5363 Michael Jackson: Přestaňte platit za válku Krista Energeticleigh

[ Ezoterika ] 2023-10-26

Časy jsou těžké a já cítím nevinné životy na cestě zkázy. Dnešní stav světa je mučení, rozpolcenost, samota a deprese. Můj čas na Zemi mě nezavedl do všech částí zeměkoule. Šel jsem však na většinu míst, která mě potřebovala. Moje hudba pomohla uzdravit srdce a mysl. Na naší planetě jsou dnes srdce zlomená, mysl zaneřáděná a je mi smutno, že vám chybí energie, kterou si zasloužíte.

Globalisté mají plán, jak zničit vaše svobody. Vezměte si například peníze. Kam jdou všechny peníze? Existuje peněžní stezka, která jde z vašich kapes do rukou elit. Poté je předán dalším elitám. Váš dolar není uložen v bankách. Je držen v zemích s válkami a držen ve fondech používaných na obranu. Vaše peníze bojují ve válkách. Moje prosba k vám je, abyste se vzdělávali v toku peněz. Kdo komu dává peníze a proč. Jaký je obchod? Za co vlastně bojují? A jak dlouho může válka pokračovat, než si toho někdo všimne a bude muset změnit kurz. Války nevypuknou samy od sebe. Jsou podněcovány hlavními plánovači, kteří chtějí část zisku. Žádám vás, abyste přestali přispívat na tyto účely. Podporujete jejich plány. Neposílejte peníze do jiných zemí. Postarejte se o své okolí. Pomozte svým bratrům a sestrám, se kterými sdílíte město. Tyto války se zastaví, když se zastaví peníze. Pokud nemohou generovat příjem, pak není důvod k bitvě. Ale znovu a znovu dobře smýšlející duše přispívají k růstu hlavních válečných fondů. Takže cyklus se nikdy nezastaví.

Nespěchejte a vypněte televizi. Mají velmi dobrou taktiku, jak vás nalákat k darování. Vaše peníze nejsou dobře vynaložené. Vaše peníze podněcují další války. Není na škodu říct, že s nimi mám srdce, ale daruji místní charitě. Mám srdce na rozdávání a vím, že se dá využít v mém okolí. Když ignorujete války, nejste špatný člověk. Nejsi špatný, že nedáváš. Dejte, kde můžete lokálně. Pokud nemáte peníze, které byste mohli dát, jednoduše řekněte: ˝Moje srdce je s nimi, ale nemám peníze.˝ Je to tak jednoduché. Nepociťujte tlak ani stud tím, že zůstanete v rámci svých možností. Také jsem byl požádán, abych přispěl na každou věc. Nevěděl jsem, kam mé peníze šly, a nepřeji vám totéž. Jsem tu, abych vás vzdělával pro váš finanční prospěch. Vaše peníze by měly jít do vaší vlastní komunity. Tím, že sousedé pomáhají sousedům, to začíná. Financovat něco na druhé straně zeměkoule je agenda. Nyní vám slíbím, že Elitě bude chvíli trvat, než války zastaví. Uvědomte si, kdy a kde se prolomí, a najděte vzor. Mnoho odpovědí bude poskytnuto výzkumem. Dnešní zmatek není třeba připomínat. Vytváří další chaos ve vesmíru tím, že sleduje chaos. Zdůrazním, že váš čas strávený pozorováním válek vytváří nemoc na zeměkouli. Příliš mnoho škodlivých vizí povede k nezdravým duchům. Mohou být zobrazeny v televizi, ale nemusíte se dívat. Sledováním nelze nic získat.

Přejeme všem nevinným životům bezpečný odchod z cesty zla a naše modlitby posíláme Bohu za váš bezpečný odchod do bezpečnějších zemí. Modlím se za mír na Zemi, aby mé světlo svítilo tam, kde je potřeba, a především za to, aby se vaše srdce otevřela a vaše oči viděly slávu, kterou můžete být. S tou zprávou teď odcházím. Bůh žehnej, MJ.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/26/michael-jackson-stop-paying-for-the-war/

Zpět