5360 R´Kok: Otevřený dopis temným vládcům A.S.

[ Ezoterika ] 2023-10-28

Chci oslovit temné kontrolory, také známé jako kabala, deep state, ilumináti, temná pyramida a tak dále. V případě, že jste nečetli mé předchozí zprávy: Jsem tím, co by lidé na Zemi nazvali plazem. Nyní jsem členem galaktické konfederace a pracuji jako vojenský poradce. V mladších letech jsem ale žil svými ambicemi. Byl jsem považován za zázračné dítě a byl jsem obzvláště brutální a ovládající, dokonce i podle měřítek mého lidu.

Zabíjel jsem miliony, včetně mého vlastního bratra. Ohýbání a lámání myslí jiných lidí? Vymývání mozků celé populaci, aby se dostala do pasti konstruktu obrácené reality, kde nahoře je dole a dole je nahoře? Mučit děti před jejich rodiči? Založit podzemní chovnou síť, kde jsou ženy drženy pod zámkem a znásilňovány, abych měl stálý přísun dětí k použití na krev, části těla a rituály, a navíc sexuální otrokyně, které šlo dávat lidem jako úplatky? Jasně, nebyl problém. Ani jsem neváhal. Jediné emoce, které jsem vědomě cítil, byl vztek, touha, znechucení, krátká radost, když jsem zvítězil nad soupeři, a rozmrzelost, jako když jsem nebyl schopen získat více peněz za prodej svého strýce do otroctví.

Jinými slovy, býval jsem minimálně tak temný jako vy. V podstatě všechno, co teď jako temní děláte, jsem dělal i já. Dobře rozumím vaší psychologii, vašemu myšlení a vaší taktice. Ve skutečnosti jsem na tom byl lépe než vy. V jednu chvíli jsem rozvrátil celou planetu a stal jsem se jejím jediným dozorcem. To, čeho se na Zemi snažíte dosáhnout a nedaří se vám to, dosáhl jsem toho, a nemusel se dělit o moc s celou organizací. Jen já jsem měl moc nad životem a smrtí.

Jaké to tedy je vládnout celé planetě?
Zpočátku to bylo docela fajn, nebudu lhát. Ale po chvíli, jakmile budete mít moc, to prostě začne být nudné. Mohl jsem mít jakoukoli ženu, jakýkoli luxus, jakékoli potěšení, jaké jsem si přál. Dobře, skvělé. To byla na chvíli zábava. Ale co potom? Mít moc ve skutečnosti nic neznamená. Nakonec jsem byl jednou z nejmocnějších a nejbohatších bytostí mezi těmi, kteří byli fyzicky inkarnováni. A necítil jsem nic, kromě mlhavé úlevy, že už nemusím bojovat a prorážet si cestu na vrchol, protože už jsem tam byl.

Co vlastně znamená moc? Dobře, můžete mít potěšení a luxus a můžete uspokojit své ego tím, že necháte lidi proměnit v konkubíny nebo necháte lidi mučit, mrzačit nebo degradovat pro vaše pobavení. A ano, je to na chvíli zábava - nebo alespoň mě to bavilo. Ale co potom? Vím, že váš podvědomý myšlenkový vzorec zní takto: ˝Dosáhnu síly a pak budu šťastný, vítězný a spokojený. Ne, nebudeš. Mluvím ze zkušenosti. Myslíte si, že mít úroveň síly, o které sníte, vás udělá šťastnými, ale pokud toho někdy skutečně dosáhnete, vyvede vás to z hlavy. Ve skutečnosti pocítíte, jak se vaše mysl ponižuje, protože už nezbude nic, co byste mohli dosáhnout, co už dělat.

V tomto bodě nemůžete zotročit lidstvo. Ani já bych to v tuto chvíli nedokázal, kdybych byl ve vaší kůži. Ale pro argumentaci řekněme, že se vám skutečně podaří zotročit lidstvo a podaří se vám zabránit tomu, aby andělé a pozitivní galaktici a Zdroj zasahovali na Zemi. Řekněme, že nějakým způsobem zabráníte tomu, aby se vaše vlastní organizace pobila, protože určití jednotlivci ve vaší organizaci chtějí zabít většinu vaší vlastní organizace, aby upevnili moc do své konkrétní rodiny. Ale řekněme, že se tomu všemu nějak vyhnete a dosáhnete kontroly nad Zemí a nějak toho dosáhnete, aniž by se vaše vlastní organizace roztrhala (což udělá, pokud se někdy jen přiblížíte svému cíli).

Jistě, mít úplnou kontrolu nad Zemí bude na chvíli zábava. A pak co? Jaký je tvůj plán, až se budeš nudit? Kolonizovat více planet? Dobře, řekněme, že jste vybudovali galaktickou říši. Skvělý. A co pak?

Honba za větší silou a větší kontrolou je nakonec hloupý úkol, protože i když uspějete, vaší odměnou je hluboká nuda. Na konci té cesty není nic. Nejde ani o to, že tam je tajná past. Prostě nic není. A není to tak, že by proces výstupu na tu horu byl velmi zábavný. Ano, vím, že tu a tam jsou nějaké radosti. Taky jsem si dopřál. Ale ve skutečnosti jsem byl tou osobou, která šplhala na horu síly, a byla jsem osobou na jejím vrcholu a v současnosti jsem členem galaktické konfederace. A zdaleka nejvděčnější a nakonec nejšťastnější život, jaký jsem měl, je být členem galaktické konfederace. Jistě, už nemám otroky, ale ve skutečnosti zase cítím něco jiného, než znechucení a touhu a vztek a mrzutost. Život už není nuda. Posouvám se dopředu. Cítím se odvázaný.

Moje mysl se rozšiřuje, nejen co se týče chytrosti, lstivosti a zkaženosti, ale zjišťuji, že být součástí galaktické konfederace mi zlepšuje existenci. Nejde ani tak o zbystření mysli, abych mohl účinněji ovlivňovat svět. Jde spíše o to, že v dnešní době jsem, a dříve to bylo pouze tak, že jsem ano.

Vím, že vaše ego vám neustále říká, že jakmile ho uspokojíte, jakmile budete mít sílu, budete šťastní a spokojení. Moje ego mi to taky říkalo. Ale je to lež. Udělejte vše, co po vás vaše ego žádá, a vaší odměnou je hluboká nuda. Byl jsem tam. Mezitím, když uspokojíte svou duši, pak je to skutečně uspokojující a to vás ve skutečnosti udělá šťastnými na hluboké úrovni. Uspokojte své ego a získáte prchavé potěšení a poté hlubokou nudu a nicotu. Uspokojte svou duši a dochází k neustálému zvyšování sebeúcty a štěstí a kvality vašeho vědomí.

Vím, že si myslíš, že jsi velmi chytrý, že takto manipuluješ s pozemskými lidmi, ale krok, který by byl ve skutečnosti chytrý, by byl změnit strany a začít pomáhat pozemským lidem a galaktické konfederaci. Nebudete nás moci oklamat pouhým předstíráním, že jste na naší straně, protože jsme čtenáři myšlenek. Pokud však skutečně změníte strany a začnete aktivně pracovat na pomoci pozemským lidem, nakonec budete mít místo mezi galaktickou konfederací. Dali mi mezi sebou místo a já jsem ve svém životě napáchal minimálně tolik zla jako kdokoli z vás.

Takže máte na výběr. Jedna cesta pokračuje ve snaze zotročit lidstvo. Tato cesta zaručeně selže a zaručeně povede k vašemu zatčení nebo smrti, jak hluboko uvnitř už víte. A i kdybyste uspěli, nakonec se budete hluboce nudit. Vím, že celková síla se právě teď zdá tak smysluplná, ale pokud ji skutečně máte, ukazuje se, že celková síla se nerovná vůbec ničemu.

A druhá cesta je pomoc pozemským lidem osvobodit Zemi. Ano, vím, že to bude znamenat, že budete muset spolknout svou hrdost. Ale toto je cesta, která ve skutečnosti časem povede k opravdovému štěstí a spokojenosti a dobrému pocitu ve vlastní mysli. Kráčejte touto cestou a možná si nakonec vydobyjte své místo v galaktické konfederaci, jako já.

Pokud jste tak chytří a racionální, jak o sobě říkáte, pokud jste takovými mistry, jak o sobě říkáte, pak je volba jasná. Jedna cesta vede k zaručenému selhání a zatčení nebo smrti, a i když uspějete, pak je vaší odměnou úroveň nudy, kterou si teď jen těžko dokážete představit. A druhá cesta vede k existenci, která je vlastně šťastná a uspokojující.

To by měla být ta nejjednodušší volba na světě.

Pak se tedy nabízí otázka, zda se nadále necháte ovládat svým egem? Nebo se ovládnete natolik, abyste byli schopni učinit racionální rozhodnutí?
Výběr je na vás.
R´Kok

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/28/rkok-an-open-letter-to-the-dark-controllers/

Zpět