4971 Arkturiánská rada 9D: Přístup ke svým duchovním darům pro nově probuzené Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-08-27

Jsme schopni odhalit sebemenší změny v celkovém vědomí lidského kolektivu a cítíme, že se neustále vyvíjíte. Když dojde k většímu skoku v celkové frekvenci vaší vibrace, rádi vám o tom povíme. Právě jste zažili jeden z těchto skoků a budete i nadále stoupat, jak budete procházet tímto časovým obdobím do měsíce listopadu. Když v tuto chvíli věnujete pozornost svým tělům, myšlenkám a emocím, pamatujte, že jste voláni do těchto stavů vyšších vibrací, a pokud se naladíte, můžete toto volání cítit.

Můžete cítit, že jste povoláni do světla. Můžete cítit, jak se vaše srdce otevírají. Můžete cítit, jak zvyšujete své vědomí a zároveň jste uzemněni ve svých tělech, a můžete se otevřít většímu přístupu k darům a schopnostem, které jsou pro vás všechny v tomto období vašich životů nevyhnutelné. Budete potřebovat více svých darů a schopností, abyste pomohli, a zvláště budete povoláni pomáhat těm, kteří jsou nově probuzení a nemají ponětí, co se děje.

Skoky ve vaší frekvenci jako kolektivu ovlivňují ty, kteří ještě spí, ještě více než vás, a mohou to mít těžší, protože s kolektivním vědomím na vyšší úrovni musí uvolnit větší část svých nízkovibračních pocitů, myšlenek, nápadů a přesvědčení, aby zůstali ve svém kolektivu. Detoxikují se a zároveň získávají více svých zážitků z probuzení, které jsou matoucí a které mohou narušit jejich běžné, každodenní činnosti.

Většina lidí moc nepřemýšlí o své spiritualitě nebo o sobě jako o duších, jako v podstatě nefyzickém vědomí. Když mají zkušenosti, které zpochybňují jejich každodenní uvědomění, potřebují podporu, potřebují uzdravení a většina z nich potřebuje odpovědi, které nedostanou z Bible, Tóry, Koránu nebo jakéhokoli jiného náboženského textu. . Jste to vy, kdo je povede, uklidní, pomůžete jim v těchto časech většího uvolnění a díky bohu, že máte vše, co právě teď potřebujete, protože jste laskavé, soucitné, milující bytosti, ale také dostáváte více. toho, co potřebujete, abyste se jako lídři cítili sebejistě, že skutečně jimi jste.

Jako probuzený kolektiv si mnozí z vás kladou otázku, co vlastně máte dělat, a vaše připravenost, dychtivost a ochota pomoci nezůstala bez povšimnutí. Mnohým pomůžete, když budete trpělivě čekat, až se rozvine jejich probuzení. Právě teď se o sebe starejte a všimněte si, jak vás tato nedávná změna v celkové frekvenci lidského kolektivního vědomí ovlivňuje. Dávejte na sebe pozor, abyste se mohli postarat o ostatní.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/27/the-9d-arcturian-council-accessing-your-spiritual-gifts-for-the-newly-awake/

Zpět