5019 Rozvíjí se experimenty DEW a HAARP po celém světě? Mathew Maavak

[ Ezoterika ] 2023-09-03

Podle Wikipedie ̎začátkem srpna 2023 vypukla série lesních požárů v americkém státě Havaj, převážně na ostrově Maui. Požáry způsobené větrem vyvolaly evakuaci, způsobily rozsáhlé škody, zabily nejméně 115 lidí a 388 dalších zůstalo nezvěstných ve městě Lahaina.

Obyvatelé Maui líčí další, ďábelštější účet. Nesouhlasí ani s oficiálním počtem obětí.
Sledoval jsem různé obrázky a komentářem doplněné videoklipy této podivné události a připouštím, že je lze připsat řízeným energetickým zbraním (DEW). Až do incidentu na Maui jsem byl ke schopnostem DEW skeptický.

Americký vládní úřad pro odpovědnost (GAO) popisuje DEW jako ̎koncentrovanou elektromagnetickou energii pro boj s nepřátelskými silami a prostředky. Mezi tyto zbraně patří vysokoenergetické lasery a další vysoce výkonná elektromagnetická zařízení - jako jsou milimetrové vlny a vysoce výkonné mikrovlnné zbraně... Je-li zapotřebí větší množství síly, DEW mohou také poškodit nebo zničit nepřátelská aktiva. Za tímto účelem může vysokoenergetický laser emitovat elektromagnetickou energii s vlnovou délkou, kterou cílový materiál nejefektivněji absorbuje a roztaví materiál. ̎ Shrnutí GAO také dodává, že vysokoenergetické lasery...jsou ̎schopné tavit ocel ̎.

Nyní, když jsme široce stanovili schopnosti DEW, existují nějaké důkazy o jeho nasazení na Maui? Viděli jsme záhadnou sérii požárů, výbuchů a vykolejení vlaků po celém západním světě poté, co globální koronapsychóza prolomila své důvěřivé limity a začal se vkrádat skepticismus. Podivné incidenty zasáhly infrastrukturu a sklady (a materiály v nich) které jsou životně důležité pro přežití společnosti, např. palivo, jídlo a léky. Nemohu si ani vzpomenout na počet takových incidentů, které se staly jen za posledních 12 měsíců. Vyhledávače, jak všichni víme, jsou nyní určeny výhradně k propagaci žluklých narativů globálních fakestreamových médií.

Pokud jde o anomálie, se kterými se setkáváme na Maui, Peggy Hall má vynikající příspěvek, který shrnuje logiku popírající tragédii. Souhlasím s Hallem, že spousta věcí prostě ̎nesedí ̎.
Podle Hall ̎fotografické snímky zobrazují zničené struktury a roztavený kov, zatímco okolní vegetace, včetně trávy a stromů, zůstává relativně nepoškozená a dřevěné piknikové stoly stále stojí... Je zvláštní, že lodě uprostřed oceánu hořely také. Obrazy z tohoto ohně jsou většinou v souladu s tím, co byste očekávali po bombě, nebo s představou, že za to mohla řízená energetická zbraň. ̎

Ale není to jen na Havaji nebo ve Spojených státech, kde během posledních 12 měsíců vypukly zápalné události. A nejsem zcela přesvědčen o teorii, že celá enkláva na havajském ostrově byla záměrně srovnána se zemí, aby uvolnila místo pro 15minutová chytrá města, která jsou v souladu s agendou Bílého domu a Světového ekonomického fóra (WEF) ̎Build Back Better ̎. Kolem je dostatek sousedních prostorů, aby se to podařilo. To je hlavní důvod, proč jsem se zdržel komentování tohoto tématu. Doteď...

Možná se chystá další agenda? Potřeboval jsem více neoficiálních důkazů na podporu teorie, která mi klíčila v mysli. Včera večer jsem narazil na jeden takový potvrzující incident. Teď jsem na konci.

Zdá se, že po celé Číně vypukly požáry a zemětřesení - hned poté, co byla vystavena sérii ničivých záplav. Stále jsem skeptický k tomu, že zde funguje vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program (HAARP) alias ̎válka počasí ̎, ale tato skepse se každým dnem zmenšuje.

Podle videoklipu China Insights planoucí požáry mají rozprostřeny ve velkých městech na pevnině. A když říkám plápolající ohně, myslím tím, že doslova plápolají děsivě umělým způsobem. Nové, výškové budovy, které jsou údajně ohnivzdorné, se nyní chovají jako ohnivé obří betonové svíčky.

Tyto podivné události se dějí právě v době, kdy jednotky radiologické, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil (RCBD) pokračují v uvolňování dokumentů, které naznačují, že biolaboratoře spojené s americkými vojenskými laboratořemi jsou ohnisky virů po celém světě, včetně ̎pandemie Covid-19 ̎. Téměř 20 000 inkriminujících dokumentů bylo k lednu 2023 údajně odhaleno během ruské vojenské ofenzívy na Ukrajině. Rada bezpečnosti OSN a Světová zdravotnická organizace o této záležitosti předvídatelně mlčí.

Šéf RCBD, generálporučík Igor Kirillov, naznačil, že tyto biolaboratoře, údajně čítající více než 400 po celém světě, mohou sloužit hanebnému účelu. ̎Nevylučujeme, že Spojené státy mohou používat takzvané obranné technologie pro útočné účely, stejně jako pro globální řízení vytvářením krizových situací biologické povahy. ̎

Proto je jedním z účelů současných i budoucích pandemií, jak vyjádřil vysoký ruský vojenský představitel, globální řízení. Globální vládnutí je eufemismus pro centralizovanou tyranii shora dolů umožněnou digitálním panoptikem. To je konečný cíl a WEF je jeho primární agenturou. Jak ale do obrázku zapadá neobvyklé množství neštěstí, zejména požárů na Západě, v Číně a Rusku?

Zde musím navrhnout svou poněkud radikální hypotézu. Operace a nasazení DEW, HAARP a biologických zbraní - do té míry, do jaké jsou skutečné - jsou navrženy tak, aby připomněly americkým vojenským rivalům, jmenovitě Rusku a Číně, aby zůstali ̎v mezích ̎, zatímco pilíře globálního vládnutí budou postaveny na pekelném základě nedostatku, hladomorů, ̎přírodních katastrof ̎, selhání dodavatelského řetězce a hladu po celém světě. Incidenty, jako je ten na Maui, nejsou jen technologickými demonstrátory, ale také slouží jako cesta ke zdokonalení těchto zbraňových systémů. (pozn. a opět jsme u parchantů..)

Co myslíš? Má americká armáda s jejich nekonvenčními zbraněmi schopnost přimět Rusko a Čínu k ústupu? (pozn. ani náhodou, a můžou mi zapálit koudel pod zadkem, stejně neodvolám... stejně už mě párkrát upálili, jen rozšířím portfolio)

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/03/are-dew-and-haarp-experiments-being-ratcheted-up-worldwide/

Zpět