5380 Elon Musk:˝Došlo k velkému probuzení z probuzení˝ Tyler Durden

[ Ezoterika ] 2023-11-01

Odpor proti kultuře ˝ probuzení˝, kterou prosazují otravní, politicky korektní, odsuzující, autoritářští, cenzorští a pokrytečtí samozvaní páni vesmíru, dosahuje vrcholu. Minulý týden společnost Disney zrušila remake Sněhurky 2025, protože Southpark je zničil kvůli probuzenému obsazení obecně.

PRÁVĚ TEĎ: Nový díl South Parku se naváží do Disneyho a říká, že všechny jejich filmy ˝teď stojí za prd˝, a konkrétně obviňuje prezidentku Lucasfilmu Kathleen Kennedyovou. Pozoruhodné.
˝Připojení k Panderverse˝ padá a všechny hlavní postavy byly nahrazeny minoritními ženami, což je očividné... pic.twitter.com/ebaXBZhypI - Collin Rugg (@CollinRugg) 27. října 2023

Minulý týden také guvernérka Arkansasu Sarah Huckabee Sandersová (R) podepsala exekutivní příkaz, který vyřazuje ˝ probuzená, protiženská slova˝ z používání ve státní správě.
Pracuje se dokonce na ETF ˝zničte probuzení˝, ˝chatbotu s umělou inteligencí proti probuzení˝, vnucení probuzené transkultury do hrdla spotřebitelů Bud Light zabilo značku.
Stručně řečeno, korporace si uvědomily, že probuzení zabíjí zisky.❗️ ❕ ❓ ❔ ‼️ ⁉️

Za tímto účelem v pondělí majitel Twitteru Elon Musk prohlásil: ˝Došlo k velkému probuzení z probuzení˝, což je podle něj ˝dobré pro civilizaci˝.
- Elon Musk (@elonmusk) 30. října 2023

Na otázku, zda byl Southpark jedním z faktorů, Musk odpověděl: ˝To je budík.˝
Zazvonil zvonek https://t.co/MvTE0Qa12V
- Elon Musk (@elonmusk) 31. října 2023
Nejbohatší muž světa se u toho nezastavil! Jak poznamenává Summit News:
Slovo ˝cis˝ je heterosexuální nadávka. Hanba každému, kdo to použije.
- Elon Musk (@elonmusk) 30. října 2023
˝TERF˝ je nadávka proti ženám, kterou také milují.
- Ashley St. Clair (@stclairashley) 30. října 2023
Probuzený dav v odpovědích přirozeně nebyl šťastný. Musk dlouho vystupoval proti tomu, co popisuje jako ˝virus probuzené mysli˝, ale zdá se, že nyní věří, že se červ obrátil. Musk dříve popsal bdělost jako ˝jednu z největších hrozeb pro moderní civilizaci˝ a dodal: ˝V jádru je bdělost rozdělující, vylučující a nenávistná. V zásadě dává zlým lidem... štít, aby byli zlí a krutí, obrnění falešnou ctností.˝
Mezitím jsou konzervativci Right Said Fred příliš sexy na to, aby Muskovi uvěřili ...

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/01/elon-musk-says-great-wakening-from-woke-has-happened/

Zpět