskou. To, co dostáváte prostřednictvím svého zpravodajského kanálu, není ve skutečnosti pravda.
Izraelci žili v jednotě s palestinským lidem po celá desetiletí a ti lidé, kteří jsou jen obyčejnými lidmi, kteří chodí do práce a dělají večeři pro svou rodinu, pořádají večírky a spojují se jako rodina, jsou lidé, kteří vidí své sousedy Palestiny jako totéž. V každé části světa existuje frakce, která chce válku, která chce nenávist, která páchá nenávist mezi lidmi v rozdělení, jak vidíte. Trump mluví s izraelským lidem, mírumilovným lidem, palestinským lidem, mírumilovnými Palestinci. Mluví s nimi. S lídry nemluví. Zná je. Nemá je rád. Ale on je na světové scéně, vidíte, a musí za něčím stát. Stojí tedy za lidmi. Když se ho zeptali na válku mezi Ukrajinou a ruským lidem a na to, kdo si přeje tuto válku vyhrát, jeho odpověď byla jednoduchá: ˝Přeji si, aby lidé přestali umírat. Neuvedl stranu. A neustoupí. Ale musí stát za židovským lidem, on stojí za všemi. To vám můžeme říct. Nestojí za nenávistí ani válkou. On si to nepřeje. Namaste.
OWS: Vědomí jednoty je o jednotě, ne o pozici. Ti ze sil temnoty se pokoušejí udělat vše, co mohou, aby rozdělili: jednu vesnici proti druhé, jednu rasu proti druhé, jedno pohlaví proti druhému, atd. Je to všechno o rozdělení každého, přivést vás k bodu, kdy jste proti svým bratrům a sestrám. A čím víc na to dokážete zapomenout a zjistit, že jste sjednoceni jeden s druhým, tím spíš najdete mír. Pak najdete spokojenost, štěstí, radost a jednotu a všechny tyto věci. Ale dokud budou i nadále udržovat světovou populaci rozdělenou jakýmkoli způsobem, o který se pokusí, pak nebude mír. Žádná konečná radost nebude. Takže udělejte vše, co můžete, jak řekl Aštar, zůstaňte bez strachu a nestavte se na žádnou stranu. Tady není žádná strana, na kterou bychom se mohli postavit. Existuje pouze jedno: jednota. To je vše.

Q: Vždy jsem podporoval Trumpa a jsem trochu zmatený z jeho postoje k vakcíně. Nestaví se proti vakcíně. Nemluví o umírání a stále povzbuzuje lidi, aby si vzali vakcínu. Je to nějaký psychoop nebo propaganda? Nevím, jsem zmatený z jeho postoje k vakcíně. Pomoc!

OWS: Jeho postoj k vakcíně se od začátku změnil, když povzbuzoval, aby si ji vzali. To bylo předtím, než věděl, že je poskvrněná. Jakmile to věděl, příběh se změnil. Vakcínu už netlačí. V tuto chvíli není důvod, aby někdo bral tuto vakcínu nebo, když na to přijde, jakoukoli jinou vakcínu, protože to nejsou vakcíny. Jistě, ta, která byla pro takzvaný COVID, byla a stále je biozbraní, jak tomu nyní říkají. Trump je celý pro lidi a on rozdělení nechce. Nechce mít nic společného s kabalou Deep State, aby zde zvítězila. Takže už netlačí na vakcínu, to byl dočasný krok, který cítil, že musí udělat, aby urychlil plán temných sil, aby se ukázaly. A to se také stalo. Jsou mnohem před svým původním plánem na kontrolu a převzetí světové populace a také na snižování světové populace z hlediska vylidňování. Takže se tohohle nebojte. Je pro lidi a rozhodně je na dobré cestě vrátit se zde do centra pozornosti světového obrazu; nejen tato země, ale obraz světa.
Shoshanna: Většina si opravdu neuvědomuje všechno, co se děje. Není tu jedna jediná věc, na kterou byste se měli dívat nebo si vybrat osobu na základě jejího pohledu na jednu věc. Jsou to šachové tahy proti tmě a světlu. Trump se všemi způsoby snaží nastolit světový mír. To je celé jeho zaměření. Přeje si nastolit světový mír. Přeje si dekorumpovat světové vlády, včetně vlády Spojených států pro Ameriku. To si přeje. Ale pracuje v poškozeném systému. Pracuje ve velmi obtížném scénáři, kdy je neustále sledován, sleduje jeho pohyby, co bude dělat, a získal si lidi. Říká, co si přeje. O svém názoru nediskutuje. Neříká, že je to jeho názor. Říká, že to je to, co pro vás přinese, a to je mír. A to je to, na co se musíte zaměřit, a to je to, o co musíte stát, abyste vytvořili svět, který si přejete vytvořit.

Q: Právě jsem se chtěl zeptat ohledně Trumpova návratu na scénu. Vidíte to jako letošní rok 2023?

OWS: Nebudeme zacházet do časových rámců, ale z hlediska pravděpodobnosti a možnosti řekneme, že je velmi, velmi možné, že ano, skutečně to bude na konci nebo možná na začátku příštího roku. Ale světové události, nejen události zde v USA, ale světové události určí, jak přesně se to všechno bude dál vyvíjet. Shoshanna: Je pro lidi, a to je vše, co člověk potřebuje pochopit. Pracuje mimo rámec vlády, ale dělá hodně pro pohyb ve vědomí. Dělá, co může, a je zcela pro světový mír a pro vědomí jednoty, a to je vše, co potřebujete vědět. Ať už se stane prezidentem v roce 2023, nebo 2024, nebo nikdy, je to on, kdo sjednotí svět. Namaste.

Q: Už nějakou dobu si představuji lidi ve světě a sebe do naší pyramidy světla a vždy vás zavolám dovnitř, když to dělám. Ale se dvěma pyramidami dohromady se to stává Merkabou. Dvě pyramidy se jiným způsobem stávají tvarem diamantu. A samozřejmě je tu egyptská pyramida. Mohl byste říci něco o tvaru pyramidy, o čem to je, proč je tak mocná a jak ji nejlépe využít.

OWS: Tvar pyramidy je prastarý. Pochází z doby před evolucí zde na této planetě. Mnoho systémů, mnoho hvězd daleko zde pracovalo s tímto tvarem, s tímto typem měniče energie. K tomu sloužila pyramida, různé pyramidy byly používány zde na této planetě během vaší evoluce, ale byla použita technologie velmi vysokých vibrací. Je to také kvůli vibrační frekvenci a rezonanci, která vytváří, také vytvořila různé portály z jiných světů, kterými může projít, jako například ve vašem filmu ´Hvězdná brána´. Tady je to všechno propojené.
Shoshanna: Energie, která je produkována nebo reorganizována a znovu energizována v pyramidálním tvaru, vytváří dokonalost. Do pyramidy můžete vložit sklenici vody a ta přeorganizuje organismus ve vodě, buněčnou strukturu vody, aby vznikla dokonalá voda. Uspořádá organismy nebo buněčnou strukturu čehokoli v pyramidální struktuře, aby v této struktuře vytvořila dokonalost. Je to léčivá síla. Je to energetická síla. Je to dokonalá rovnováha, jak vidíte, která je vytvořena v dokonalosti pyramidálního tvaru. Proto jste tu vy a mnoho, mnoho starověkého umění a věd, abyste tento nástroj zdokonalili. Dokonce jsou jedinci, kteří budou spát v dokonalé pyramidě a dosáhnou dokonalosti ve spánku a možná si zkrátí dobu spánku na jednu nebo dvě hodiny denně. To vše je ve vašich vědách a bylo to zmapováno, napsáno ve vašich vědách, ale před vámi je to skryté.

Q: Máte na mysli pyramidu světla, ve které spí, nebo doslova hmotnou pyramidu, nebo jsou obě stejně silné?

OWS: Je to pyramida vyrobená z konkrétních materiálů Země, která je hmotná. Je to struktura.

OWS: Stejně jako mnozí říkáme, abyste se během pokračujících procesů, které zde probíhají, nebáli. Věci se začínají stále více měnit. Stejně jako se zde stále více a více přibližujete k pověstné propasti, zůstaňte beze strachu, vězte, že je vše v pořádku a jste přesně tam, kde máte být a na přesném místě.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/09/344571/

Zpět