5168 BlackRock a Vanguard jsou nejvyšší globalisté, kteří řídí svět - prozatím Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2023-09-27

Několik posledních let, od podvodu COVID, opakovaně prohlašuji, že politici NEŘÍDÍ svět, ale jsou loutkami dosazenými do úřadu globalisty, kteří kontrolují tok světových financí. Jsou součástí satanského světového systému, na který odkazuje celá novozákonní část Bible, a na vrcholu finanční pyramidy jsou svobodní zednáři, kteří slouží Satanovi. Vedoucí zemí v tomto démonickém světovém systému jsou Spojené státy americké, které byly založeny jako zednářská země za účelem zavedení Nového světového řádu. Abychom identifikovali tyto globalisty, kteří ovládají světový finanční systém, musíme jednoduše identifikovat hlavní lidi, kteří ovládají většinu světových peněz.

Na vrcholu pyramidy dnes sedí BlackRock v čele s Larrym Finkem. James Corbett právě vytvořil neuvěřitelnou investigativní zprávu o vzestupu BlackRock:

Výňatek:
Budoucnost světa podle BlackRock se nyní naplno rýsuje. Je to svět, ve kterém nezodpovědné algoritmy počítačového učení automaticky směřují investice největších světových institucí do pokladen těch, kteří hrají míč s požadavky Finka a jeho spolucestovatelů. Je to svět, ve kterém budou transakce stále více digitální, přičemž každá transakce bude těžena z dat pro finanční prospěch algoritmických vládců v BlackRock. A je to svět, ve kterém korporace, které se odmítnou podřídit této agendě, budou ESG deklasovány v zapomnění a jednotlivcům, kteří prezentují odpor, budou uzavřeny peněženky CBDC. Přechod společnosti BlackRock z pouhé investiční firmy ve finanční, politický a technologický kolos, který má moc řídit chod lidské civilizace, je téměř dokončen.

JAMES O´KEEFE: Seznamte se se Sergem Varlayem, náborářem ve společnosti BlackRock.
SERGE VARLAY: Řeknu vám, že nejde o to, kdo je prezident. Je to ten, kdo ovládá peněženku prezidenta.

Q: A kdo to je?
VARLAY: Hedgeové fondy, BlackRock, banky. Tihle chlapi řídí svět. Financování kampaně. Ano, své kandidáty si můžete koupit. Je zřejmé, že tento systém máme zavedený. Nejprve jsou to senátoři. Tihle kluci jsou zatraceně levní. Máš 10 tisíc? Můžete si koupit senátora. ˝Mohl bych ti dát 500 tisíc hned, bez otázek, uděláš, co je potřeba? ˝

Q: Dělá to, jako, každý? Dělá to BlackRock?
VARLAY: To dělá každý. Je jedno, kdo vyhraje. V tuto chvíli jsou v mé kapse.

James Corbett také publikoval výklad o Vanguardu: Jsou to lidé, kteří kontrolují záležitosti světa, včetně plánování ScamDemics jako v roce 2020, protože jejich bankám a akciovým trhům ponziho schématu docházejí peníze, protože pracují na kolapsu světové ekonomiky, který by mohl být bezprostřední, a poté implementují jejich ˝Velký reset˝. Kontrolují také, kdo ˝vyhraje volby˝, takže nezáleží na tom, zda budete volit jejich kandidáty nebo ne.

Ale jsou to lidé a nejsou neporazitelní. Jejich systém se rozpadá a stejně jako Jakub, nevlastní bratr Ježíše Krista, psal o satanských židovských bankéřích své doby těsně předtím, než byl Jeruzalém a jeho finanční systém zničen v roce 70 n. l. , tak se i tito svobodní zednáři satanští Židé brzy setkají s jejich osudem.

Nyní poslouchejte, vy boháči, plačte a naříkejte nad bídou, která na vás přichází. Tvé bohatství shnilo a moli sežrali tvé šaty. Vaše zlato a stříbro jsou zkorodované. Jejich koroze bude svědčit proti vám a sežere vaše maso jako oheň. V posledních dnech jsi nashromáždil bohatství. (Jakub 5:1-3)

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/27/blackrock-and-vanguard-are-the-top-globalists-who-run-the-world-for-now/

Zpět