5398 Pozor na replikované potraviny Cosmic agency

[ UFO ] 2023-07-18

Mari Swaruu
Pokud posloucháte tento kanál na YouTube, pravděpodobně už víte o obecném nebezpečí zpracovaných potravin a jejich přídatných látek a konzervantů, jako je například glutaman sodný, který se nachází ve stále více potravinách po celém světě.

Ten je obzvláště toxický, protože je to hormonální disruptor, který napadá zejména testosteron, napadá a rozpouští také dendritický myelin v neuronech, což je izolační vrstva nebo obal, který se tvoří kolem axonu neuronů a také kolem všech nervů v těle, zejména těch v mozku a míše. Skládá se z bílkovin a tukových látek. Myelinová pochva umožňuje rychlý a účinný přenos chemicko-elektrických impulsů podél neuronů, tedy i nervů. Glutamát se přidává se do potravin jako zvýrazňovač chuti, posilovač a konzervační látka.

Všechny zpracované potraviny jsou plné nejrůznějších přidaných látek s názvy, které nelze vyslovit. To je pro vás vodítko, protože pokud nedokážete přečíst a vyslovit její název, pak je to toxin a nechcete ho jíst.

width=Ale i když se potravinářská aditiva používají po celém světě, některé národy jsou horší než jiné, přičemž dvě nejhorší místa s nejvíce chemicky kontaminovanými zpracovanými potravinami, které obsahují všechny druhy látek, které jsou ve většině zbytku světa zakázané, jsou:

- Japonsko jako číslo jedna
- a Čína jako číslo dvě.

Ano, Japonsko je horší než Čína, protože tam byly vynalezeny konzervační látky a zvýrazňovače chuti a v této zemi jsou všechny legální. Dalším nejhorším místem pro zpracované potraviny je Čína, protože tam se vyrábí největší objem zpracovaných potravin na světě a mají na mysli zisk a větší zisk, bez ohledu na cokoli živého, včetně lidí.

Cabal ovládá téměř všechny země na Zemi, včetně těch, které jsou si navzájem zjevně antagonistické, protože je to jen divadlo pro lidi a pro geoinženýrství a kontrolu populace. Myšlenka a pojetí národů jsou pro lidi, protože třída u moci je ve všem, jako by se nic nestalo, protože pro ně hranice neexistují. Jednou z nejznámějších agend Kabaly je snížení počtu lidí na planetě a to už není konspirační teorie, protože to jejich loutkoví politici říkají otevřeně na veřejnosti. Hledejte to ve zprávách nebo na jiných kanálech YouTube, protože nechci kontaminovat svůj jmény těch bezcitných lidí.

Kromě zisku je důvodem, proč se všechna ta aditiva do potravin dávají, i to, aby populace byla nemocná. Konzumace tohoto typu zpracovaných potravin způsobuje zrychlený degenerativní stav v lidském těle, který následně také způsobuje nesčetné zdravotní problémy, které si běžná populace s těmito přísadami a tímto typem potravin nespojuje, protože působí progresivně a kumulativně. Lidé si prostě nechtějí spojovat tečky, a to je samozřejmě také ku prospěchu oficiálně zdravotně nezávadného průmyslu, který má navíc na mysli pouze zisk, stejně jako snižování počtu obyvatel a kontrolu.

Tím se dostáváme do hlubší úrovně problému zpracovaných potravin, syntetických potravin.
Globální trh je plný jedlých věcí, které napodobují skutečné potraviny a chutnají dobře díky všem umělým příchutím a zvýrazňovačům, kterých jsou plné. Jsou prázdnou základní hmotou textury, ke které je přidáno umělé aroma, takže chutná jako jídlo, ale nejen že nemá žádnou nutriční hodnotu, ve skutečnosti ji má negativní, protože vám nic nedá a jde proti vašemu zdraví, čímž se to zhorší. Jako příklad toho je nyní docela dobře známo, že velká část rýže, která pochází z Číny, ani není pravá rýže, protože je vyrobena z plastu. Ale to je jen jeden příklad z nespočtu.

Nejpostiženější částí zpracování potravin, která existuje, jsou rychlá občerstvení obecně a nezdravé jídlo, dokonce i sladkosti, kde buď prodávají jídlo s přebytečným cukrem, který sám je už dost špatný, nebo prodávají sladkosti bez cukru, jako by to bylo něco dobrého, i když umělá sladidla, která se používají, mají až na výjimky ještě horší účinky na zdraví obyvatel než samotný cukr.

Ale kromě všech problémů s průmyslově zpracovanými potravinami, které jsem zmínila výše, je tu ještě jeden, o kterém se zjevně nikdo jiný nezmiňuje a musím vám dát vědět. Replikované jídlo. Replikovanými potravinami nemyslím umělá jídla, jako je plastová rýže, myslím jídla, která byla vytvořena pomocí replikátoru, jako je ten, který mnoho hvězdných ras používá pro jiné účely. Je to jídlo, které bylo umístěno do stroje, který naskenuje originál a poté vytiskne tolik kopií, kolik je potřeba.

Jedná se o technologii, která je nad tím, co se oficiálně nachází na Zemi, nicméně je stále více využívána velkými potravinářskými společnostmi, zejména v Číně, ale rozšiřuje se i do dalších míst světa, včetně Západu. Jako obvykle ti, kteří jsou u moci, neříkají lidem, na jaké úrovni technologie skutečně jsou nebo jakou úroveň technologie mají.

Replikátorový stroj je velmi užitečný nástroj, zejména pro hvězdné lodě v hlubokém vesmíru, protože dokáže replikovat nebo kopírovat náhradní díly nebo cokoli jiného, co je potřeba k udržení pořádku na lodi nebo k tomu, aby mohla fungovat daleko od domova. Problém je v tom, že když je jídlo replikováno, kopie není dokonalým chemickým klonem originálu, takže výsledkem replikace jídla je toxická, nevýživná a neužitečná sloučenina.

Důvodem je, že proces replikace není dokonalý. Replikátor má pouze omezený počet základních molekulárních prvků, se kterými může pracovat, kam počítač umístí ten, který nejlépe odpovídá kopírované struktuře. Aplikátor nemůže zkopírovat vše z periodické tabulky prvků, jak je známá na Zemi. Jinými slovy, replikátor má pouze omezenou sadu materiálů pro práci. Některé replikátorové stroje jsou lepší než jiné a jejich kapacitu a efektivitu určuje čím více materiálů a prvků každý model zvládne.

Když replikujete pár bot, stroj nejprve molekulárně naskenuje jejich strukturu a materiály a poté vytiskne kopii nebo kopie v jiné části stroje. Počítač udělá, co bude v jeho silách, aby umístil každý materiál tam, kam jde, na základě originálu, ale když tento originál obsahuje položku, která není v jeho základním inventáři materiálu, nahradí ji dalším nejlepším dostupným. Všimla jsem si, že při replikaci to někdy voní jinak než originál, a to proto, že ačkoli to vypadá stejně a slouží ke stejnému účelu, tento předmět není vyroben z přesných materiálů originálu.

Když replikujete pár bot, tento problém s nepřesným materiálem není problém a nezpůsobuje škodu. Ale v případě jídla jsou věci velmi odlišné, protože jídlo je velmi složitá struktura, plná bezpočtu různých organických chemikálií a biologických složek, které replikátor nedokáže zkopírovat a nahradí je pouze tím, co je v jeho inventáři, obecně texturované - latex nebo styrenový plast. Proto, když replikujete potraviny, kopie bude vypadat jako originál, ale nebude mít žádnou nutriční hodnotu.

Replikátorové stroje jsou vyráběny a konstruovány pro specifické účely, jako jsou velké strojírenské stroje na součásti motorů, které potřebují specifické materiály a tolerance vůči namáhání a teplu, ale vzhledem ke složitosti potravin je nelze vyrobit tak, aby úspěšně kopírovaly všechny organické materiály, živiny. I ty nejlepší replikátorové stroje nebudou schopny dobře kopírovat potraviny i kvůli jinému problému.

Molekulární struktura mnoha živin, jako jsou vitamíny a aminokyseliny, má tendenci být vytištěna obráceně, jako zrcadlová verze originálu, což je činí neužitečnými pro biologické tělo, které je spotřebuje. Příkladem této molekulární inverze při kopírování nebo kopírování jakýmkoli způsobem pomocí replikátoru nebo v laboratoři je vitamin C. Jeho syntetická verze je k ničemu. Ale replikační stroje, které jsou navrženy a používány ke kopírování zpracovaného nezdravého jídla, dokážou velmi dobře kopírovat prázdné chemické složky a všechny konzervanty, zvýrazňovače a umělá aromata. Dnes je používají největší společnosti planety, zejména ty, které nemusí splňovat ověřovatele kvality a zdravotní normy, nebo které získaly imunitu od těch, kteří jsou u moci.

Potraviny se na Zemi replikují, a to nejen v základní, údajně poživatelné formě, aby se pak balily a prodávaly, ale také se replikují přímo potraviny a to v dóze nebo obalu, ve kterém se budou prodávat.

To znamená, že celý balík připravený k odeslání se umístí do replikačních strojů a na druhém konci vyjde další, což zahrnuje například šest balení zavařovaných sklenic ve vašem konečném přepravním balíku a mnoho dalších podobných položek.

Jedním ze způsobů, jak odhalit tuto replikovanou potravinu, je její prodej ve velkém za neuvěřitelně nízké ceny, daleko od data spotřeby, a ve velkých supermarketech s nadnárodními názvy.

width=Zamysli se nad tím. Například šestibalení zavařovacích sklenic, které je 6 a více měsíců od data spotřeby, a přestože má obchod měsíce na to, aby jej prodal s dobrým ziskem, maloobchodní cenu nastaví tak nízko, že ani nepokryje hodnotu obsahu, balení, skleněných nebo plastových dóz a dopravy. Sice nepochybuji o tom, že pro umístění maloobchodní ceny tak nízko mohou existovat i jiné důvody, ale pokud tuto konkrétní potravinu dobře neznáte a neznáte důvod, proč je její maloobchodní cena tak nízká, je nejlepší se zamyslet dvakrát předtím, než si koupíte tento typ jídla. Potraviny, které jsou v podstatě karikaturou skutečné věci a jsou vysoce toxické.

Replikované potraviny nemají etikety, bez kompletního laboratorního testu je nemožné určit, zda byly nebo nebyly replikovány, a stále častěji se nacházejí v maloobchodních prodejnách, zejména ve velkých, které se prodávají ve velkém.

Nejlepší je držet se dál od zpracovaných potravin všeho druhu, replikovaných nebo ne. Nemohou vědět, co ve sklenici či obalu vlastně je a nijak to neprospívá jejich zdraví. I když to chutná dobře, když to jíte, o pár minut později vám bude špatně. A co hůř, v budoucnu to postupně poškodí vaše zdraví.

Zůstaňte tam venku silní, milá hvězdná semena a chytří, vzhůru lidé. Tvoje úsilí a pouhá existence je nesmírně cenná.

Děkuji za shlédnutí mého videa, lajk a odběr dalších, moc si toho vážím a doufám, že se tu uvidíme příště. Buďte šťastní a dávejte na sebe pozor.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/cuidado-con-la-comida-replicada

Zpět