5180 Mimozemské lodě v moři Cosmic agency

[ UFO ] 2023-09-13

Robert: Křivky na chodbách. . . . hrany. zakřivené nebo čtvercové?
Swaruu X (Athéna): Neexistuje žádný jednotný tvar, záleží na umístění uvnitř hvězdoletu, ale nejčastější tvar chodby je oblý. Uvnitř je jen málo pravých úhlů, tj. tam, kde se strop setkává se stěnou, bude zakřivený, a téměř nikdy nebude svírat úhel 90°.
Yazhi: Urmahové sdílejí podobnou technologii s Taygetou (mimo jiné), takže jejich loď také vypadá jako sci-fi. Vypadá jako těžký křižník třídy Toleka, jen je větší a těžší.

Někdo má tendenci nadužívat diskovité a kulovité tvary lodí. Podle mě to svědčí o tom, že ten, kdo tyto informace podává, se zaměřuje na duchovní učení a ignoruje technologickou stránku věci. Říkají, že jsme řekli, že má tvar písmene U, ale jak přesně? Některé lodě mohou mít zhruba tento tvar, ale ne hlavní ˝mateřská˝ loď Urma.

Robert: Je celá kruhová jako trubka?

Yazhi: Ne. Nahoře a dole je to ploché. Směrem k vnějším okrajům se zužuje k centrálnímu záhybu oken. Tento záhyb obtéká a v přední části písmene U se rozšiřuje, aby se do něj vešla hlavní kabina, okna se stříškou a polopravidelné čelní sklo. Tvar se zaoblenými rohy. Textura trupu lodi je velmi podobná uhlíkovým vláknům a také černá. Otvor mezi oběma boky je velmi úzký, ne jako ve tvaru písmene U.

Robert: Kde v písmenu U máte okna?

Yazhi: Okna jsou ve středovém záhybu, ale ne jako jednotlivá okna, i když jsou, ale zvenku vypadají jako jedno dlouhé okno, které obklopuje celou loď.

Urmah loď. . . obrázek Yazhi
width=Gosia: Centaurské lodě, jak vypadají?
Yazhi: Žádná rasa nepoužívá jen jednu formu lodi. To je další mylná představa New Age. Tvar lodi závisí na jejím účelu a na technologii, kterou má rasa, která ji používá, k dispozici. Třída L, stíhačka. Centauri-Alfrata.

width=Nyní jich je ve službě 18.

Nejvíc správný CGI. Většinou správné. Zapomenuto na okna kokpitu kolem horního hrbu, kromě zadní části. A povrchové rysy jsou přehnané, protože je většinou hladký, a každá loď této třídy může mít jinou barvu, většinou černou a stříbrnou, ale najdeme i červenou, modrou, zelenou a žlutou, zejména na křídlech.

Další větší lodě mají také sci-fi tvar, některé velké středně velké polodivoké lodě, které mnozí nazývají třídou Victor. Příkladem malé průzkumné kosmické lodi třídy ˝A˝ Alfra Centauri Victor je tato:

width=Nedávno se zřítila pod Baltským mořem po srážce s jinou menší lodí. Druhá menší loď ve tvaru disku je tamtéž, několik metrů od hlavního vraku - a ne, není to skalní útvar!

Zde jsou vidět stopy po smyku na mořském dně, důkaz nehody! Foto ze sondy.

width=Vypadá to, že se srazil s jinou menší lodí, víc nevíme.

Vesmírná loď Urmah:

width=Přijatelná, ale špatně vyfotili okna. Přesto vypadá skvěle! Na tom nezáleží! Je to v pořádku, jen chybí okna. Okna patří do modré části mé ilustrace. Měli byste okna dát třeba jen do černé barvy. Další věc, která není správně, jsou motory, nejsou to koule, ale výfuky turbín.

Dalším problémem konceptu je, že turbínový motor je nižší technologie než gravitační motor, není tomu tak. Protiběžný plazmový turbínový motor je vyšší technologie než prostý gravitační motor.

Robert: Ale když je to volná energie, má také turbíny?

Yazhi: Ano, jsou to rotující turbíny. I když ty nejnovější generace jsou polovodičové.

Robert: A byly by v zadní části lodi nebo kdekoli jinde?

Yazhi: Většinou jsou v zadní části lodi, i když Toleka má dvě středně velké vpředu kvůli manévrování.

Gosia: Otázka od následovníka: Mají Urmah nohy, nebo vypadají spíš jako ruce?

Yazhi: Mají tlapky, ale spíš ruce, něco na půl cesty mezi rukou a kočičí tlapkou, ale dokážou s nimi být velmi obratní. Stále však mají stejný problém jako všechny kočkovité šelmy, nedokážou sevřít ruku natolik, aby ji sevřeli v pěst, aniž by vytasili drápy. Mají tedy kočičí ruce. Jsou pro ně jedinečné. Zadní tlapy vypadají jako normální tygří nebo lví tlapy.

Gosia: Někdo se zeptá: ˝Je ten obrázek správný? ˝ Někdo ho musí nakreslit.

Swaruu X (Athéna): No, podle mě je to v podstatě postavení lva na dvě nohy a převlečení za Římana. Ano, mají ruce s drápy, ale spíš směrem ke kočkovitému. Pokud jim jde o spolehlivost vůči skutečnosti, měli by to udělat tak, že postaví lva na dvě nohy a oblečou ho jako Římana, ale ne jako legionáře jako na obrázku, spíš jako by se oblékal centurion (římský generál). Obrázek stále vypadá antropomorfně. To je můj názor.

Gosia: Otázka od někoho: ˝Rád bych pochopil, proč by Tajgéťané používali čísla, která my používáme k identifikaci jejich lodí. Představuji si, že by používali své vlastní symboly a svůj vlastní jazyk, ne náš. Můžete mi to pomoci pochopit? ˝

Anéeka: My používáme naše jedinečné symboly. To je to nejlepší, co můžeme přeložit z našich do vašich, to je vše. A to se děje i s jazykem a s mnoha dalšími příklady a s tím, co denně vysvětlujeme. Ke komunikaci s vámi všemi máme pouze váš jazyk, nikoliv náš. Ale pro naše lodě používáme číselný odkaz, který se může podobat vašim poznávacím značkám nebo číslům VIN vašich vozidel.

Gosia: Další otázka: ˝Máte příklady toho, jak vypadaly stíhací lodě Sand Clock, které cestovaly v čase od roku 1952 do nacistického Německa v roce 1937? ˝.

Swaruu X (Athena): Byly to především lodě třídy Scimitar a jedna loď třídy Suzy Lot (TPT-156). Suzy třídy Lot jedna (Mk-1, nikoli Suzy II nebo Suzy Lot dvě). Problém: Vypadá to jako Hvězdné války, protože obrázek je založen na obrázku z webu, ale vypadají podobně na více než 90 %.

width=A třída Scimitar:

width=Starší a o 30 % menší než Suzy, ale stále mimořádně schopná loď.

Gosia: Je také zmínka o Maitre nebo vysocích Šedých, mohli bychom dostat jejich podrobný popis˝.

Swaruu X (Athéna): Šediváci jsou asi nejlépe popsaní mimozemšťané na Zemi, jsou v podstatě přesně takoví, jak je popsáno. Jak malí Zeta, tak Orion nebo vysocí Šedí (Maitre). Malí šedí Zeta, pozitivní, známí jako zahradníci. Biologie je rostlinná. Jsou to rostliny, zelenina.
Šedí Orionci, mohou být kladní nebo záporní. Ty je obtížnější kategorizovat.
Maitre vysocí Šedí, všichni jsou výhradně regresivní.
Etorthiané: Pokroková, pozitivní, milující rasa Federace: Známí také jako šedí s velkým nosem. Pocházejí z Betelgeuse (nazývané také Alfa Orionis) Ori 58, 643 světelných let (je velmi daleko). Betelgeuze je druhou nejjasnější hvězdou v souhvězdí Orionu po Rigel. Jsou šedého původu. Jsou to pomocníci, léčitelé, zahradníci a genetičtí experti. Ostatní cizí druhy jim říkají ET zahradníci.
Anéeka: Kromě toho, co řekla Athéna, existuje nejméně 165 různých druhů ˝mimozemsky šedivě˝ vypadajících. Říkám ˝vypadajících˝, protože mezi sebou nesdílí stejnou genetiku a v podstatě jsou všichni velmi odlišní. Někteří jsou rostlinní, někteří jsou plazí, někteří jsou na bázi obojživelníků, někteří jsou bioroboti mnoha druhů a ještě více je kříženců. Jak řekla Athéna, populární popis šedých mimozemšťanů je docela přesný, možná nejpřesnější ze všech popisů mimozemšťanů.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/nave-extraterrestre-estrellada-en-el-mar-razas-extraterrestres-grises-y-nave-urmah

Zpět