5421 Bojovníci Světla: Summit je na dohled Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-11-04

Tento odkaz obsahuje vynikající příspěvek, který shrnuje alianční odstranění Deep state. Je to jedno z nejlepších shrnutí, které jsem četla - a přečetl jsem jich mnoho. Doporučeno.

Status republiky: Osvobození a spravedlnost
Když jste v úpadku jako právnická osoba, nemáte žádná smluvní práva.
- Buckinghamský palác
- Vatikán
- Washington DC
- City of London
- Stát Izrael
Všechny tyto korporace podaly návrh na svůj konkurz. Mezinárodní zákon o mimořádných ekonomických silách IEEPA dává prezidentovi pravomoc uvalit ekonomické sankce na cizí země a jednotlivce v reakci na národní stav nouze.... pic.twitter.com/CDvsw31fIu
Evergreen Inc. je společnost vlastněná CIA? Kdo ho používá k obchodování s lidmi? Hillary Clintonová. Hádejte, Kdo je zasmluvněn s Evergreenem? - Vatikán - USA - Město Řím - UN Corp - Svatý stolec - UK Inc (toto je klíč) Vše subdodavatelsky, žádná povinnost podávat letové plány.
Pamatujte, že stát Izrael vytvořili Chazarové. V důsledku EO se Izrael dostal do bankrotu. A co se stane v důsledku toho? Válka. Co je právě mezi Izraelem a Palestinou? Proč? Získání půdy. Proč? Protože Chazary vyhnal V. Putin z Ukrajiny. Majetek bývalého prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka byl zmrazen. Přerušilo to záchranné lano peněz z obchodu s drogami, zbraněmi a lidmi, které jsou nezbytné pro přežití Washingtonu. Jak to souvisí se současným konfliktem? Základna chazarské mafie pro praní špinavých peněz je na Ukrajině. Poslední zemí, kterou chazarská mafie má, je Izrael. Pamatujete si, kdo založil Izrael? Rothschildové. Donald Trump je prvním vůdcem, který prolomil tuto kontrolu a odstranil je od moci v USA převzetím kontroly nad FEDem. Proto jsou útoky na něj tak kruté a neúprosné a přicházejí ze všech stran. Politické, mediální, vojenské, sportovní atd. Vzhledem k tomu, že USA byly vždy nejsilnějším územím Rothschildů - aby ovládly zbytek světa se svou mocnou armádou, vytáhli tito globální zločinci všechny možnosti, aby svrhli řádně zvoleného prezidenta. Aktivovali a uvolnili všechna svá aktiva, aby toho dosáhli. Pamatujete si Q-Drop ˝All Assets Deployed˝? D. Trump je jediným světovým vůdcem, který porazil Rothshildy únosem jejich centrální banky v USA. Stalo se tak v tichosti během března 2020 a bez jakéhokoli mediálního pokrytí, protože média jsou vlastněna stejným bankovním impériem Rothschildů. Fed-Reserve je nyní pod americkým ministerstvem financí. To je důvod, proč tiskařský stroj již nevyčerpává nekonečné fiat USD, které byly použity k potlačení Blízkého východu prostřednictvím petro dolaru. Irák od 1. ledna 2024 již nebude používat USD v každodenním obchodování, pokud nejste cestovatel, který je potřebuje pro mezinárodní lety.

Jsme v přechodném období mimo Corp Act z roku 1871. Odstranění Joea Bidena v podstatě znamená odstranění USA z chazarské/Rothschildovy kontroly nad USA. DOD-(ministerstvo obrany) již zavedlo prezidentský přechodný příkaz, který vstoupil v platnost 3. února 2023. Zdá se, že lidé zapomněli na GGMF-(Zlatý globální fond), který vytváří zlatý standard pro Filipíny s pozvánkami pro další země (připojí se do 20. ledna 2024). Kdo má mít do 1. ledna mezinárodní měnu krytou zlatem? Irák. Na koho BRICS čekají, aby obnovily svou měnu na Forexovém trhu? Irák.
Amerika má miliardy IQD. Který, jakmile bude sazba IQD uvolněna na mezinárodní obchodní trhy, zlikviduje země po celém světě, které budou mít přes noc IQD v hodnotě bilionů, jakmile bude převeden na jejich domácí národní měnu. To pomůže vybudovat jejich novou republiku. Pro ty, kteří se ptají, proč je IQD tak důležité - uvede ˝Zlatý věk˝ pro příští století a dále. To je důvod, proč minulý týden Kevin McCarthy poprvé veřejně zmínil, že je USA pod COG (bezvládí).
Nový vládní program nebude pro současný stav izraelské vlády. Parlament už rezignoval. Co bude dál? Burza cenných papírů - Obžaloba Joea Bidena - Návrat zlatého standardu -Směnný kurz IQD v Iráku - Nová republika - Svoboda a spravedlnost

Víte, kolik bank zavírá kvůli tomu, že nejsou v souladu s Basel 3? Jsou to jediné banky, kde mají lidé problém se dostat ke svým prostředkům. Díky zákonu Dodd Frank Act bylo v podstatě legální, aby banky zabavily vaše peníze bez jakéhokoli vysvětlení. Proto je důležité si před otevřením nového účtu u jakékoli banky položit určité otázky. Jsou kompatibilní s Basel 3? Jsou v souladu s ISO-20022? Jsou v souladu s protokolem 20?
- Ariel (@Prolotario1) 26. října 2023
Tento článek jsem zařadila proto, abych netlumila vaše vibrace, spíše abych informovala. Použijte prosím svou rozlišovací schopnost, jako vždy. Jsem novinář a zároveň duchovní kouč!

https://www.politico.com/news/2023/11/01/us-officials-iranian-cyberattacks-00124847
Jess Watters (Fox News) odvážně informoval o obchodování s drogami CIA. Uvedl, CIA je všude kolem prezidenta Trumpa, protože chtěl snížit jejich příjmy z obchodování s drogami (1′ 28″ video).

Tucker Carlson navštívil Juliana Assange ve vězení. Skvělá zpráva od Kat o 45. předsedovi sněmovny Miku Johnsonovi. A Nancy (P)elosiová byla předvolána v trestním řízení. https://anonup.com/@KatistheSea3
11-1-23 Steve Scalise (R-LA) představil Mikea Johnsona (R-LA) jako 45. mluvčího sněmovny pro rok 2023 🙀 Pelosi byla 52. mluvčí v roce 2007 ? 🤔 44. mluvčí byl v roce 1875, před US korporací. 💥 💥 💥 VÍTEJTE V NOVÉ REPUBLICE 😹 🎉 ❤️

Jan Halper-Hayes V roce 1871 Francouzi půjčili USA obrovské množství peněz, aby překonali naši občanskou válku. Britští bankéři řekli, že US zbaví dluhů u Francie, ale musí vytvořit korporaci, kde bude mít londýnská City na starosti peníze po celém světě. USA by byly vojenskou složkou a Vatikán by byl bankou. Nazvali to the US CROWN CORPORATION (US korporace) VELKÁ ČÁST NAŠICH DANÍ ZA 151 LET šla BANKÁŘŮM VE MĚSTĚ LONDÝN. V roce 2018 prezident Trump poprvé řekl papeži a poté QE2, že Amerika se vrací zpět do republiky. ˝Joe Biden˝ je legitimním prezidentem zkrachovalé Americké korunní korporace 💥 🎉
Tato zpráva se mi líbí, děkuji Kim Runner https://anonup.com/@kimrunner

Doufáme, že se nám daří informovat lidi o několika nadcházejících zajímavých událostech, aniž bychom se často dostávali do ošklivých věcí. Nevěnuji velkou pozornost Blízkému východu, ani negativním informacím, které mají probouzet , protože spousta z nich je prostě hrozná. (BP, Hvězdná loď Země)
Je zajímavé, že BP si pro svůj dnešní newsletter vybrala téma turistika / Mt Everest. Před mnoha lety jsem během meditace dostala vizi probuzení lidstva při výstupu na obrovskou horu jako Everest. Ti, kteří se jako první probudili k PRAVDĚ o životě na Zemi, šli přímo nahoru po strmé kamenité cestě. Byl to těžký osamělý výšlap. Nikoho jsme neviděli. Šli jsme sami. Dorazili jsme na sněhovou linii, kde byl čistý vzduch a nádherné výhledy. Když jsme se rozhlédli, bylo nás velmi málo. Většina lidstva si zvolila snazší klikatou cestu na horu. Jejich tempo bylo klidné a společenské, spíše turistické než horolezecké. V tomto scénáři není nikdo správný ani špatný - jen jiné tempo, jiný úkol. Na té hoře je nyní mnohem více horolezců, než když jsem měla vizi před desítkami let. Jsme v tom spolu, přátelé. Vrchol je na dohled.
MÁME TO.
Děkuji za přečtení tohoto příspěvku. Kam jdeme Jeden jdeme všichni

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/04/light-warriors-the-summit-is-in-sight/

Zpět