5027 ABEE z TALAS (členové juniorské galaktické federace) Judith

[ Ezoterika ] 2023-09-06

V tomto sdělení se podělíme o objev, který před tisíci lety učinila Galaktická federace u hvězdy na vnějším obvodu vaší galaxie! Této krásné hvězdy říkají bytosti, které tam žijí v kráse a míru, TALAS. Říkají si TABEE a komunikují pomocí zvuků a frekvencí, stejně jako telepatie!

Členové Galaktické Federace našli tuto velkolepou hvězdu, která byla stvořena podle duší Elohimů Zdrojovou energií a naprostou láskou! Neexistovala žádná skutečná technologie a Síly světla nabídly učení, jehož výsledkem byly velké lodě, které TABEE používají v každodenním životě. Mnozí byli přijati do Galaktické federace a pokračují jako mladší členové, kteří cestují vesmírem s výše postavenými členy, kteří je učí příkladem.

Žít v jednotě s pochopením duality bude vyžadovat velkou moudrost a pochopení, že se na misích někdy objeví temnota! Pozice mladších členů Sil světla v této funkci se změní na plné zapojení, protože galaktické civilizace a jednota jsou blízko!

TABEE jsou vysocí 1,5 m a mají lidskou podobu dvou rukou a dvou nohou. Jejich kůže je bledě oranžová a lehce průsvitná. Jejich oči mají kruhový tvar a černou barvu. Nemají vlasy. V místě, kde by měl být nos, jsou dvě nosní dírky. TABEE nenosí žádný oděv. Příslušníci lehkých sil nosí povinný oděv - modrou uniformu a stříbrné boty.

TABEE se rozmnožují energicky a užívají si dětské hravosti. Vybírají si život trvající přibližně osm set let a opouštějí tělo bez nemocí a rozbrojů. Inkarnují se zpět do své milující rasy na TALAS a žijí v lásce, expanzi a uvědomění. Začít žít jako děti, které se znovu učí tvořivosti, je přáním duší z TALAS.

Jsou tu krásné křišťálové hory, žluté stromy a zářící rostliny. Konzumace nejrůznějších rostlin s vodou poskytuje dostatečnou výživu a energii, aby se jim dařilo. Barevné květiny a velké nádrže čisté vody obklopují domovy, které jsou vytvořeny myšlenkou a záměrem.

Stěny a třpytivé podlahy jsou tvořeny meditací s prostory pro relaxaci a otevřenými střešními konstrukcemi. Změny a doplňky jsou v moci a schopnostech každého tvůrce jako mocné duše bytí. Zvířata jsou šťastná a spokojená s péčí a láskou TABEE. Mnoho zvířat má křídla a užívá si létání po okolí jako milovaní domácí mazlíčci. Někteří připomínají velké kočky, jiní mají vzhled koní. Všichni jsou svými rodinami nesmírně milováni. Hudbu si užívají s nástroji, na které hrají myšlenkou, když v každé duši začnou znít melodie.

Na TABEE cirkuluje tekutý křemen a bude se dále zdokonalovat, aby obíhalo světlo s křišťálovými srdci, jak se galaktické civilizace sjednocují a stávají se jedním v lásce a společenství!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/06/tabee-from-talas-junior-galactic-federation-members/

Zpět