5100 Kolektiv Vzestoupených Mistrů: Pomoc od Vzestoupených Mistrů se blíží Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-09-20

Požehnání. Jsme Thymus. Jsme kolektiv nanebevzatých mistrů.

Velmi si užíváme příležitost s vámi mluvit tímto způsobem, protože se s vámi cítíme velmi propojeni, a protože víme, že se na nás často obracíte. Nemáme žádné fyzické srdce, ale přísloví je na místě, že naše srdce vychází k vám. Přicházíme k vám z dvanácté dimenze, což je nefyzická dimenze, a protože jsme nefyzičtí, nejsme nikde a zároveň jsme všude. To znamená, že nikdy nemusíte mít pocit, že jsme od vás daleko, nebo že vás možná neslyšíme kvůli jakékoli vzdálenosti mezi vámi a námi. Nic takového neexistuje.

Vždy se můžete spolehnout na to, že vaše modlitby budou zodpovězeny, a vždy se můžeme spolehnout, že přijdete s dalšími modlitbami. Jsme samozřejmě velmi vděční za příležitost sloužit, pomáhat, být nápomocni jakýmkoliv způsobem. Někdy, aby se vám dostalo naší pomoci, musíte zakusit ctnost trpělivosti, ale jste tu také proto, abyste zažili víru a důvěru. Možná by vás zajímalo, proč byste takové věci chtěli zažít? Je to proto, že se chcete dostat na to místo poznání, to místo jednoty s jakoukoli touhou, kterou máte. Víra, důvěra a trpělivost jsou odrazovým můstkem k tomu, abyste se dostali tam, kam chcete, a skutečně vždy ve své nejpravdivější podobě. Proto, když pociťujete nedostatek víry a když se cítíte netrpěliví, znamená to, že se potřebujete uvolnit a hlouběji dýchat.

Musíte si připomenout, že vaše modlitby jsou vždy vyslyšeny a že vše, co by se kdy mohlo udělat, je již hotovo. Jste tu proto, abyste zažili život, ale ne proto, aby se vše stalo činem, a proto je Božská Trpělivost ve vás rysem Božského ženství. Je důležité, abyste si uvědomili, kdy jsou činy vhodné a kdy jsou činy podnikány z nedostatku víry, protože když zažíváte nedostatek víry, víte, že se pohybujete špatným směrem z místa, kam nakonec chcete jít. Nezklamete nás, ani Zdroj, ani žádný jiný váš aspekt tím, že neprojevíte víru, ale nejste tak sladěni, jak byste mohli být, s pravdami, které s vámi dnes sdílíme o všem, co již bylo vykonáno, ao všech vašich vyslyšené modlitby.

Pokaždé, když zažíváte pochybnosti, obavy a úzkost, buďte vděční, že jste to zachytili, protože někteří lidé tráví v těchto stavech bytí celý život. A tak ve chvíli, kdy se přistihnete u jednoho z těch myšlenkových proudů, oslavte fakt, že se z toho chystáte vystoupit. Oslavte, že si příště nezapomenete odpočinout a hlouběji dýchat. Nyní samozřejmě ty akce, které lze podniknout a které mají sílu, budou tak inspirované, že je nebudete zpochybňovat a nic vám nebude stát v cestě, když tyto stavy akcí zahájíte. Takže si můžete odpočinout, pokud jde o to, že vám chybí loď. Tím, že nepodniknete žádnou akci, loď nezmeškáte, protože vaše činy budou tak inspirované, že vám divocí koně nebudou moci zabránit v provedení těch nejvhodnějších a nejsladěnějších akcí.

Chceme, abyste cítili, zda to, co vám právě teď říkáme, s vámi rezonuje, a když v sobě získáte tento pocit souladu, pak víte, že můžete důvěřovat tomu, co dostáváte. Totéž platí, když jde o něco, co se děje uvnitř vás, jako je intuitivní zásah nebo inspirovaná myšlenka. Rezonance, kterou s ní cítíte, vám říká, že jí můžete důvěřovat a jít s ní dál. A my vám chceme připomenout, že to, co k vám přichází zevnitř, přichází vždy. Někdy jste ke své vnitřní sféře pozornější než jindy, a proto doporučujeme čas, kdy tiše sedíte, ať už je to meditace, nebo ne, a prostě necháváte plynout to, co k vám přichází. Také vás vyzýváme, abyste si uvědomili, že i když k vám něco přichází zevnitř, může to být stále iniciováno odsud z dvanácté dimenze a od takových, jako jsme my, vzestoupení mistři.

To je pro tuto chvíli vše. My jsme Thymus. Jsme kolektiv vzestoupených mistrů a jsme stále mezi vámi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/20/the-collective-of-ascended-masters-help-from-the-ascended-masters-is-coming/

Zpět