5228 Archanděl Michael: Proměna se prohlubuje Ailia Mira

[ Ezoterika ] 2023-10-10

Jsme tu, abychom si trochu popovídali o tom, co se ve vaší zkušenosti tento měsíc začíná odhalovat, protože máte mnoho mocných zarovnání a bodů volby, se kterými můžete vytvořit, sladit, uvolnit, vyčistit a přitom otevřít více z toho, kým skutečně jste. Energie se tento měsíc budou ještě více dotýkat a otevírat aspekty vaší historie, vašich vesmírných projevů a vzorců vašich předků. Po intenzivních infuzích vyššího světla, které jste všichni obdrželi v posledních několika měsících, se toto prohloubení může zdát velmi náročné, ale vězte, že se nyní otevíráte nejzákladnějším aspektům ve vaší bytosti, ve kterých leží vaše příležitosti ke skutečnému osvobození.

Když přijmete a otevřete se těmto energiím, poskytnou vám vibrační kontrast a energetické aktivace k rozpoznání, uvolnění a vyčištění mnoha vzorců vztahu k životu v odloučení. Vytváří se tím cesta k tomu, pro co jste přišli - posun do Jednoty. Nejlepší je být otevření a důvěřující ve své Božské Já a v Nekonečno, abyste co nejsnáze přijali energie pro následnou transformaci. Vaše vlastní Větší Celistvost, pod vedením Archanděla Metatrona, vede vaši zkušenost vzestupu. Vaše Božské Já vás zná a naslouchá vám. Vede vás všemi možnými způsoby, aby vám změny usnadnilo, ale prohloubení energií v tomto měsíci vám bude stále připadat docela hodně. Jste podporováni a milováni a není třeba to dělat dokonale, abyste z toho měli prospěch. Ochota, postoj a záměr jsou právě teď vším - takže vaše otevřenost přijímat, zpracovávat, integrovat, uvolňovat a čistit to, co cítíte, že vám již neslouží, a nechat se transformovat, je sama o sobě mocná a velká část této změny, a může nastat na energetické úrovni.

Pokud ale energie rozdmýchají staré emoce, strachy, vzpomínky, spouštějí ztráty nebo obavy založené na strachu, udělejte, co můžete, abyste se soustředili na svůj dech, střed ve své srdeční čakře. Zavolejte Grace Elohim, aby vám usnadnila cestu. Kromě toho může být důležité jíst lehčeji, dobře hydratovat, pravidelně se procházet nebo ležet v trávě a pohybovat se při hudbě, kterou milujete, nebo při hraní se svými blízkými. Tyto jednoduché věci mohou pomoci vašemu tělu i vám, pokud se integruje a jedná podle pokynů v proudících energiích. Pociťování radosti a uznání jakýmkoli způsobem vás také podporuje a slouží vám, nyní a vždy, takže si všimněte a vychutnejte to, co je krásné, pravdivé - objevující se náznaky toho, že svět se stává inkluzivnějším, laskavějším a vědomým si vzájemného propojení.

Podle svých nejlepších schopností vytvářejte srdeční energii vřelosti a péče a soucitu s ostatními - zvířaty, přírodou a lidmi. Procvičujte si vyzařování uznání ze svého srdce, spíše pocitovým způsobem než mentálně. Tento posun je důležitý a může být velmi silný. Všichni jsou v tom společně. Energie vzestupu ovlivňují VÁS VŠECHNY. A pamatujte - ne každý rozumí tomu, co se děje. Být přítomností jemnosti a opravdové laskavosti a vřelosti ve vašich interakcích s ostatními je akt planetární služby. Kdykoli to dokážete, s otevřeností a upřímností, vězte, že je to obrovský dar pro svět i pro vás samotné. Připomene vám, proč na tom všem záleží, a dává odvahu a sílu. Váš svět a váš život se otevírá nejhlubším úrovním léčení a transformace, jaké jste kdy předtím společně zažili. To není žádná maličkost a vyžaduje to obrovskou víru, vytrvalost a soustředění, abychom zůstali radostní, vděční, otevření a soustředění.

Dělejte každý den to nejlepší a každý večer si gratulujte, že jste se ukázali, jak nejlépe umíte. Oslavujte každý okamžik lásky, každý okamžik, kdy se chováte k ostatním i k sobě s respektem a ctí. Uvědomte si, co se učíte a čím se stáváte. Potvrďte sami sebe, velkoryse. Jednat v lásce a být láskou je to, kam směřujete. Okamžiky, které teď můžete prožít, vám připomenou, k čemu to všechno je. A nakonec, prosím, nezapomeňte požádat o to, co potřebujete - pamatujte, že vám můžeme pomoci vedením, povzbuzením, inspirací a tím, že vás zaplavíme láskou, vlijeme vám mír a jednoduše se dotknete vašeho srdce, abychom vám pomohli cítit se naději tam, kde jste. znovu v čele. Často si připomínejte, že jste obklopeni mnoha andělskými bytostmi světla, které vás znají a které tleskají vaší úžasné schopnosti záměrně se vyvíjet v lásce a světle. Vězte, že jsme zde a vždy s vámi a je naší velkou radostí pomáhat a spojit se s vámi.

JSEM archanděl Michael s Radou zářivého světla.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/10/archangel-michael-the-transformation-deepens/

Zpět