5053 Arkturiánská rada 9D: Co vlastně lidé dělají na Zemi Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-09-09

Již delší dobu obdivujeme lidstvo, a to nejen kvůli vašemu pokroku, ale také kvůli tomu, kolik výzev jste přijali tím, že jste snížili své vibrace na takovou úroveň, abyste byli schopni v této realitě existovat. Je to opravdu něco, co si všichni musíte o sobě přiznat, protože jste se rozhodli jít na přední okraj stvoření, kde se vykonává převážná většina práce pro celou galaxii a celý vesmír. A tak se možná rozhlédnete kolem sebe a uvidíte své války, násilí, bigotnost a znečištění a pomyslíte si, že si jako kolektiv nevedete zrovna nejlépe, a možná se budete divit, proč se vůbec někdo zajímá o lidstvo.

Ale právě proto, že jste se rozhodli narodit se do světa, kde se tohle všechno už dělo, jste tak výjimeční a jste tak uctíváni v celém vesmíru. Nyní máte také tu výhodu, že máte tolik protivenství, že musíte být kreativnější. Neustále máte problémy, pro které musíte vymýšlet řešení, a to nakonec k těmto řešením vede. Jste nejtvořivějšími bytostmi v celém vesmíru, a to proto, že nutnost, která je matkou vynálezů, je hlavní součástí vaší zkušenosti. Všichni jste to ve svém životě dokázali, i když vám vaše vynálezy nezískaly nějakou slávu a bohatství. Stejně jste někdy v životě museli být kreativní, abyste se vypořádali s nějakým problémem. Tuto tvořivost by neměl nikdo z vás podceňovat, protože pomáhá vytvářet nové skutečnosti v tomto našem vesmíru, a to je velká část vašeho významu. Nyní vás také chceme pochválit za pokrok, kterého jste dosáhli na planetě Zemi, protože v lidském kolektivu se vytváří více soucitu, kdykoli se vyskytne problém, kterému čelí určitá část populace, a tento soucit zvyšuje celkovou úroveň vibrací vašeho kolektivního vědomí. Vždy můžete hledat způsoby, jak se cítit dobře, způsoby, jak být šťastní, jak prožívat radost, jak prožívat uznání a lásku, a můžete také získat přístup k soucitu, odpuštění, přijetí a čemukoli dalšímu, k čemu potřebujete přístup, když narazíte na něco nebo někoho, kdo něco z toho potřebuje.

Lidé během svých životních zkušeností na Zemi sami zjišťují, že odsuzování není tak příjemné, ale přijetí, soucit, odpuštění a bezpodmínečná láska jsou. Protože nyní žijete mezi všemi těmito rychleji se pohybujícími energiemi, pocit odsuzování vyčnívá více jako bolavý palec. Co můžete cítit pozitivně vůči nějakému člověku, skupině lidí, společnosti nebo zemi, vám dělá dobře. Když se na to pozitivně soustředíte, pak víte, že skutečně jdete s proudem. Pokud se necháte unášet proudem, proud vás zavede dál, výš, hlouběji, kamkoli budete chtít, a to mnohem rychleji než kdykoli předtím na Zemi. Pokud se chcete cítit dobře, protože jste se v poslední době necítili příliš dobře sami se sebou nebo s některým aspektem svého života či s lidstvem, pak si prostě pogratulujte, že jste vůbec zůstali na planetě Zemi tak dlouho, a jak dlouho jste byli schopni snášet všechny ty negativní pocity a energie a myšlenky a zkušenosti.

Nic není špatné, pokud to tak člověk nevnímá, a vždycky se dá hledat něco dobrého. Když zažijete smrt milované osoby nebo milovaného domácího mazlíčka, budete mít zkušenost s emocemi nižší vibrace a je normální a přirozené, že to zpočátku cítíte. Nakonec jste schopni dostat se na místo, kde můžete nejen přijmout koloběh života, ale také se cítit dobře ze spojení v nefyzickém světě s tou bytostí, kterou jste ztratili. Ale právě tato typická cesta, kterou tam na Zemi všichni musíte projít, je tou nejtěžší cestou a nejobtížnějším a nejnáročnějším místem ve vesmíru. A tak vás chválíme za to, že tam jste, a doporučujeme, abyste se také pochválili a vnímali sami sebe jako mistry, kterými skutečně jste.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/09/the-9d-arcturian-council-what-are-humans-actually-doing-on-earth/

Zpět