5182 Matthew Ward: Vnímání Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2023-10-02

S láskyplnými pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Reakce na jakoukoli situaci je v souladu s tím, jak ji člověk vnímá, jaké má k ní myšlenky a pocity. Když se vnímání změní, účinek situace se stane silnějším a ovládajícím nebo zeslábne a vyprchá, protože člověk jedná v souladu se svým novým vnímáním. Právě tímto způsobem každý mění okolnosti svého života a kolektivně civilizace proměňuje svůj svět.

Tento princip směřování energie funguje rychle, protože vnímání občanů jejich vůdců jako zkorumpovaných, podvodných a nespravedlivých podněcuje vzpoury proti vládám. Energie tohoto nátlakového hnutí je bouřlivá, a víří nárazovými vibracemi světelných sil bojujících proti zoufalým pokusům temných udržet si kontrolu.

Neviditelná pomoc vzdálených civilizací a příslušníků mimozemských speciálních jednotek žijících mezi vámi je stabilizujícím vlivem, který nedovolí, aby se hrnec takříkajíc převařil. Skutečně dojde k těžkostem, ale ujišťujeme vás, že nedojde k žádné plnohodnotné válce nebo jaderným úderům na velká města či jiná místa.
pokračování : http://galacticchannelings.com/cesky/index.php/


Zdroj: http://galacticchannelings.com/

Zpět