5088 Strážce času: Seznamte se s ostatními Steve Rother

[ Ezoterika ] 2023-09-17

Zdravím vás z domova, drazí. Jsem Strážce času.
Připojuji se k vám tímto dnem s takovou radostí, protože jste toho za tak krátkou dobu dokázali tolik. Vidíme mnoho výzev, kterými procházíte, ale v mnoha ohledech jste daleko před hrou. Změny vyžadují čas a integrovali jste je velmi dobře. Portál změnil celou energetickou síť Země, což otevírá tolik možností. Je to velmi podobné vašemu vlastnímu energetickému poli. Jste velmi citliví a neustále sbíráte energie jiných lidí. Stejně tak Země, jen v mnohem větším měřítku.

Okolo Země je magnetosféra, magnetické pole a další pole, jako je ionosféra, která s ní také interagují. Tyto různé prvky chrání Zemi před zbloudilým zářením, které se přirozeně šíří vesmírem. To je velmi užitečné pro kteroukoli planetu. Když je planeta chráněna před mnoha prvky, které by ji normálně degradovaly, rychleji se vyvine do svého vyššího aspektu. Co se tedy stane, když se portál otevře? Portál udržuje veškerou ochranu na místě. Také otevírá energii, takže bytosti mohou vidět planetu a pohybovat se po ní jiným způsobem. Výsledkem je, že nyní máte mnoho bytostí, které pracují s planetou Zemí, aby se pokusily přesunout část energie. Díky práci s těmito novými atributy a zavedením nových prvků na palubu může samotná Země udělat evoluční krok. To jí pomůže ubytovat mnoho lidí, kteří jsou na planetě. Zároveň děláte věci, abyste zvýšili své vibrace a povznesli se různými způsoby, což způsobuje menší váhu na planetě.

Tento posun také mění rovnici 80/20. Pokud jste z 80 % lidstvo a z 20 % duch, když ducha zvýšíte, váží na planetě méně. Děkujeme vám za vaši práci v době, kdy byl tento portál otevřen. Kvůli své práci, slepě kupředu, aniž bys věděl, co se stane, jsi nechal portál otevřený. Stalo se to kvůli tvým nadějím a snům. Pojďme si tedy nyní říci něco více o tom, co je možné, když je portál trvale otevřen. Říkáme permanentně, protože se nebude zavírat v krocích, které by měl normálně. Tento portál je však vždy možné zavřít. Země možná bude muset udělat další posun, aby se ochránila, v takovém případě by se portál přirozeně uzavřel.

Země to udělá sama, pokud se to stane, ale mezitím přichází spousta pomoci z různých směrů. Vytváříte spojení na multidimenzionálních úrovních. Máte 11 dimenzí, ve skutečnosti 12 včetně vašeho vyššího já. Jste násobkem 12, což představuje univerzální principy. Pokaždé, když uděláte velké rozhodnutí, jiný z vašich aspektů udělá opačné. Všechno to prožíváte různými způsoby. Díky jasnému oddělení, které jste měli se svými různými dimenzemi, jste dokázali vyvážit spoustu věcí. A my vám říkáme, že v 11 dimenzích dochází k obrovskému množství vyvažování. Tady věříte jedné věci, ale na druhé straně rozměrového kola věříte něčemu úplně jinému. (pozn. takže to všechno je k čemu... výsledkem je čistá 0)

Stvořitelské bytosti Run Amuck
A nejen to, věříte, že se onen člověk mýlí, i když jste vlastně oběma. Zajímavé na tom všem je samozřejmě to, že jste stvořitelské bytosti. Vytváříte vše, co dokážete vyvážit mezi svou hlavou a svým srdcem. A pokud něco manifestujete tady v domnění, že je to absolutní pravda, a věříte tomu, pak to úspěšně manifestujete.

Často prostě držíme věci v ruce a říkáme: ̋Tady je vize, kterou můžete vytvořit.˝To je pro nás velmi důležité. A pak to uděláte, jste kouzelníci. Děláte všelijaké věci na počkání, abyste dokázali manifestovat věci z ničeho. A někdy druzí vynakládají obrovské množství energie, aby vás přiměli použít vaše tvůrčí schopnosti pro svůj účel. Přesto, proč je snazší dělat tyto věci pro druhé než pro sebe? To je váš duch, který vidí skrze váš tělesný oblek. Váš duch nemá ego, takže nezná sám sebe. Místo toho potřebuje zkušenosti z tělesného světa, aby mohl dokončit své poslání.

Díky tomu, že je tento portál otevřený, máte nyní schopnosti většího multidimenzionálního kontaktu, než jste kdy měli. Dali jsme vám návrhy, jako je léčení v časové linii, kdy můžete skutečně v časové linii léčit. Můžete věci vymazat, opravit nebo posunout; přesně to dělá Kognitivní programování životní cesty. Bere mnoho těchto prvků v časové linii a mění je, protože jste stvořitelské bytosti. V okamžiku, kdy něco uchopíte a nepatrně posunete, je to vaše a patří vám to. Můžete s ním manipulovat, ovládat ho a duplikovat. Můžete s ním pracovat v mnoha různých oblastech, dokonce i s negativními zkušenostmi. No a negativní zážitky jste si na talíř nasadili záměrně. Jako duch to děláte neustále z druhé strany závoje.

Vypravěč příběhů
Pokud jste vypravěč, autor beletrie píšící povídky nebo knihy, musíte mít nějaké negativní zážitky. Je to jednoduché. Váš hrdina bude muset narazit na nějaký velký problém, aby se nad něj povznesl, jinak byste neměli co vyprávět. Tak to prostě funguje. Prosím, nedívejte se na negativní zkušenosti jako na něco špatného nebo si nemyslete, že děláte něco špatně jen proto, že máte negativní zkušenost. Máte příležitost k mistrovství, protože každý krok na své cestě vytváříte těsně předtím, než se vaše noha dotkne země. Vy to nevidíte, drazí. Myslíte si, že zanecháváte stopy v písku, ale tyto stopy jsou vytvořeny těsně předtím, než jste dopadli na zem. Vytvořili jste závoj, který vám brání toho mnoho vidět. S tímto otevřeným portálem budete mít více možností pracovat s ostatními časovými liniemi a dimenzemi časoprostoru. Někdy máte časové přírůstky, které se navzájem kříží. Jsou to křížení časových linií a jedno z nich vás čeká ke konci tohoto roku.

Seznamte se s dalšími vašimi
Čas od času se u vás některé z těchto křížení časových linií objevují také individuálně. Jak to vypadá, když jste v kontaktu se svými dalšími dimenzemi? Vtipné na tom je, že někdy děláte to, čemu říkáte výklady z minulých životů. Řeknou vám všechno o tom, kým jste kdysi byli a kam jste se vyvinuli. Někdy to vlastně není to, kým jste byli v minulém životě, ale naopak to, kým jste v tomto životě v jiné dimenzi. Protože jak vidíte, drazí, jste dokonalá bytost.

Ale jak víme, dokonalost není na planetě Zemi povolena. Co tedy děláte? Skrýváte svou dokonalost ve všech svých dvanácti různých dimenzích. Tady jste v tom tak trochu experti a tam jste v tom opravdu hrozní. Máte možnost zažít spoustu dobrého, špatného, lhostejného i ošklivého, každou další část lidského bytí ve více dimenzích. Když se tyto dimenze začnou hroutit jedna na druhou, získáte zpět část své dokonalosti. A to také znamená změnu a lidé se neradi mění. Na tom není nic špatného. Ale když pochopíte a uznáte, že existuje přirozený odpor ke změnám, možná získáte některé odpovědi.

Jakmile to přijmete a přenesete se do toho, začnete se spojovat s některými z těchto dalších dimenzí časoprostoru. Někdy se objeví v podobě myšlenky, věty nebo dokonce hudby, protože začnete přijímat signály od jiných já ve vesmíru, a to je velmi magické. Ti z vás, kteří se zabývali channelingem a duchovní komunikací, mají z této zkušenosti podobný pocit, jen je mnohem silnější. Nemáte žádné pochybnosti, protože to přichází od vás; je to vaše podstata, která je jak mluvení, tak i přijímání. Nyní je tedy ideální čas na to, abyste se zdokonalili v jakémkoli směru. Zjistíte, že se věci hýbou rychleji než dříve, jakmile vykročíte na cestu vývoje.

Zpomalte
V kratší době také zažijete více obtíží, protože se pohybujete rychle. Jako byste si říkali: ̋No tak, jen do toho. Já to vezmu a vezmu to všechno najednou!˝A tak to uděláte. Vše začíná tím, že se naučíte důvěřovat svému nitru, svému vyššímu já. Toto spojení je rozhodující pro všechno, co děláte, protože tak se vyjadřujete jako jednotlivec, ale také se spojujete s Domovem. Veškeré duchovní spojení přichází skrze toto vyšší já, vaši pravou bytost. Čím více dokážete zvyšovat vibrace svého vyššího já, tím méně zatěžujete Zemi a tím snadněji můžete vykročit na další úroveň.

Dávejte si pozor, kam s tou věcí míříte!
Když se natáhnete zpět, abyste natáhli ruku, vyzdvihnete také lidi, kteří byli za vámi. Stanete se součástí kolektivu lidstva a pak se v mžiku stane, že budete hrát novou hru. Říkáme vám, drazí, že to vyvolá odpor. Je zřejmé, že odpor je proti všemu, dokonce i v normálnějších dobách. Nyní máte na planetě Zemi více odpůrců než kdykoli předtím. Protistrana je jednoduše někdo, kdo chce jít opačným směrem, než jste šli vy, ať už z jakéhokoli důvodu. Někdy je to vlastně skvělé, protože to přináší nové myšlenky, ale jindy to namísto toho vše promíchá. Jste mimořádné tvůrčí bytosti, takže pokud skutečně věříte, že opak je pravdou, pak to projevujete. Jednoduše vás žádáme, abyste si byli vědomi toho, co vytváříte, a pečlivě si vybírali své projevy.

Otevření tohoto portálu také otevírá tok myšlenek v multidimenzionálním měřítku, stejně jako v rámci multiplanetárních systémů. Je vaší odpovědností tyto myšlenky nějakým způsobem uzemnit, takže je začněte zapisovat. A co když s touto myšlenkou nikdy nic neuděláte? Na tom nezáleží. Prostě si ji zapište, vneste ji do svého světa a nějakým způsobem ji uzemněte; použijte ji nebo ji vyslovte. I když s myšlenkou mírně nesouhlasíte, uzemnění energie vám umožní ji plně prozkoumat. V důsledku otevření tohoto portálu zjistíte, že se nyní pohybujete velmi rychle a v oblasti technologií ještě rychleji.

Kolik z toho, co se odehrálo, od vás vyžadovalo, abyste drželi své srdce vysoko? Proto jsme se vás stále ptali, kolik lásky dokážete udržet, protože to byl klíč k udržení otevřeného portálu. Zamilujte se do planety Země, do svých zkušeností zde a zejména do zkušeností, které máte s ostatními lidmi na planetě. Je to pro vás příležitost znovu si připomenout Domov tím nejkrásnějším způsobem. Jste kouzelníci na hrací ploše a urazili jste velmi dlouhou cestu, abyste se ocitli právě v tomto okamžiku zde.

Jsme velmi poctěni, že jste s námi. Nyní, když je tento portál otevřený, je toho tolik, co v sobě můžete zlepšit, abyste to pak prostřednictvím svých nápadů, myšlenek a činů přenášeli do světa. Vězte, že nikdy nejste sami, jsme stále s vámi. S největší ctí vás žádáme, abyste se k sobě chovali s úctou. Při každé příležitosti se navzájem podělte o svá kouzla při vytváření zázraků nejen pro sebe, ale pro všechny. Je to nová hra, kterou hrajete, tak ji hrajte dobře společně. Sleduji, jak iluze času vytváří vaši hru. Výborně, drazí, jste milováni.
Espavo, jsem Strážce času.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/17/the-keeper-of-time-meet-the-other-yous/

Zpět