5347 Kixie z Kix Judith

[ Ezoterika ] 2023-10-24

V těchto chvílích komunikace se s vámi podělím s velkou ctí a láskou, když vám dávám poznat další rasu bytostí! Tato rasa vskutku slouží Světlu v aspektech, které brzy objevíte v Sheenu!
Jméno těchto milovaných duší Světla je KIXIE. Jejich hvězda původu je KIX. Nachází se mimo Mléčnou dráhu, v říši světla a krásy! Jsou zde frekvence a tóny, které se šíří ven a dotýkají se dalších duší, které cestují v této oblasti! Jejich láska je veliká a připojí se k vám ve velkolepé galaktické civilizaci! V Sheenu se budete těšit ze svých nových přátel, protože vždy vysílali Světlo bytostem na Zemi!
KIXIE jsou vysoké necelé dva metry a mají krátké stříbrné vlasy. Jejich obličejové rysy jsou podobné lidským a mohli by se procházet mezi vámi a nikdo by si jich nevšiml! Jsou silní a štíhlí a muži i ženy jsou stejně velcí. Mají rádi neformální oblečení s volnými kalhotami a barevnými dlouhými tričky.

KIXIE se rozmnožují energeticky a rodinný život je pro ně posvátný a uctívaný mezi celou rasou! Obíhají světlem s křišťálovými srdci, a proto u nich neexistuje smrt ani nemoci. Jejich těla byla před tisíci lety vylepšena Galaktickou federací a jejich fyziologie byla změněna, což jim umožnilo prosperovat ve Světle jejich bytí!
KIXIE kdysi zažili smrt těla, protože žili přibližně tři sta let. Inkarnace zpět do jejich vlastní rasy je udržovala v blízkosti a spokojenosti s jejich životem. Mnohokrát je navštívily Síly světla a jejich touha spojit se a být jako jeden s ostatními přáteli se stala v rámci rasy rostoucím vzrušením! Mnoho duší se dobrovolně stalo členy Galaktické federace, což jim umožnilo těšit se z technologického pokroku a cestování po mnoha galaxiích.

Domy KIXIE mají nádherný design. Rádi tvoří z krystalů, materiálů, které připomínají mramor a žulu, a mnoha krásných kamenů, které se sbírají z velkých hor a mají zářivé barvy. Mají rádi měkké pohovky a křesla a nádherné tapiserie. V jejich domovech jsou často vystavena nádherná umělecká díla a sochy.
KIXIE si užívají hudby a tance s křišťálovými nástroji, které jim přinášejí Plejáďané, kteří je často navštěvují od příchodu Galaktické federace. Ti, kteří se stali členy Světlých sil, nosí modré uniformy a stříbrné boty a jsou ctěni jako mladší členové, kteří pracují po boku těch, kteří pokračují ve velkém učení.

Vozidla byla zavedena jako ceněný způsob místního cestování. S vylepšenými karoseriemi si KIXIE užívají létání po okolí. Oranžové a stříbrné oceány a vysoké zlaté hory vytvářejí barevnou symfonii! Ptáci létají a zpívají a velká zvířata se volně prochází, protože si všichni užívají života v klidu! Neexistuje žádná válka ani rozdělení, jak to zažívá dualita se střetem eg. Jejich povědomí o vaší situaci v nich vyvolává hluboký soucit, když pozorují utrpení planety. Jejich poselstvím pro vás je, že utrpení není nutné a že pouze láska je skutečná a trvalá!

KIXIE žijí svobodně a radostně, hrají hry, běhají a chodí po krásných stezkách obklopeni květinami a barevnými stromy. Meditují a komunikují s duchem jednoho Stvořitele, Který nelze rozdělit. Těší se návštěvám Plejáďanů, Arkturiánů, těch ze Síria~Nopplia A a z rozsáhlé galaxie v Andromedě. Jsou milováni rasami Elohim!
Jak se Země posouvá k Šeenu, zažijete mnoho aspektů svého původního života. Přivítá tě mnoho ras, které se s tebou sejdou na velkolepých oslavách! Při hudbě se bude tančit a radovat se všemi dušemi! Zvířata budou nebojácná a laskavá a každý si bude pamatovat každý příběh zaznamenaný ve své srdeční čakře!
Konec bude zcela jistě začátkem, protože vaši přátelé z mnoha míst budou stát při vás!
Ve Světle jste jedna Láska!
EN EEKE MAI EA!
Tak moc tě miluji!
NEIOH

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/24/kixie-from-kix/

Zpět