4966 Mainstreamová média přehlížejí poškozené vakcínou Lance D Johnson

[ Ezoterika ] 2023-08-30

Výzkumný ústav Společnosti pojistných matematiků zveřejnil v květnu zprávu, která varovala před ˝ohromujícím˝ 34procentním nárůstem úmrtí mladých lidí (ve věku 35-44 let). Zpráva dospěla k závěru, že ˝COVID-19 plně nevysvětluje nárůst˝ a že životy lidí ničí něco mnohem katastrofičtějšího. Tento trend nadměrné úmrtnosti začal ve třetím čtvrtletí roku 2021 a od té doby pokračuje.

Mainstreamová média, těžce financovaná farmaceutickým průmyslem, využila průběžné sčítání obětí COVID-19 v roce 2020 k propagaci blokování, mandátů a různých opatření lékařské tyranie a psychického zneužívání. Mainstreamová média ve snaze vypadat soucitně a plná ctností prosazovala ˝bezpečnostní˝ opatření, která nakonec způsobila jen další bolest a utrpení.

Dnes mainstreamová média k otázce nadměrné úmrtnosti mlčí. V roce 2022 a 2023 umírá více lidí ve všech věkových skupinách. Mainstreamová média neprosazují nouzová prohlášení ani nevedou záznamy o těchto úmrtích, aby prosazovala jakoukoli vládní intervenci, vyšetřování nebo společenskou akci. Nadměrná úmrtnost se vyskytuje u všech věkových skupin, zejména u mladé a dříve zdravé populace, a mluvící hlavy v mainstreamových médiích se ani neptají proč.

Slon v místnosti dupe a řve, ale zůstává ignorován
V důležitém příspěvku ve Wall Street Journal Dr. Pierre Kory z Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC) říká: ˝Nikdo přesně neví, co je příčinou tohoto fenoménu, ale je tu nevysvětlitelný nedostatek snahy to zjistit. Společné vyšetřování stojí za zvážení. ˝ Nadměrná úmrtnost ohrožuje veřejné zdraví, a dalece převyšuje úmrtnost a devastaci během pandemie COVID-19 v roce 2020. Po prosazení nezákonných a neetických příkazů k očkování proti COVID-19 však mainstreamová média mlčí o jakýchkoli skutečných výsledcích, k nimž došlo poté, co byla populace natlačena do několika kol očkování.

Pokud by byl očkovací program takový úspěch, pak by COVID-19 byl zastaven v roce 2021 a v letech 2022 a 2023 by bylo méně úmrtí. Vakcína nebyla spasitelem, za kterého ji mainstreamová média vydávala. Tím, že mainstreamová média mlčí o skutečných důsledcích po očkování, stávají se spoluspiklenci na zločinech proti lidskosti, ke kterým došlo během tohoto globálního skandálu lékařské tyranie a experimentování.

˝Když vidíte, co se stalo v nejmladších věkových skupinách, je to naprosto děsivé. ˝ řekl Kory Defenderu. ˝Obecně platí, že ve stabilní společnosti určité procento lidí umírá každý měsíc, každý rok, každý den. Tyto sazby jsou v průběhu času stabilní, ˝ vysvětlil. ˝Když vidíte umírat více lidí, než je výchozí hodnota, považuje se to za nadměrnou úmrtnost. Je to nárůst počtu lidí, kteří umírají v populaci. ˝

Kory řekl, že on a spoluautorka Mary Beth Pfeiffer se v článku nezmínili o vakcínách COVID-19, protože kdyby ano, jejich obavy z nadměrné úmrtnosti by nikdy nebyly zveřejněny. To ukazuje, že mainstreamová média tají očkovací průmysl a neumožňují debatu nebo vyšetřování, které je klíčové pro budoucnost lékařské etiky a integritu vědecké metody, nemluvě o životech a živobytí populace.

Kory se ptá, proč tato otázka nevzbuzuje pobouření .˝Obrovský počet úmrtí po pandemii dokázal zaujmout pouze kádr datových specialistů, vědců, lékařů a novinářů, kteří se domnívají, že při zvládání pandemie došlo k chybám, ˝ napsal Kory. ˝Ale ptáme se, proč tento problém vyvolal spíše ohlušující ticho než naléhavě potřebné vyšetřování na vysoké úrovni? ˝

Kory se ve svém osobním vyjádření dostává k jádru problému a píše, že ˝náhlý, bezprecedentní nárůst škod v životním pojištění ve 3. čtvrtletí roku 2021 mezi nejzdravějším sektorem společnosti - Američanéy v produktivním věku, bílé límečky se skupinovým životním pojištěním. ˝ má jednu pravděpodobnou příčinu: nařízení o očkování proti COVID-19.

˝Co se v té době stalo na pracovišti bílých límečků? ˝ napsal Kory. ˝Pro tak náhlý vzestup jsou jediné možnosti: série teroristických útoků, válečná mobilizace nebo šíření firemních vakcín. Pokud si pamatuji, pouze jedna z těchto událostí se skutečně stala.˝

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/30/the-mainstream-media-disregards-the-vaccine-injured/

Zpět