5338 HPV vakcíny jsou nabité toxickými složkami, včetně ˝vylepšené˝ verze hliníku Ethan Huff

[ Ezoterika ] 2023-10-25

Jeden z důvodů, proč jsou vakcíny proti lidskému papilomaviru (HPV) jako Gardasil (Merck & Co.) tak nebezpečné a smrtící má co do činění s ˝upgradovanou˝ verzí toxinu, který obsahují. Škody byly posledních 90 let zakryty neetickými studiemi. Onou ˝upgradovanou˝ složkou je hliník a jeho závažná toxicita skutečně vyšla najevo v srpnu 2006, kdy se u ovcí začalo objevovat ohnisko katarální horečky ovcí způsobené virem katarální horečky ovcí (BTV) a šířit se po Evropě. Ukazuje se, že toto propuknutí vedlo k povinné evropské očkovací kampani, která probíhala v letech 2007 až 2010. V té době byla představena ˝nová a vylepšená˝ vakcína proti BTV, která obsahovala hliník (Al) v dávkách 2,08 mg na milimetr injekční tekutiny, která fungovala jako adjuvant. Kampaň vynuceného bodnutí údajně zastavila šíření BTV, ale také spustila ˝záhadný˝ nárůst závažných onemocnění v celé Evropě, které se vyznačovaly tělesnou slabostí a řadou závažných neurologických symptomů - stejných, jaké jsou spojovány s Gardasilem a dalšími injekcemi HPV, které obsahují také hliník jako adjuvant.

Bylo zapotřebí nezávislé studie Dr. Lluise Lujana ze Španělska, aby se zjistilo, že nárůst onemocnění způsobil hliník, který se v patentované formě také nazývá Alhydrogel. Ovce, kterým byly podávány injekce obsahující Alhydrogel, se staly agresivnějšími a vykazovaly ˝více stereotypů a vyšší stres˝, abych citoval The Epoch Times , který vydává vícedílnou sérii o hrozbě Gardasilu a dalších injekcí HPV. ˝Takže za mě ano - důvodem, proč zvířata po očkování onemocní, je to, jak se tělo vypořádá s hliníkem,˝ uvedl Dr. Lujan v dokumentárním filmu EpochTV ˝ Pod kůží ˝. Studie Gardasil zjistila, že se u pacientů s injekčním podáním hliníku rozvinula silná únava a rakovina.

Ve 3. fázi klinické studie pro Gardasil (studie FUTURE II), která proběhla v Dánsku, byl dívkám podáván buď lék, nebo ˝placebo˝, ačkoli se ukázalo, že placebo ve skutečnosti nebylo placebo a obsahovalo hliník stejně jako Gardasil. ˝Byl to největší problém, protože jsem byla studentkou na univerzitě a bylo pro mě velmi obtížné navštěvovat hodiny, protože jsem téměř denně usínala,˝ komentovala Sesilje Petersenová, jedna z účastnic studie, u které se po injekci vyvinulo 40 různých příznaků. Jedním z nich je silná únava. ˝Sepsala jsem seznam všech mých symptomů - bylo jich více než 40 a některé z nich byly vážné. Měla jsem nádor na hypofýze.˝ Petersen, která netoleruje hliník a používá i deodorant bez hliníku, aby se mu vyhnula, řekla, že nikdy nebyla informována, že ˝placebo˝ obsahuje hliník. Společnost Merck účastníkům lhala, že je to jen ˝solný roztok˝ nebo slaná voda . ˝Nebyli jsme informovali o použití hliníku,˝ řekla Sesilje. ˝Slovo hliník nebylo udáno ani v postupu, ani v jejich telefonickém souhlasu.˝

Nyní se ví, že ˝placebo˝ je amorfní hydroxyfosfát sulfát hlinitý (AAHS), který byl poprvé použit v lidských vakcínách v roce 1932 a zůstal jediným adjuvantem povoleným pro použití v licencovaných vakcínách po dobu asi 70 let. Když je AAHS injektován do svalové tkáně, je téměř 100 procent absorbováno. Poté putuje přes hematoencefalickou bariéru a hromadí se v mozku a dalších životně důležitých orgánech. Hliník je ˝zabíják buněk˝, který dráždí imunitní systém, aby se přeorientoval na jiné tělesné složky. Poškozuje také energetický řetězec, DNA a jak mozek, tak nervový systém.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/25/hpv-vaccines-are-loaded-with-toxic-ingredients-including-an-upgraded-version-of-aluminum/

Zpět