501 Update Jason Shurka

[ Ezoterika ] 2020-09-16

Záchrana dětí v Melbourne skončila 3. září. V současné době je uzamčen pro jiné účely. Zhruba před 10 dny začala mise v Izraeli. Netýká se pouze dětí, pro operace jsou i jiné účely. Asi před měsícem a půl bylo do Izraele vysláno 3 000 mariňáků, 22. září budou posláni domů. Operace v Izraeli by měla skončit někdy kolem 1. října, nicméně existuje možnost, že zákaz vycházení v Izraeli zůstane.

Jedna z dalších misí je v Portugalsku. Nevím, jestli na povrchu bude nějaká aktivita, jako jsou výluky nebo zákazy vycházení, ale určitě se budou v podzemí v tunelech odehrávat operace, již proběhly nějaké přípravné práce. Hlavním účelem operace opět nejsou děti, i když v malé míře jsou zapojeny.

Na seznamu je i Švýcarsko. Bude se jednat o akci v podzemních tunelech ve Švýcarsku, taky nevím, jestli bude uzamčení a zákaz vycházení ovlivňovat lidi na povrchu. To je vše, co je zatím povoleno sdělit.

Oslovujte mnoho lidí a měňte kolektivní povědomí jako celek. To je to, co potřebujeme, abychom mohli změnit tento svět na lepší místo.

https://www.youtube.com/watch?v=wppuTkXDruw

Pravděpodobnost
16.9.20 Magenta Pixie

- zkráceno -
NWO nebude, i kdyby vyhrála demokratická strana. Vítězství Trumpa je navíc v souladu s konvergencí pro další cyklus 26.000 let. Ti, kteří jsou uzamčeni ve třetí dimenzi a ve spodní čtvrté dimenzi, do které se chystají nebo se pro ni rozhodnou, se mohou reinkarnovat zpět na začátek Země.

Dochází ke konvergenci časových linií. Rok 2012 byl čas, který planetu uzavřel v realitě. Každý, kdo byl na planetě o zimním slunovratu roku 2012, každý, kdo byl na této trajektorii, zůstává na naší trajektorii. Pokud někdo chce zažít NWO, musí se vrátit na začátek a vytvořit nový rok 2012. Je to rozhodnutí, které učiní každý jednotlivec, který je ztělesněn na planetě.

Každá volba vytváří realitu, skutečnou realitu. Majoritní zkušenost vytváří většinové vědomí. Kolem 60. let se začalo vědomí nakopávat, ale byla doba, kdy většinové vědomí bylo službou pro záporné skupiny, které věděli, jak používat manifestaci a jak zesílit svou sílu, a hvězdná semínka toto porozumění v dostatečně velkém měřítku neměla. V roce 2012 došlo k posunu. Nejde o Donalda Trumpa, nezáleží na tom, zda se vám líbí, nebo ne. Nezáleží na tom, jestli se vám líbí jeho zásady.

Můžete dostat rady od dimenzionálních bytostí, které možná mají přístup k vícerozměrnosti, ale jsou podél negativně polarizovaného pole. Pátá dimenze je dimenze lásky, ke které se nemohou dostat.
(pozn. z jiného článku - 4D je obsazena negativními bytostmi, např. Nibiru, proto galaktická federace rozhodla o přesunu přímo do 5D). Negativně polarizovaná dimenze, která je intenzivnější než čtvrtá, jde opačným směrem, je přístupná pouze pokud se plně polarizujete v negativní polarizaci, to žádný z hlubokého státu neudělal. Služba sobě samozřejmě existuje.

Temní kněží, temní kouzelníci komunikují s bytostmi z intenzivnější pekelné dimenze, paralelně k páté dimenzi v negativním smyslu. Dostávají své vlastní informace podle nejlepších schopností dané bytosti, protože informace jsou o projevu, který je konečný. V naší struktuře se všechno demontuje, protože jdeme do vyšší polarity, odkláníme se od železného jádra.
Kdokoli kdo prochází tímto procesem vzestupu, kdokoli ve vědomí páté dimenze, který nyní drží to soudržně, již dospěl k bodu individualizace svých vzpomínek, takže když opustíte tělo, ve kterém jste nyní, bude váš paměťový systém neporušený a vrátí se v každé další fyzické inkarnaci. Neporušená struktura DNA se spojí s genetickými rodiči, které si pro danou realitu zvolíte. Geneticky dojde ke shodě ve vašem fyzickém těle, které se vyrovná na strukturu paměti. Mnozí z vás to udělali již pro tento život, možná i několikrát, protože jste přišli z Atlantidy.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=T2795duRDMM&feature=emb_logo

Zpět