5365 Zde je šest nedávných vítězství pro lidi, kteří milují svobodu Maria Hawthorne

[ Ezoterika ] 2023-10-26

Válka v Izraeli. Válka na Ukrajině. Mimo kontrolu. Smlouva WHO o pandemii přichází, aby nám vzala občanské svobody. Je snadné se zprávám vyhnout. Moc nerad přemýšlím o začátku třetí světové války nebo o konci všech našich osobních svobod. Mám podezření, že se nás naši vůdci snaží přimět, abychom strávili příštích pět let vzájemným zabíjením, takže do roku 2030 bude snazší shromáždit přeživší a nahnat je do chytrých měst, jíst brouky a nic nevlastnit. Zdá se, že si myslí, že my plebejové můžeme být hnáni jako dobytek. Veřejnost však není úplně bezduchá. V posledních týdnech došlo k několika zajímavým událostem, které ukazují, že veřejnost věnuje více pozornosti, než si naši lídři uvědomují, a já bych se o ně rád podělil.

NewsGuard je žalován! Daisy napsala o zkušenostech tohoto webu se snížením hodnocení NewsGuardem v roce 2021. Nebyli jsme sami; NewsGuard šel po větších rybách než OP a Consortium News se brání. Consortium News založil Robert Parry, který byl v roce 1985 finalistou Pulitzerovy zprávy za reportáž o Iran-Contra. Tyto přihlašovací údaje se nezaregistrovaly u NewsGuard; Parry se v roce 2016 nezabýval ruskými tajnými dohodami a od té doby se Consortium News musí potýkat s varovnými nálepkami a snížením ratingu. Ale Consortium News má větší jméno a hlouběji do kapsy než OP a podali žalobu u federálního soudu proti NewsGuard A federální vládě. Přejeme jim, ať se jim daří! Žaloba proti vládě za manipulaci se sociálními médii jde až k Nejvyššímu soudu. Před několika měsíci jsme psali o některých žalobách na Bidenovu administrativu . Jedním z nich je Missouri versus Biden, který tvrdí, že federální vláda spolupracovala se společnostmi sociálních médií , jako je Twitter, aby potlačila svobodu slova. Odvolací soud pátého obvodu v září zakázal Bílému domu, Kanceláři generálního chirurga, CDC a FBI téměř jakýkoli kontakt se společnostmi sociálních médií.

I když to bylo v říjnu zrušeno a čeká se na konečné rozhodnutí Nejvyššího soudu, ukazuje to, že části našeho právního systému absolutně stále fungují tak, jak zamýšleli otcové zakladatelé. Stále máme soudce a právníky oddané ochraně našich práv prvního dodatku. Kalifornský zákon, který nutí lékaře, aby potvrdili oficiální narativ Covid, byl zrušen. Někdy vyhrají. Kalifornský zákon o shromáždění (AB) 2098 vyžadoval, aby lékaři v tomto státě buď dodržovali ˝oficiální˝ protokol o léčbě Covid, nebo riskovali ztrátu lékařské licence. Každý lékař, který navrhl použití ivermektinu k léčbě Covidu, mohl ztratit licenci, i když měl dobrý důvod se domnívat, že by to mohlo být užitečné. Lékaři v Kalifornii byli rozzlobeni jak omezením jejich svobody vykonávat svou profesi, tak uraženi myšlenkou, že cizinci budou mikrořídit všechny jejich interakce s pacienty.

Orwellovský zákon měl vstoupit v platnost 1. ledna 2023, ale později v měsíci okresní soud souhlasil s soudním příkazem , což znamenalo, že nemohlo nabýt účinnosti. V září byl tento návrh zákona v tichosti zrušen . Nyní můžete žalovat výrobce vakcín Covid. To byla stěží jediná rána vyprávění o Covidu, které jsme byli vystaveni za poslední tři roky. V nejnovějších zprávách můžete nyní žalovat výrobce ˝vakcíny˝ mRNA Covid. Bylo zjištěno, že tyto konkrétní produkty obsahují kontaminanty, které nebyly zveřejněny FDA. Když se zjistí, že vakcíny jsou kontaminované, výrobci ztrácejí právní imunitu. To znamená, že zraněné osoby mohou žalovat. Steve Kirsch má v dolní části tohoto článku odkaz se seznamem právníků, kteří jsou ochotni se toho ujmout, pokud máte zájem. Má také seznam právníků zveřejněný na své stránce na Twitteru. Teoreticky by od zjištění kontaminace měly být tyto lékařské produkty okamžitě staženy z trhu. Uvidíme, jestli se tak stane. Nikdo nedostane novou injekci Covid. Ať tak či onak, tyto injekce už nikdo nedostane.

Diskutovali jsme o zavedení letošní podzimní Covid injekce. Bylo to velmi medializováno Bílým domem a staršími médii. Generální ředitel Pfizeru doufal, že nechá proočkovat zhruba pětinu země. Jak to dopadlo? Novou injekci si vzala sotva dvě procenta populace . Společnost Pfizer se dívá na miliardovou ztrátu a akcie společnosti Moderna klesly, takže hodnoty klesají . Pokud jde o tyto lékařské produkty, lidé už prostě neposlouchají samozvané odborníky. A také o tom nemlčí. Dr. John Campbell zveřejnil projev poslance Andrewa Bridgena k parlamentu o nadměrném počtu úmrtí ve Spojeném království za poslední dva roky. Přednesl tento projev dvěma poslancům labouristické strany a zhruba tuctu konzervativních poslanců. Z 650 členů parlamentu se dostavila méně než 3 %. Toto je téma, o které se Parlament zjevně nemůže méně starat.

Vyhlaste svou nezávislost! Zisk mimo zmanipulovaný systém! Chraňte se před tyranií a ekonomickým kolapsem. Naučte se žít svobodně a šiřte mír! Pokud však sledujete video, můžete slyšet zvuky na pozadí. Toto zasedání parlamentu bylo přístupné veřejnosti a veřejnost se dostavila v plné síle. Jak poznamenal Dr. John, od parlamentu je oddělují silné vrstvy plexiskla. Hluk z davu v pozadí je tak hlasitý. V tomto klipu to prostupuje obzvláště hlasitě . Viděli jsme veřejné osobnosti mluvit o ˝ pandemické amnestii ˝. Zavedené osobnosti chtějí, aby všichni zapomněli na to, co se dělo v posledních několika letech, a prostě spolu vycházeli. Britská veřejnost ukázala, že ve skutečnosti ne, nezapomíná a nebude o tom mlčet. Lidé ze všech prostředí jsou jednotní proti politickým manipulatinům.

Snad jedním z nejzajímavějších událostí bylo setkání dříve protichůdných politických osobností. Mnozí z vás pravděpodobně loni v červnu sledovali alespoň část diskuse vedené Mattem Taibbim, Michaelem Shellenbergerem a Russellem Brandem , která odhalovala průmyslový komplex cenzury. Westminsterská deklarace je dokument, který z toho vyrostl. Vybízí širokou veřejnost ˝. . . budovat atmosféru svobody projevu od základů tím, že odmítnete klima netolerance, které podporuje autocenzuru a které pro mnohé vytváří zbytečné osobní spory. Místo strachu a dogmatismu musíme přijmout bádání a debaty. Mezi signatáři jsou lidé z celého politického spektra, což ukazuje, že si stále více uvědomují, že už nejde o liberály a konzervativce, ale o politické insidery a outsidery. Je to Uniparty proti všem ostatním.

Časy jsou těžké, ale je také světlo
Nic z toho neříkám proto, abych zlehčil skutečné problémy, kterým čelíme. Situace na Blízkém východě bude pravděpodobně eskalovat. USA a Rusko zatím ukázaly, že nejsou ochotny použít jaderné zbraně (díky bohu), ale pokud věci na Blízkém východě eskalují, pokud se do toho zaplete Írán a oni udělají dost, aby ohrožovali Izrael, Izrael má také jaderné zbraně. Opravdu nevíme, kam to povede. Jednoduše poukazuji na tento pozitivní vývoj, abych povzbudil lidi, aby zůstali silní. Většina z nás nemá žádnou kontrolu nad velkými problémy, a tento nedostatek kontroly může vést k depresi, sklouznutí k tomu, že nechceme nic dělat, protože proč se obtěžovat? Na malých akcích záleží, i když účinky nejsou okamžitě zřejmé. Ať už se rozhodnete jednat politicky nebo participovat v paralelní ekonomice, děláte rozdíl. Mohli jsme stále žít pod mandáty a očkovacími pasy, kdyby se tolik lidí jednoduše nerozhodlo přestat to dodržovat.

Třetí světovou válku pravděpodobně nezastavíme. Mám v armádě lidi, na kterých mi velmi záleží. Už jsem v Afghánistánu ztratil někoho blízkého. Viděl jsem lidi vracet se se zraněními, která změnila život. Nedokážu popsat, jak se mi hnusí váleční jestřábi jako Lindsey Graham, která nikdy nebyla v boji a nemá děti, které by poslala do války. Co můžeme udělat, je připravit sebe a naše děti, jak nejlépe dovedeme. To znamená zůstat fyzicky a duševně zdravý. Velkou součástí duševního zdraví je pocit, že na vašich činech záleží a že vaše úsilí někam směřuje. Upřímně doufám, že tyto příběhy o malých vyhraných bitvách vám pomohou pocítit, že nejste sami. Jaká další vítězství jsi v poslední době viděl? Všimli jste si nějakých dalších skvělých příběhů, které nám dávají naději? Některé příležitosti v poslední době, kdy zvítězila svoboda nebo kdy lidé řekli: UŽ NE?

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/26/here-are-six-recent-victories-for-people-who-love-freedom/

Zpět