5165 Mimozemšťané ovládající naši realitu by mohli vysvětlit náboženství Stacy Liberatore

[ Ezoterika ] 2023-09-29

Vědci vznesli myšlenku, že lidé žijí v počítačové hře ovládané mimozemšťany, a odborník na UFO navrhl, že by to vysvětlilo mnohonásobnost náboženství na Zemi. Nick Pope, který řídil britský vládní projekt UFO v 90. letech, řekl DailyMail.com, že teorie simulace je důvodem, proč se názory liší. Vysvětlil, že inteligence za tím, co nazýváme naší realitou, mohla přidělit různé úkoly různým návrhářům a v programování mohlo dojít k chybám, což způsobilo, že máme protichůdné ideologie.
˝V kosmologii se často zdá, že existuje rozpor mezi teorií a pozorováním,˝ řekl Pope.
˝V náboženských termínech by to bylo, jako by se na stvoření vesmíru podílelo několik různých bohů a každý měl svůj odlišný styl.

Pope je jedním z několika odborníků na UFO, kteří se objevili v novém dokumentárním filmu Bůh proti Vetřelci˝, která zkoumá, zda život, jak jej známe a vnímáme, není jen simulací navrženou a řízenou mimozemšťany za nějakým neznámým účelem. Film, dostupný na Tubi TV, zdůrazňuje náboženské přesvědčení, že vyšší moc vytvořila náš vesmír, ale naznačuje, že vyšší moc by mohla být mimozemská rasa.

˝Každý aspekt lidské společnosti by byl hluboce a hluboce ovlivněn otevřeným kontaktem s mimozemšťany a nikde by tento dopad nebyl větší než v případě náboženství,˝ řekl Pope pro DailyMail.com.
˝Existuje tolik proměnných, že je obtížné, ne-li nemožné, předpovědět výsledek.
˝Co když vyspělé civilizace považují náboženství za primitivní pověru a my zjistíme, že žijeme v převážně ateistickém vesmíru? Co když ve vesmíru existuje dominantní náboženství, které bychom považovali za šílené, ale mimozemšťané sem přijíždějí jako horliví misionáři, kteří nás chtějí obrátit? ˝

Pope také zdůraznil, že pokud je naše realita simulací, bylo náboženství do hry naprogramováno, nebo se objevilo spontánně? Věří také, že tato teorie by vysvětlila zásadní rozpory v rámci jednotlivých náboženství, jako je rozpor mezi Starým a Novým zákonem.
˝Křesťané říkají, že Bible je slovo Boží, přesto Starý zákon obsahuje rány a blesky a rozhněvaného, pomstychtivého boha, který nemyslí na to, že by zničil většinu svých výtvorů, pokud ho neuctívali.
˝Nový zákon je zcela odlišný a snaží se zaměřit na témata, jako je laskavost a odpuštění.

˝Jak bychom mohli otestovat tuto teorii? Pokud je náboženství jednoduše konstruktem programátorů, kteří navrhli náš vesmír, pak možná jeden z těchto programátorů zanechal ˝velikonoční vajíčko˝, stejně jako tvůrci filmu a televize občas do produkce vloží jakýsi vnitřní vtip.

Avi Loeb - bývalý předseda katedry astronomie Harvardu - řekl, že tito tvorové mohou být dokonce zodpovědní za náš vesmír.
˝Možná by doprostřed ponurého svatého textu vložili něco směšně nesmyslného. ˝ Pro DailyMail.com poskytl úryvek z Bible: ´Odtud šel Elizeus do Bételu.
˝Když šel po silnici, z města vyšli nějací mladíci a posmívali se mu. ˝Pojď nahoru, ty holohlavče! ˝ Otočil se, podíval se na ně a svolal na ně kletbu ve jménu Hospodina. Pak vyšli z lesa dva medvědi a zmlátili dvaačtyřicet mladíků. ˝
˝Něco tak absurdního, jako je to, v Bibli jistě nikdy být nemůže. Přesto, když se podíváte na Starý zákon, 2. Královská 2:23-24, je to tam. ˝

Mark Christopher Lee, ředitel ´Bůh versus mimozemšťané´, ve svém prohlášení uvedl, že některá vyznání vidí první kontakt s mimozemšťany jako znamení antikrista.
˝Někteří evangeličtí křesťané věří, že první kontakt s mimozemšťany by zvěstoval konec světa, apokalypsu, protože je to proti jejich víře. Víra je založena na myšlence, že Bible je jediným zdrojem pravdy a vše, co je proti ní, je znamením konce časů. ´
Lee také řekl, že odhalení, že ´nejsme sami´, by mohlo mít na společnost kolosální dopad, i když možná ne tak dramatický jako ´Válka světů´. Mohlo by to vést k posunu v náboženské víře, protože lidé začnou zpochybňovat platnost svých současných přesvědčení a zvažovat možnost, že vesmír byl vytvořen mimozemskou rasou a že jsme uvízli v simulaci,˝ řekl Lee ve filmu. .

Někteří tvrdí, že takové věci už jsou ve vatikánských tajných archivech. Jedním z nich je David Grusch, bývalý vysoce postavený zpravodajský úředník, který tvrdí, že má osobní setkání nebo znalosti o tajných vládních programech zahrnujících technologii, která je ´nelidská´. V červnu Grusch tvrdil, že USA provozují přísně tajný program na vyhledávání UFO po celá desetiletí, a tvrdil, že ˝Vatikán byl zapojen˝ do vůbec první havárie UFO. Vyznamenaný úředník také řekl, že první objevení UFO bylo v Magentě v Itálii v roce 1933 a bylo drženo Mussoliniho italskou vládou až do roku 1944 až 1945, kdy na to Ameriku upozornil papež Pius XII. Získali částečně neporušené plavidlo a italská vláda jej přesunula na zabezpečenou leteckou základnu v Itálii až do roku 1944 až 1945. Po papežově upozornění to Američané sebrali.

Grusch byl poté požádán, aby objasnil, zda si je katolická církev vědoma ´nelidské´ existence na zemi, a on odpověděl: ´Určitě´. Pope řekl DailyMail.com, že problém, který mohou mít lidé se svými náboženstvími po navázání kontaktu s mimozemšťany, jsou stejné problémy související s AI a vědomím. Pokud říká, že existují, a jejich chování je nerozeznatelné od vědomí. V podstatě budou nepoznatelní.

˝Dokonalé krytí božského je k nerozeznání od skutečného vnímání, stejně jako dokonalé krytí bytosti boha je k nerozeznání od skutečného boha - pokud něco takového existuje. ˝

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/29/aliens-controlling-our-reality-could-explain-religions-expert-says/

Zpět