5111 Aktualizace pohřešovaných dětí na Maui Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-09-19

Zahájení tohoto příspěvku příběhem Real Raw News o zotavení patnácti pohřešovaných dětí z Maui americkým Navy Seals. Pozor - tento příběh je velmi znepokojivý. O sexuálním obchodování s dětmi/adrenochromu již víme dost na to, abychom věřili, že scénář popsaný v článku je možný. Použijte prosím svou rozlišovací schopnost, jako vždy.

Moje kamarádka Emma udělala v den 23. září skvělý hloubkový ponor. Zde je její shrnutí. Použijte prosím svou rozlišovací schopnost kolem všech dat.

23. září 2001 bylo datum, kdy byla republika zcela ovládnuta kabalou, datum, kdy se Amerika dostala zcela pod cizí okupací a zmocnili se jí globalisté. 12 dní poté, co byla zničena dvojčata a všechny důkazy o jejich finančních zločinech, které byly v budově - 7, 23 miliard chybějících peněz, to vše bylo proto, aby udrželi krmení. Je to velmi významné a důležité datum pro satanisty a jejich rituály, takže v ten den můžeme rozhodně očekávat nějaké velké drama. To je důvod, proč vidíme datum 239 jako prediktivní programování v mnoha televizi a filmech.

23 je 32 obráceně. 32 je ze symboliky tajné společnosti Skull and Bones 322. Toto číslo se hodně používá. Také číslo 51 nebo obrácené 15. 51 je den, kdy byli Ilumináti založeni 1. května 1776.

Russell Brand je momentálně v mediální palbě. Nevíme, jakou barvu klobouku nosí (bílá/černá/šedá) - mohl by být dvojitým agentem, kdo ví...? Je na každém z nás, aby se sám rozhodl o hercích v tomto filmu. Ve videu z televizního vystoupení v USA shazuje množství bomb PRAVDY.

Brigádní generál Tata napsal ̋román˝DOUBLE CROSSFIRE. Stojí za přečtení, pokud chcete mít pochopení o tom, jak se pokoušejí vyčistit zločince, zkorumpované. MIL uvažoval o tom, že by Obamu vyřadil, ale přesvědčil Trumpa, aby kandidoval za POTUS. Dist of Columbia není součástí USA. KAŽDÝM PODVODEM V DC SPÁCHALI ZRADU. Udělali ZAHRANIČNÍ NARUŠENÍ, protože NEBYLI NA PŮDĚ USA.. Tento plán je MNOHEM VĚTŠÍ než U.S. MNOHEM VĚTŠÍ a děje se. I když říkáme, že je to Boží plán a v Božím čase, Bůh od nás očekává, že budeme pracovat nohama. A to je přesně to, co dělá armáda, co dělá Trump a těch 7 lidí, kteří nejsou v armádě, kteří jsou mu blízcí kteří vědí, že VŠECHNO O PLÁNU. Dělají pro nás Boží dílo. (pozn. hlavně opatrně, abychom někomu nešlápli na kuří oko...)

Na závěr moje myšlenky na netrpělivost/trpělivost - ale nejprve zřeknutí se odpovědnosti. Celý život jsem bojoval s netrpělivostí. Byl to můj každodenní boj. V posledních měsících jsem se s tím naučil mnohem lépe zacházet. Tohle se učím... Netrpělivost je součástí 3D konstrukce. Je založena na obtěžování, že ̋čas˝(konstrukt) plyne příliš pomalu. Existuje řešení. Čím více ̋času˝strávíme ve vyšších 5D vibracích, tím méně je potřeba ̋trpělivosti ̋. V 5D žijeme v Přítomnosti, takže na nic nečekáme. Jsme spokojeni s tím, že dovolíme životu, aby se rozvinul, okamžik za okamžikem. (pozn. a vo tom to je... je mnoho způsobů, jak odsud odejít do 5D natrvalo... to je záměr? Čím se liší od apokalypsy?)

Na tomto problému stále pracuji, ale zlepšuji se...! MÁME TO

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/19/maui-missing-children-update/

Zpět