5033 Studie: VAIDS se spouští u dětí po vakcíně Adán Salazar

[ Ezoterika ] 2023-09-02

Nedávná australská studie odhalila, že u dětí očkovaných vakcínou Pfizer COVID-19 se měsíce od bodnutí rozvíjel oslabený imunitní systém a oslabená imunitní reakce. Studii provedenou australskými vědci publikovali minulý týden v časopise Frontiers. Očkování u dětí mění cytokinové reakce na heterologní patogeny a agonisty Toll-like receptorů. Vědci testovali cytokinové reakce 29 dětí. ve věku 5-11 let před první dávkou vakcíny Pfizer BioNTech a 28 dní po druhé dávce.
Vědci došli k závěru, že ̎očkování u dětí mění cytokinové reakce na heterologní stimulanty, zejména jeden měsíc po očkování ̎, nicméně nevysvětlili důsledky svých zjištění, totiž že u všech dětí se v podstatě vyvinul imunitní deficit získaný vakcínou, neboli VAIDS, takže jsou náchylné k virům, bakteriím a dalším patogenům. Podle studie bylo snížení imunitní odpovědi patrné v datech po 28 dnech a snížená imunitní odpověď na viry trvala nejméně šest měsíců.

Výzkumník Igor Chudov poznamenal, že výsledky studie jsou milníkem pro hlavní vědeckou komunitu, protože konečně, i když nepřímo, přiznávají to, co nezávislí lékaři a vědci hlásili již dlouhou dobu. Konečně máme vědecké potvrzení, že očkování proti COVID-19 způsobuje výrazné snížení imunity vůči heterologním patogenům, jako jsou viry, bakterie a houby. Tato snížená imunita vůči jiným patogenům (získaný imunitní deficit) je to, co lidé hovorově označují jako ̎VAIDS ̎. (VAIDS je zkratka pro Vaccine-Acquired Immune Deficiency Syndrome) Snížená imunitní odpověď na běžné bakterie, se kterými se denně setkáváme, může být pro děti velmi znepokojivá a může mít dokonce život ohrožující následky. ̎Snížené reakce na zlatého stafylokoka jsou velmi závažné: tato nemoc se obtížně léčí a způsobuje nevýslovné škody, ̎ poznamenal výzkumník a ukázal obrázek dítěte trpícího bakteriální infekcí na obličeji.

Jak poznamenává Chudov, bylo by hezké mít tato data předtím, než budou vakcíny schváleny a rozšířeny mezi miliony lidí. V ideálním světě by pečliví vědci, opatrné orgány veřejného zdraví a zásadoví lékaři zkoumali účinky vakcín proti COVID, než by očkovali desítky milionů dětí a miliardy dospělých. Kdyby prozkoumali a provedli základní výzkum (jako je výše uvedená studie) předtím, než nařídili a injektovali COVID vakcíny, nikdy by nebyly dětem a mladým dospělým podány takové nebezpečné injekce!

Místo toho v šíleném spěchu ̎očkovat svět ̎ vakcínami, které ani nefungují, jsme zničili imunitní reakce milionů dětí a pravděpodobně všech ostatních očkovaných lidí. Výzkum vakcín Alexe Berensona zdůraznil ̎VELMI NALÉHAVÉ ̎ nálezy a konzultace s imunology, kteří souhlasili se závěry studie. Kromě hluboce znepokojivých důsledků si všiml zbabělosti autorů studie, kteří její význam bagatelizovali.
̎Očkování mRNA může ve skutečnosti způsobit nejen krátkodobou zranitelnost vůči bakteriální a virové infekci u dětí, ale může způsobit dlouhodobou imunitní nedostatečnost, ̎ napsal jeden lékař a dodal, že obával se, že orgány veřejného zdraví budou noviny prostě ignorovat.

̎Jen se podívejte, jak autoři obchází svá vlastní zjištění, ̎ napsal lékař. ̎Autoři nebudou ani otevřeně tvrdit, že se zdá, že injekce mRNA způsobila u dětí přetrvávající imunitní nedostatečnost. ̎ Jejich závěr je, že ̎mění ̎ cytokinovou odpověď. To je množství odvahy v medicíně. ̎ Alarmující zjištění přichází poté, co prezident Joe Biden minulý týden prohlásil, že hledá od Kongresu finanční prostředky na vývoj nové vakcíny proti Covid-19, která by pak mohla být doporučena všem bez ohledu na předchozí status vakcíny.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/02/study-vaids-triggered-in-children-following-pfizer-covid-jab/

Zpět