5151 Jdeme dolů Jenny Schiltz

[ Ezoterika ] 2023-09-24

Chtěl jsem se s vámi podělit o krátkou aktualizaci. Jsme v tom skutečně a jdeme hlouběji a hlouběji do sebe. Jsme v době, kdy vidíme své nejhlubší stíny, individuálně i kolektivně. Někteří z vás to již nějakou dobu dělají, ale nyní se to skutečně vystupňovalo. Energie tlačí, naléhá, říká: ˝Teď je čas. ˝

Stíny jsou části nás samých, které nechceme vidět, cítit nebo dokonce uznat. Nemusí to být nutně negativní aspekty, protože mnozí z nás drží své dary ve stínu; jen se můžeme bát je uvolnit. Když jsme konfrontováni se svým stínem, musíme mu zírat přímo do tváře a vlastnit ho. Přesto často jdeme do popírání a odsouváme to dál, nebo můžeme jít do posuzování sebe a druhých.

Když sedíme v hodnocení druhých, může to být rozptýlení nebo odklon od nutnosti zabývat se tím, co se skutečně děje uvnitř. Místo soudu se po nás žádá, abychom skutečně odpouštěli. Toto je často první krok, který musí mnozí udělat, než přejdou k povolení a skutečné neutralitě. Pokud nedokážeme odpustit, žádá se, abychom zkusili vděčnost. ˝Děkuji za to, že máte a prožíváte tuto zkušenost, aby se celý mohl učit. ˝ Čím více dokážeme chodit v kůži druhého a učit se z jeho zkušeností, tím rychleji projdeme tímto vzestupem a evolučním růstem.

Pokud někoho soudím za řízení pod vlivem, minulý život ve mně, který dělal totéž, by zůstal pohřben a nevyřešen. Nevystoupí na povrch, aby byl vyléčen a integrován. Skryl by se hlouběji do podvědomí. Mohlo by se to projevit jako chronický pocit viny nebo dokonce pocit, že musím něco vynahradit a neustále dokazovat svou hodnotu. Když se rozhodnu nesoudit osobu, která řídila, ale spíše jí poděkovat za zkušenost, kterou měla, aby se celek mohl učit, pak vytvořím prostor, aby se vyléčil a integroval odpovídající minulý život uvnitř.

Místo toho, abychom soudili, Duch radí, abychom vstoupili dovnitř a odpuastili si za všechny chvíle, kdy .... Nepotřebujete konkrétní znalosti, že jste zažili život s řízením pod vlivem, prostě si to VŠECHNO odpusťte. V tuto chvíli mnozí z nás doslova BYLI VŠECHNO a UDĚLALI TO VŠECHNO. Tma, světlo, dobro, zlo a všechno mezi tím.

Nejvyšším účelem právě teď je odstranit veškerou separaci a vrátit se k jednotě. Nemůžeme to udělat z žádného místa, ale v sobě. Musíme dojít na místo vnitřního smíření, abychom se vrátili ke své celistvosti. Díky naší celistvosti si skutečně vzpomeneme na vše, čím jsme, a vrátíme se domů.

Doufám, že vás tato zpráva najde v pořádku a posune se ve všech vašich vrstvách. Věci se exponenciálně zrychlují a my máme potenciál udělat v blízké budoucnosti OBROVSKÝ evoluční skok. Posílám vám všem hodně lásky,

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/24/way-down-we-go/

Zpět