5057 Úcta a láska k druhému Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-09-11

Pětirozměrný svět

Vědomí a Jednota je stav mysli, který se ideálně hodí jako zbraň pro osvobození od našeho staletého útlaku a otroctví. Každá lidská bytost má právo na svobodu, na to jít, kam chce. Ve vesmíru neexistují žádné zákony ani pravidla; základním pravidlem pro všechny je pouze úcta a láska k druhým a přírodě.

Ve vznikajícím pětidimenzionálním světě je čas věčností, beze spěchu, časového tlaku a omezení.

To, kým skutečně jsme, je před námi skryto pod závojem. Naše duchovní podstata je naší jedinou pravou podobou. Proto utlačovatelé z Deep State vynakládají spoustu času a peněz na to, aby lidé na vše zapomněli. Používají rafinované techniky, aby nás udrželi v zajetí. V tom spočívá skutečné kouzlo. Pokud to nedokážete prohlédnout, jste poraženi. Všechno je to jen iluze. Brzy lidé odhalí svou pravou identitu, kdo a co skutečně jsme a co se právě teď děje. To je také důvod, proč pouze třetina světové populace složí závěrečnou zkoušku 5D. Dvě třetiny z nich si musí 3D školu zopakovat na jiné 3D planetě, protože planeta Země již zahájila svůj vzestup do 5D, který bude dokončen během několika let.

Konečný průlom k úplnému osvobození planety Země nastane, jakmile se dav probudí a uvidí, kdo a co jsou kabala a vlády Deep State a jak se skrývají. Dav musí být schopen podívat se svému nepříteli do očí, aby se přesvědčil, kdo jsou jeho utlačovatelé!

Až se lidé hromadně vzbouří, pochopí, že jim jejich autority roky lhaly, jako nedávno ohledně život ohrožujících injekcí Covid, které nejsou bezpečné ani účinné, jak bylo řečeno. Zdraví lidé po očkování umírají. Tato genocida se stává křižovatkou totálního zničení Big Pharma a lékařského kartelu. Vaše vědomí je heslem pro vstup do světa 5. dimenze. Tento klíč vlastníte ve chvíli, kdy vám vaše vědomí řekne: ̋Udělej to! ̋, nebo: ̋Selžeš! ̋. V tu chvíli zůstanete sami! Nikdo vás nebude soudit ani odměňovat. Vy však pocítíte, když se vám to skutečně podaří. Je to konec jedné éry! A začátek nové éry.

Pamatujte; Plejáďané jsou mistři světla, vědomí a vzestupu jsou našimi laskavými společníky ve vývoji lidstva na Zemi! Jasně nám říkají vyšší pravdy, a to přízemním způsobem a snadno srozumitelným jazykem! Informace, které přinášejí, jsou čisté světlo a jsou zakódovány tak, že aktivují spící vlákna DNA a zvyšují úroveň vědomí! Není nic pravdivějšího než to, ̋co je ̋, neboť vyšší světlo, o němž mluvíme, se skládá z věčně univerzálních akášických dat a je konečnou pravdou! Když toto světlo vstoupí do těla, faktická data se začnou aktivovat a měnit! Tato nová světelná data aktivují buněčnou DNA a způsobují, že skrze vlákna DNA proudí tělem na kosmické úrovni mnohem větší nebo složitější proudy informací jinak!

Tato nově vyšší data se pak stávají dostupnými pro vědomí, čímž se nesmírně zvyšuje vědomí a úroveň poznání!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/11/respect-and-love-for-others/

Zpět