5022 Debankingy budou pokračovat, dokud se nezlepší suverenita Davida Waugha

[ Ezoterika ] 2023-09-08

Nezávislá alternativní finanční zastoupení...
Poté, co banka Silicon Valley selhala, prezident Biden sdělil Američanům, že ̎si mohou být jisti, že náš bankovní systém je bezpečný. Vaše vklady jsou v bezpečí. ̎ Přesto je pro mnohé stále jasnější, že tomu tak není. V celém západním světě nejsou banky bezpečné pro ty, kteří zastávají názory, které se liší od státu schválených mediálních narativů. Banky běžně uzavírají účty vkladatelů s názory, které se liší od přijímaného příběhu, často bez upozornění, což je praxe nazývaná ̎ debanking ̎.
I letmý přehled nedávných incidentů debankingu jasně ukazuje, že konzervativci a konzervativní skupiny jsou neúměrně postiženy. Příchod bezhotovostní ekonomiky poháněné digitálními měnami centrálních bank (CBDC) tento trend ještě umocní. S CBDC budou vlády moci přímo řídit přístup k finančním službám.

Ačkoli se debanking zrychlil, není výhradně americký a není ani nový. Na celém Západě vedlo digitalizované bankovnictví k politizaci finančních služeb shora dolů, což umožňuje zbavit se bankovnictví jednotlivců a velkých podniků. Před deseti lety ̎Operace Choke Point ̎ Obamovy administrativy tlačila na banku, aby ukončily vztahy s podniky, které byly vnímány jako nepřijatelné ideologické názory. Od té doby trend jen nabral na síle. JP Morgan Chase uzavírá konzervativní účty minimálně od roku 2019, a přestože se akcionáři brání, neexistuje žádná záruka, že uspějí. V roce kanadská vláda skvěle využila nouzové pravomoci ke zmrazení účtů a zabavení majetku skupiny kamioňáků protestujících protičkovým mandátům.

Britský politik Nigel Farage se nedávno dostal do titulků, když se Coutts, soukromá banka založená v sedmnáctém století, rozhodla zavřít jeho účet, přestože byl jejich zákazníkem přes 40 let. Banka v soukromých zprávách rozhodla, že jejich majitel účtu byl ̎neupřímný podvodník ̎ a že by mohlo dojít k ̎poškození dobrého jména ̎, pokud by s ním pokračovali ve vztahu. Farage využil svého mediálního vlivu k vedení bitvy v oblasti public relations proti Coutts a její mateřské společnosti NatWest, jejíž generální ředitel byl nucen rezignovat - nikoli kvůli zrušení Farageova účtu, ale kvůli prozrazení podrobností o klientovi reportérovi. V každém případě běžní lidé nemají možnost upozornit veřejnost na problém debankingu.

Jsou finanční aplikace lepší? Bohužel ne.
PayPal a další poskytovatelé plateb pravidelně uzavírají účty zákazníkům, kteří se zabývají nesprávným myšlením, což dokazuje, jak těžké je získat přístup k jakýmkoli finančním službám, jakmile jste na černé listině. Aby toho nebylo málo, volání po ̎bezhotovostní společnosti ̎ a zavedení digitálních měn centrálních bank zefektivní schopnost vlády kontrolovat přístup k financím.
Vyhlaste svou nezávislost! Zisk mimo zmanipulovaný systém! Chraňte se před tyranií a ekonomickým kolapsem. Naučte se žít svobodně a šiřte mír!

Už jsme viděli, jak stát v zákulisí pracuje na kontrole toho, co smíte číst a slyšet. Představte si, že probuzení kontroloři rozhodnou, zda si můžete tento měsíc nakoupit potraviny. Jakmile peníze získají formu CBDC, stanou se plně programovatelnými, což vládám umožní rozhodnout, jaké nákupy s nimi provést. Peníze dokonce mohou dostat datum vypršení platnosti, aby motivovaly k utrácení a bylo možné penalizovat střadatele. Jak řekl ekonom Jonathan Newman, ̎programovatelné peníze znamenají programovatelné občany ̎.

Skupina úředníků na státní úrovni vyzývá banky, aby změnily své postupy. Floridský guvernér Ron DeSantis a někteří republikáni přijali legislativu proti CBDC, ale jejich práce nezastaví implementaci na federální úrovni. Američané mohou obnovit svou suverenitu od banky a jejich spojenců tím, že budou vlastnit decentralizovanou kryptoměnu, jako je bitcoin. Když vlastníte bitcoiny, odstraníte část svých financí z diskriminačního bankovního systému a poháníte represivní instituce k odpovědnosti tím, že je nutíte soutěžit s alternativou. Dnes je Bitcoin, nejznámější kryptoměna, na Západě běžně spojován se spekulacemi. Pro země s nestabilními nebo nespolehlivými měnami je to způsob, jak získat nezávislost na zkorumpovaných finančních systémech. Tento případ použití kryptoměn bude s příchodem CBDC stále důležitější.

Jako aktivum digitálního nositele poskytuje bitcoin držiteli nezávislou kontrolu, podobně jako aktiva fyzického nositele, jako je zlato nebo dluhopisy. Dříve museli jednotlivci k provádění digitálních transakcí používat platební lištu třetích stran, což bankám nebo vládám umožnilo zastavit nebo zvrátit transakce. Nyní může kdokoli používat bitcoiny (nebo jiné kryptoměny) k ukládání a převodu bohatství bez povolení zprostředkovatele. Ne všechny kryptoměny jsou si rovny.Schéma skenování duhovky jako Worldcoin Sama Altmana nebo FTT token Sama Bankmana-Frieda nejsou decentralizovaná. Jejich tvůrci a řízení jsou citlivé na vládní tlak.

Když vlastníte digitální aktivum nezávislé na bankovním systému, vlastníte zajištění proti hrozbě debankingu. Bitcoin dokáže omezit schopnost banky zmrazit veškeré vaše bohatství a provést transakce.
S CBDC na obzoru, prezidentskou administrativou, která pohlíží na bankovní systém jako politickou zbraň, a s bankami, které se rády podřídí, je na čase, aby Američané pochopili, že bitcoin si zaslouží místo v jejich sadě nástrojů pro vzdorování tyranii.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/08/the-debankings-will-continue-until-sovereignty-improves/

Zpět