5262 Dopis čtenářům 2 Venera Nik

[ Ezoterika ] 2023-10-14

Dnes jsem s vámi chtěla probrat druhou linii reality, v níž bude nutné připravit se na katastrofu. Zatím nevíme, ve kterých oblastech dojde k ničivým kataklyzmatům, nicméně nikdo před nimi není imunní. Nedávno vyšlo fórum Globální krize. Amerika na mušce˝. Byly jmenovány země a kontinenty, které jako první zmizí z povrchu zemského: Japonsko, Čína, Indie, Velká Británie, Itálie, Arabský poloostrov, dále Amerika. (pozn. ????? do pr...)

Na fóru se také hovořilo o velkém záblesku na Slunci, po němž budou vyřazeny z provozu všechny elektrické přístroje, zmizí veškerá komunikace, především internet.

V takovém případě jednoduše zmizí všechny elektronické peníze. Je logické, že přestanou existovat i banky, což znamená, že i papírové peníze ztratí svou hodnotu a stanou se pouhými cáry papíru.

Během světových válek docházelo k výměně zboží mezi zeměmi, lidé se snažili vytvářet zásoby. Nyní nastává historické období, kdy bude nutné si opět dělat zásoby. V případě, že dojde k prvnímu vážnému kataklyzmatu, zmizí z regálů obchodů jako první věci: svíčky, mýdlo, zápalky, ocet, sůl, baterky, lana, lepicí pásky, výrobky dlouhodobého skladování (obiloviny, konzervy, rostlinný olej, mouka, mrkev, červená řepa, dýně, brambory). Zmizí léky: širokospektrální antibiotika, léky proti horečce, průjmu, léky na srdce, mangan, jód, alkohol. Zmizí i mnoho dalších věcí (šampony, zubní pasty, prostředky osobní hygieny, toaletní papír, ručníky, přikrývky). Ti, kteří mají vlastní domy, se musí zásobit palivovým dřevem, dřevěným uhlím a nářadím na likvidaci trosek. Obecně, jak vidíte, je nutné se zásobit celou řadou potravin a zboží. Neuškodí ani zásoby krmiva pro zvířata.

Většina jmenovaných věcí teď stojí haléře, ale jsou to první věci, které zmizí z pultů obchodů, až někde na světě dojde ke globálnímu kataklyzmatu. Doporučuji si udělat zásoby už teď. Nestane se takový zázrak, aby se kataklyzmata zvrátila. Každopádně mnoho lidí tato katastrofa zaskočí. Nebude zbytečné, být ostražitý a udělat si zásobu všeho potřebného alespoň na měsíc.

Myslím, že zvlášť je třeba se zmínit o vodě. V případě kataklyzmatu, pokud se budete nacházet v epicentru událostí, byste neměli zapomínat, že přestanou fungovat veškeré komunikace. To znamená, že je lepší se předem zásobit vodou. Vlhčené ubrousky obecně budou mít cenu zlata.

Při obchodní výměně během světových válek nahrazovaly kostky mýdla peníze, stejně jako zápalky a cigarety. Kdo zastihl své babičky, které prošly hladomorem a blokádami, ať se podělí o to, jak výměna zboží probíhala. Zajímá mě, které výrobky plnily funkci peněz.

Nevím, jestli budou naše chytré telefony po této epidemii v pořádku, ale pro jistotu doporučuji stáhnout si do telefonů více hudby, knih. Také doporučuji udělat si zásoby papírových knih. Možná má někdo nějaké magnetofony, přehrávače. I když to bez elektříny nemá smysl. Generátory a palivo jsou také nutností. Kdo má teď peníze, nebude zbytečné udělat si studnu s ruční pumpou. Voda je život.

Cyklus shrnutí se chýlí ke konci. Vstupujeme do závěrečné fáze cyklu. Odpočítávaným datem nejsou roky, ale měsíce. Probíhá dvanáctiletý audit, po kterém bude učiněno rozhodnutí a nebude cesty zpět. Mayský kalendář skončil 21. prosince 2012, přesně 12 let je 21. prosince 2024. Myšlení člověka je tvořivé. Myslet si, že přijdou mimozemšťané a zachrání nás, je blud! Vše je v našich rukou. Opakuji, myšlenka tvoří. Nejvyšší nám poskytují velké proudy informací. Odstraňují závoj, odhalují pravdu. Dochází k masovému odhalování náboženství, sekt, vládnoucí elity. Kdo může vidět, ten to vidí. Dávají nám model, jakou společnost můžeme vybudovat. Podrobně rozepisují základy toho, jaká by společnost měla být. Této společnosti dávají název - konstruktivní.

Otázka pro posluchače: Chodíte a sbíráte nejrůznější drby, hledáte úlovek, sbíráte všechnu špínu z internetu. Co se vám tedy nelíbí na konceptu Konstruktivní společnosti, na jejích základech? Kde je lidský život na prvním místě? Četli jste základy? Proč se nepokusíte tyto informace analyzovat? Nikdo je nevnucuje. Otevřeně říkají, že žádní mimozemšťané nikoho nezachrání. Je to naše volba! Opakuji: myšlení je tvořivé. Proč se nezkusit sjednotit kolem těchto základů? 1 - Lidský život,. 2 - Svoboda člověka, 3 - Bezpečnost člověka, 4 - Transparentnost a otevřenost informací pro všechny, 5 - Tvůrčí ideologie, 6 - Rozvoj osobnosti, 7 - Spravedlnost a rovnost, 8 - Samospráva společnosti.
Co se vám na této koncepci nelíbí? Po vyslechnutí drbů, aniž byste se snažili informace prostudovat, věšíte nálepky - sekta.

Je vám podáno záchranné lano, topíte se, ale vy tuto pomoc odmítáte. Bude to stát této společnosti za to. Žádní Anunnaki ji za nás nevybudují. V esoterické oblasti je nyní jen příval informací, kde se vám podsouvají tuny programů pochybností, že se chcete nechat ovládnout, že je to otroctví atd. Nechcete vidět pravdu. Upřímně řečeno, je to mateřská školka. Mnozí esoterici se zbláznili. Kvůli nekvalitním výkladům propadáte hloupým iluzím. Sníte o nějakých úrovních. Rozšíření vašeho vědomí. Uvědomujete si, co rozšiřujete? Vědomí je nástroj systému. Osvícení neznamená, že jste svobodní. Padáte do pastí systému, rozšiřujete své vědomí a představujete si sami sebe jako bohy stvořitele. A co nakonec děláte? Vypěstujete si ego. Chodíte s nafouklým egem, vyvyšujete se v komentářích jako velcí géniové. Nedokážete najít společnou řeč. Rozdělujete se do několika malých skupinek. Výsledkem je, že se všichni rozdělí.

Za Allatrou a SO nestojí lidé ze Země, ale vysoce rozvinuté, vysoce duchovní entity. Dávají nám vzor, a to je vše! Na nás - lidech z planety Země - je, abychom ho vybudovali. Přijde okamžik, kdy bude internet na Zemi zcela odpojen. Jste tu tak stateční, ale když vám vezmou přístup k této síti, co budete dělat? Kde se prosadíte? Přečtěte si koncepci a základy Kreacionistické společnosti. Silou svého záměru můžeme beznadějnou situaci zvrátit směrem, kterým chceme. Jen blázni si myslí, že nechají kataklyzmata strhnout všechno, co tu je! Dlouho se nebudete moci schovávat ve svých iluzích a zavírat oči před tím, co se děje. Zítra budou problémy u vašich bran. V roce 2024 právě vstupujeme do cyklu ničivých kataklyzmat. To ještě není ani začátek hrůzy, kterou budeme muset VŠICHNI projít. Někteří dříve, jiní později. Převezměte odpovědnost. Představitelé vysílání ze Společnosti pro stvoření žádají jediné - informovat! Nic víc nežádají. Nevybírají peníze, nestavějí chrámy jako všechny sekty, pouze podávají informace. Je na naší svobodné vůli, do které linie se nakonec zařadíme.

Abychom přežili, musíme se stát jednou rasou, sjednotit se a vybudovat nový formát. Spotřební formát se dostal do slepé uličky. Pokud situaci nezměníme, pokud se nestaneme lidmi, nesjednotíme se na jednom směru, kterým je změna podoby společnosti, budeme nakonec odsouzeni k smrti! Umyjí ˝vanu˝ a bude to. A po smrti se nikam nedostanete, pokud jste se duchovně neotevřeli, nestali se andělem. Dojde k úplnému, totálnímu znehodnocení celého místa. Po Soudném dni nebude ani peklo. Sesbírají všechny duše, očistí je od všech ˝inkarnací˝ a začnou znovu. Pokud jste si jisti, že se tam dostanete někam na čtvrtou nebo pátou úroveň, mohu s jistotou říci, že ne! Ti, kdo mají duchovní zjevení, se snaží na sobě ještě více pracovat, protože výsledek se dozví až po smrti fyzického těla. Teprve po smrti bude jasné, zda jste se stali andělem, nebo ne. A pokud jste si tak jisti, že po smrti přejdete na další úroveň, je to stoprocentní past ze strany systému. Znamená to, že jste byli definitivně uspáni, což znamená odsouzeni.

Pokud na sobě denně nepracujete, neděláte meditace, nesaháte k Bohu se všemi pocity lásky, nesnažíte se pochopit zákony duchovna skrze svou duši (a to je portál k Bohu), pak se určitě dožijete posledních měsíců, no, možná maximálně 3-5 let, a pak totální smrti. Ještě jednou, totální smrt a žádné další úrovně. To je tak vážné, že bych vám doporučovala neztrácet ani minutu. Pokud se nám nepodaří vybudovat jednotnou společnost založenou na stvoření, je konec, nikdo jiný nebude mít šanci. Pijete alkohol? Žijete pro potěšení? Bavíte se? Je to promarněný život. Teď po mně můžete házet bačkorama, vaše kritika mě nezajímá. Děkuji za pozornost, protože pozornost je nejcennější měna ve vesmíru. Je jedno, jakou barvu ta pozornost má. Vy mi tu cennou měnu dáváte, křižujete mě ve svých dlouhých komentářích a snažíte se mě poučit, jak mám žít. Nejdůležitější je, že tato informace bude ležet hluboko ve vašem podvědomí a v pravou chvíli se prostě objeví. Chci, aby lidstvo přežilo a nakonec se spojilo. Líbí se mi koncept Společnosti stvoření. Zdá se mi, že to jsou ideální podmínky pro život každého člověka. Proto podporuji formát Společnosti stvoření, protože jsem během těchto měsíců studovala informace ˝od˝ a ˝do˝. Chtěla bych, aby mé děti žily v tomto světě. (pozn. takže máme na výběr dobu kamennou, nebo totální smrt.... To by mě teda zajímalo, jak se některé civilizace dokázali dostat do věku kosmických lodí a ještě výše... a osobně si nemyslím, že si to Země zaslouží....)

Pokud někteří lidé sní o tom, že je Saturn a Uran něco učí, no, až vám budou vaši blízcí umírat před očima, myslím, že budete zpívat jinak. Po tomto datu X, což bude kolem 21. prosince 2024, dostane naše Slunce velký impuls. Je to změna epochy. Máme jako rasa šanci přejít z úrovně 3 na úroveň 4. To je ten přechod. Dojde k přepnutí celého matrixového systému a k úplnému resetu. Zhruba řečeno, většina temnoty bude pryč. Bude se odrážet v našich myšlenkách, pocitech, náladách. Vše začneme prožívat novým způsobem. Větší procento negativity bude pryč. Samozřejmě ne všechno najednou, ale podstatná část. Pocítí to každý. Otevírají se nám kolosální vyhlídky. Objevíme nové fyzikální zákony na kvantové úrovni. Budeme schopni manipulovat s hmotou. Budou replikátory, zdravotní kapsle, štěpení a přeprogramování elementárních částic. Jak někteří lidé vědí, vše na tomto světě i ve vesmíru se skládá z elementárních částic. Budeme schopni rozdělit všechny odpadky na planetě, vyčistit všechny oceány, moře, jezera, lesy, hory. Dokážeme vyčistit celou naši planetu. A co je nejdůležitější, budeme schopni zcela ovládnout kataklyzmata na planetě.

To je vliv samotného Boha, o kterém psali všichni proroci. Alláh je Bůh, Allatra je božská. Pouze ti, kteří spí, uvězněni v systému, necítí, že Šambala otevřela své brány pro všechny. Ti, kdo mají čistou duši, kdo se zbavili programů ega, mohou bezpečně vstoupit do Šambhaly a získat hluboké poznání podstaty všech věcí. Bódhisattvové ze Šambhaly chodí v tělech na Zemi. Allatra je tedy pravé poznání, které je v nejčistší podobě přineseno ze samotné Šambhaly. Pracujte na sobě, abyste mohli slyšet pravdu v její čisté podobě. A to, co ve vás nyní řve ze slova Allatra, je vaše vědomí. Jste otroky systému, pokud vás řeže do uší, jste nejspíše sebestřednou entitou, pokud nevnímáte. Vědomí je nástrojem systému. Šepotem ďábla jsou myšlenky ve vaší hlavě. Pokud nemáte své duchovní uši otevřené, jdete za našeptáváním ďábla.

Myslím, že mnoho lidí okamžitě změní názor, když na vás začne dopadat realita. To je nevyhnutelné. Dokud se kataklyzmatický proces nezastaví, budou zasaženi všichni jeden po druhém. Je ve vašem nejlepším zájmu tomu zabránit. Jediný způsob, jak je můžeme zastavit, je sjednotit se jako společnost. Jiný způsob, jak přežít, neexistuje.

Sedět a myslet si, že se to nedá vybudovat, je myšlení poraženého. Lidé, kteří toho v životě hodně dokázali, hodně toho procestovali, vědí, že je reálné uskutečnit jakýkoli jejich nápad. A jen ti, kteří celý život žijí ve své chalupě s kadibudkou, v životě neviděli nic jiného než své město nebo nanejvýš svou zemi, tvrdí, že to je pohádková iluze. Taková bába si sedne a zdůvodní, že jsem fantasta. To je z osobní zkušenosti. Překvapuje mě, že lidé věří na nějaká měření, čtou hvězdy, ale nevěří na představu konstruktivní společnosti. Musíte mít absolutní napojení svého vědomí na maticový systém. Gratuluji, jste hluchý spící a vaše myšlenky jsou jen záložkami systému. Byli jste ztroskotanci a budete ztroskotanci i nadále. Svůj pocit vlastní důležitosti si budete i nadále hýčkat vysedáváním a ˝kopáním˝ do náhodných lidí v komentářích.

Překvapuje mě jedna věc: všichni vypadáte jako dospělí, ale chováte se jako malé děti. Po přečtení komentářů k mému předchozímu článku jsem si udělala jeden závěr: lidstvo má jen velmi malou šanci na přežití. Nabízí se nám záchranné lano, můžeme mu říkat Noemova archa, ale ne, vy se raději utopíte. Takže si začněte dělat zásoby jídla, je čas. Z nějakého důvodu si mnozí lidé raději jako malé děti zakrývají obličej rukama a prostě se nedívají na realitu. Opravdu? Našel jsi pro sebe východisko - zavřít oči a nedívat se na realitu? To je snad východisko? Někteří lidé píší, že konstruktivní společnost je děsivá, že odpuzuje. Otevřete oči a podívejte se na realitu. Kataklyzmat exponenciálně přibývá. Myslíte si, že když tyto myšlenky odmítnete, kataklyzmata se sama rozptýlí? Ne, tak to nefunguje. Stále máme šanci přežít. Musíme se sjednotit do jediného egregoru. Vyšší nám nabízejí cestu ven. Ale upřímně nechápu, proč tuto pomoc odmítáte?

Jak mi řekl Elchin (kdo ví o tématu Allatra, jistě pochopí, o kom mluvím): ˝Esoterici jsou naplněný pohár˝. Vy sami jste tento pohár naplnili esoterickým smetím, jinak to nazvat nelze, a nenechali jste místo ani pro tři kapky pravdy. Pravda je taková, že jsme na pokraji zániku. Ty, kteří čekají na přechod do čtvrté úrovně po smrti, si dovolím zklamat, čtvrtá úroveň je peklo. Splynutí s Absolutnem, tedy se systémem. Pokud jste nenašli život v těle, po ztrátě fyzické schránky ho nemáte šanci najít. Čtvrtá úroveň je tímto peklem. Otevřete oči. Převezměte odpovědnost za svůj život. Sama jsem psala ve svých dílech ze systému všechny ty nesmysly, že žijete stovky životů, když si mě právě tento Absolut, neboli systém vybral jako překladatele, čímž mě zavedl daleko do divočiny. Nebude pro tebe už žádný život jako pro člověka, pokud duchovně nedozraješ, když žiješ v těle. Esoterika je velká past.

Reinkarnace s vámi osobně nemá nic společného. Duše se reinkarnuje a vy ji nyní dočasně máte. Pokud se s duší nespojíte do andělské podstaty, půjdete do pekla, na čtvrtou úroveň, kde ztratíte tělo i duši. A nebude to trvat dlouho, po skončení této ˝hry˝ dojde k resetu a začne nový program ˝lidstva˝. Nevím, jakou další slovní formu mám zvolit, abych vás oslovila. Devadesát procent esoteriků propadlo iluzi, kreslí si prázdné fantazie o svém významu a zvláštnosti. Jaké rozměry si kreslíte vy? Vše je mnohem vážnější, než si myslíte.

Existuje jen jedna šance, jak najít život. A je třeba to udělat v tomto životě, nedělat si iluze, že je to hra, a když to nevyjde, napravíte to v příštím životě. To je lež systému. Jste jeho majetkem a on dělá vše pro to, aby vám zatemnil mysl a zavedl vás do iluzorních světů. Probuďte se. Život není hra. Realita je velmi krutá. Je na tonoucím, aby zachránil tonoucího. Uvědomte si vážnost své situace. Zejména ti, kteří se rozhodli skrýt před realitou prostřednictvím alkoholu, drog a dalších prostředků. Jste v pěkné bryndě. K tomu si tyto nástroje vytvořil sám systém, takže si podepisujete rozsudek smrti. Tím, že se zde schováváte před realitou, ztrácíte šanci na život. Je to jediná vstupenka do pekla. Z tohoto konce není cesty ven. Lidé jsou živeni, proto je způsob myšlení jiný. Až budeš mít hlad, teprve pak si vzpomeneš, že jsem ti to řekla. Je jen na vás, do které linie reality nakonec vstoupíme. (pozn. za nejužitečnější považuji doporučení mít kopanou studnu)

Zdroj: https://absolutera.ru/article15713

Zpět