5317 Vyšší já Mikea Quinseyho: Přinášíme rozumné řešení Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2023-10-22

Zdá se, že potíže světa nemají konec a budoucnost vypadá dost ponuře. Vždy se však najdou lidé s dobrým úmyslem, kteří jsou vždytvrdě pracovat na tom, abychom se pokusili zmírnit účinek konfrontace. Mnoho duší na vysokých místech hledá způsoby rozumného řešení bez ztráty tolika životů, a jak uklidnit hněv obou stran, který přiživuje další masakr. Jak dlouho ještě bude lidstvo vyrovnávat své rozdíly pouhou silou a potenciálně smrtí tolika nevinných duší, které jsou uvězněny v této pavučině války? To, co se odehrává, je testem schopnosti lidstva vyřešit své problémy spravedlivým a pokojným způsobem. Udělejte první kroky tímto směrem a my budeme s vámi.

Mnoho lidí se ptá, proč nezasahujeme přímo, ale jste to vy, kdo nese odpovědnost za výsledek vašich činů. Jak jinak se naučíte, jak se chovat způsobem daným Bohem? Násilí v jakékoli podobě, formě nebo hmotě je proti učení, které vám bylo mnohokrát uděleno, přesto někteří stále využívají sílu, aby vyrovnali své rozdíly. Cítíme smutek nad tím, co vidíme, co se děje ve vašem světě, a zdá se, že se nikdy nepoučíte ze zkušeností. Propásli jste tolik příležitostí povstání a opuštění starých způsobů, které brání, abychom se s vámi otevřeně setkali a podělili se s vámi o naše znalosti. Avšak ty duše, které zvedly své vibrace, nemohou být zadrženy a nakonec vzestoupí.

Vidíte krásu a harmonii kolem sebe v přírodě, ale nezdá se, že by vás mnohé z vás napadlo rozšířit ji do svých vlastních životů. Od přírody jsou lidé jemné duše, které ztělesňují lásku Stvořitele a hnusí si zlo těch duší, které ztratily svou cestu a uctívají já. Přesto najdou pravou cestu v pravý čas, ale nejprve se musíte naučit těžké lekce, abyste mohli najít pravou cestu evoluce. Není to pro nedostatek naší snahy dostat se k jejich Vyššímu Já, ale oni k sobě přitáhli nižší vibrace a podle toho žijí své životy. Pokud jste na správné cestě, pomoc je tu vždy a není důvod, proč byste se neměli dále vyvíjet na cestě vzhůru. Pokud žijete v souladu s přírodou a všemi ostatními lidmi, je to krásný a obohacující zážitek. Šíříte kolem sebe dobrý pocit a bezesporu k vám budou lidé přitahováni. Zacházet se všemi dušemi s láskou a respektem jim také pomáhá pozvednout je a cítit se dobře. Přerostete negativní pocity a dokážete negativitu zvládnout tak, že se vás nedotkne. Pokud tímto způsobem vedete svou mysl, můžete dosáhnout jakékoli úrovně, po které toužíte, a bude vám poskytnuta velká pomoc.

Máte veškerý potenciál vytvořit si svou vlastní cestu ke Světlu, ale nepochybně byste nejprve rádi probrali své možnosti, než se rozhodnete. Bude to pro budoucnost, ale přesto, jak se vaše vědomí rozšíří, budete jistě lépe chápat, jaké to je vstát. Matka Země je školou pro učení a je třeba jí děkovat a milovat ji za trpělivost a lásku k duším v její péči. Neříká se jí bezdůvodně ˝matka˝ a dává svou lásku a energii, aby pomohla vašemu vývoji. Nyní je také na jiné cestě, protože jako vy bude pozvednuta do vyšších úrovní. To, co jste zažili, bylo předvídatelné díky nízké úrovni vibrací na Zemi. Existují však pozitivní body energie, které rostou a nakonec povedou k povznesení, které je zanechá. Osvícené duše již nemohou být zadržovány a pomalu, ale jistě budou mít větší vklad do vaší budoucnosti. Je čas, aby ti, kdo jsou více vyvinutí, dali najevo své znalosti a byli přínosem pro všechny duše. Každá duše má právo řídit se svými potřebami a intuicí, protože všichni jsou obvykle v různých fázích vývoje.

Neexistuje žádné stanovené období, ve kterém se musíte vyvíjet a můžete postupovat tempem, které vám vyhovuje. Uvědomte si, že ve skutečnosti je vše v přítomném okamžiku, takže se můžete ve skutečnosti vrátit do časových období, které si zvolíte. Ve skutečnosti vám byla dána úroveň vědomí, která vyhovuje vašim potřebám a umožní vám dělat pokroky. Temní se budou ze všech sil snažit, aby vás odradili a odvrátili od cíle, který máte, ale s pevným odhodláním můžete jejich úsilí překonat. Ty duše s nižší vibrací se v nich snadno zachytí a není snadné je shodit.

Svobodná vůle je úžasný dar, ale pokud se chcete dál vyvíjet, vyžaduje hodně rozumného využití. Být zodpovědný za své činy není snadné snést, ale je to dobře podložený způsob, jak zajistit, že jste připraveni na větší věci. Je-li to nutné, můžete mít to, co můžete nazvat opakováním života, který skončil neuspokojivě. Vaši průvodci se vás přirozeně budou snažit dostat přes obtížná období, ale v konečném účtování je to na vás. Snažte se nezasahovat přímo do problémů jiné duše, s výjimkou poradní funkce, i když přímá pomoc je někdy také nezbytná. Vaše intuitivní stránka vás jistě povede a máte mnoho zkušeností, které můžete využít. Ve světě se děje mnoho, co je přinejmenším nepříjemné, ale většinou za to může člověk, ačkoli mnoho světových změn je vyvoláno Matkou Zemí.

Věci budou takto pokračovat ještě dlouhou dobu a vše je součástí vašeho vývoje. Ve skutečnosti jste na takové časy zvyklí a evidentně vám to nyní pomáhá je překonat. Jste daleko zkušenější, než si uvědomujete a podvědomě to víte. Ještě před narozením jste připraveni na své životní zkušenosti a talenty, které budete potřebovat, abyste byli úspěšní. Vytváření vašeho životního plánu vyžaduje hodně přemýšlení, abyste potkali ty správné lidi, kteří vám pomohou. V případě potřeby se to vztahuje i na celoživotního partnera, a že se narodíte do rodiny, která vám také pomůže usadit se. Jak si dokážete představit, do každého života vchází spousta plánování, abyste měli jistotu, že budete mít zkušenosti, které potřebujete. Pro zajištění vašeho úspěchu není nic ponecháno náhodě.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/22/mike-quinseys-higher-self-bringing-about-a-sensible-solution/

Zpět