4958 Válka v Iráku - Skutečné příčiny - Mimozemské portály Cosmic agency

[ UFO ] 2023-08-20

Swaruu (9): Spolu s iráckým údajným vývojem zbraní hromadného ničení bylo dalším ospravedlněním invaze údajné spojení mezi vládou Saddáma Husajna a teroristickými organizacemi, zejména Al-Káidou. V tomto smyslu Bushova administrativa zahájila válku v Iráku jako součást širší války proti terorismu.

Brzy poté bylo zahájeno vyšetřování, zda skutečně existovaly zbraně hromadného ničení. To se správně odráží ve filmu ̎City of Storms ̎ s Mattem Damonem podle skutečných událostí. Kde americká armáda nenachází žádné zbraně hromadného ničení a začíná se zajímat o skutečný důvod války. Uvažují o její nezákonnosti (existují legální války?). Ani pro zbraně hromadného ničení, ani pro podporu teroristů vládou Saddáma Husajna neexistují žádné důkazy a svržení irácké vlády jen přiživilo další terorismus ve všech jeho podobách a měřítcích. Byly to jen záminky k invazi do země. Sám o sobě předchozí vstup do Afghánistánu také souvisí s Irákem a jdou neoddělitelně ruku v ruce.

V Afghánistánu byla CIA v pozadí jako hlavní hráč, který chtěl mít plnou kontrolu nad afghánským surovým opiem, základem pro výrobu heroinu jako drogy. To samo o sobě přineslo CIA a jejím vůdcům obrovské zisky. Používali vojenské transporty k zavážení drog do USA, aniž by to jejich posádka věděla, protože krabice byly klasifikovány pouze jako citlivý nebo utajovaný materiál a armáda je hlídala, aniž by se na něco ptala. To vyšlo najevo, když kapitán americké útočné ponorky odmítl vzít na palubu drogy, což vyvolalo nepokoje s agenty CIA a skončilo přestřelkou v Pearl Harbor na Havaji, přibližně koncem roku 2003.

width=


https://www.youtube.com/watch?v=anKiSZgjRU0

Říká se, že v Iráku je skutečným důvodem k invazi ovládnutí jeho zásob ropy a strategické pozice v Perském zálivu. Strategické k čemu? Přistoupit k ovládnutí celé oblasti, Sýrie, Írán. Ovládnout ropná pole (kterých není tolik, jak tvrdí). A hlavně plynovody. Na rozdíl od toho, co se běžně myslí, neexistuje jen jeden důvod, proč se věci dějí, ale více důvodů. Není to tak, že by ty, které jsou uvedeny výše, byly špatné. Po dosažení hlavního cíle je to další přídavek, a také slouží k odvedení pozornosti od hlavního cíle.

To, co je skutečně zajímalo, bylo zmocnění se sumerské technologie ukryté v Iráku. Nelidská technologie. Převzít kontrolu nad moderními papírovými záznamy, iráckým výzkumem a dokumenty o vlastní kultuře a také psané na papyru, nebo klínových tabulkách. To vše za účelem kontroly informací, které by mohly uniknout široké veřejnosti. Informace, které jsou v rozporu s tím, co je společensky akceptováno a co duchovní pozemské vědy vnucují jako pravou doktrínu zákonem a jejich nařízením, bez opodstatnění ve skutečnosti. Toto není jediný akt invaze, který má vymazat historii země nebo vymazat dokumenty a historii obecně, aby se pokračovalo v udržování jejich agendy, protože jde o něco, co sahá do dávné minulosti.

Dokonalým příkladem této invaze je zničení druidů a všech jejich spisů a samotné kultury římskými jednotkami vyslanými Neronem s jeho nejvýznamnějším vojevůdcem Vespasiem. Také zničení alexandrijské knihovny. Výčet jen některých nejvýznamnějších podobných událostí. V novějších příkladech z 20. století je Carterův vstup do Tutanchamonovy hrobky v roce 1922 také příkladem agentů iluminátské kabaly, kteří vstupují, aby zabavili a ovládli místo nebo hrobku s potenciálem obsahovat artefakty a dokumenty, které jsou pro zasvěcené nepohodlné. Carter to financoval a držel se příkazů Rockefellerů a také Rothschildů.

Hlavním důvodem invaze do Iráku v roce 2003 bylo zmocnění se písemností a archeologického výzkumu se spolehlivými přepisy a překlady klínopisných tabulek a rytin na artefaktech a archeologických nalezištích v celém Iráku. Zmocnili se bezpočtu archeologických relikvií a zničili to, co se jim nehodilo vyjít na světlo. Bagdádské muzeum bylo hlavním cílem invaze, kde byla většina těchto dokumentů a relikvií uchovávána jak na výstavě, tak ve skladech. Sklepy, které obsahovaly několik portálů, některé funkční a jiné ve špatném stavu převážně elohijského původu. Mluví se o 3 portálech, dva v provozu nebo provozuschopné a jeden nefunkční. Toto číslo však nebylo možné potvrdit. U portálů máme svědky, kteří tvrdí, že viděli konvoj odstraňovat portály ve formě velkých prstenců o průměru asi 4 nebo 5 metrů na vojenských valnících, které byly odvezeny z muzea na letiště, kde byly naloženy na vojenská letadla typu C17.

Jeden z našich svědků tvrdí, že viděl a eskortoval konvoj ze vzduchu ve vrtulníku OH-58D Kiowa vybaveném elektronikou k detekci skrytých věcí a že byl použit k vyčištění oblasti od potenciálních IED v blízkosti konvoje nebo kolem něj. Podle toho, co viděl, nebyly prstence vyrobeny z kamene, ale z kovu s velmi složitým mechanismem. Další svědek viděl, jak byly portály odstraněny, zatímco oblast prohledávali.

Gosia: Co je IED?

Swaruu (9): Improvizované výbušné zařízení.

Gosia: Zach je svědkem věcí v bagdádském muzeu?

Swaruu (9): Ano, stejně jako DK. DK byl v muzeu uvnitř.

Gosia: Byli jste spolu?

Swaruu (9): Ano, byli spolu.

Robert: Jací jsou Elohi fyzicky?

Swaruu (9): Vypadají jako Taygetejci nebo jako Engan, velký a vousatý.

Robert: A ty portály teď fungují?

Swaruu (9): Kruhy jsou téměř totožné s těmi z filmu Hvězdná brána. Nevíme.

Gosia: Mluvíte o skutečném účelu, proč tam Američané byli. podařilo se jim to? Odstranili to všechno, o čem mluvíte?

Swaruu (9): Ano, a pak postavit loutkovou vládu.

Gosia: A kde jsou nyní tyto artefakty a dokumenty?

Swaruu (9): Nemohu říct, ale pravděpodobně na místech jako Area-51, základna Wright Patterson nebo Pentagon. Pro ilustraci, v letech invaze, 2003 - 2009, na silnicích kolem základen v USA, jako je NAS El Toro v Kalifornii, byly sumerské archeologické artefakty, které vojáci vyhazovalii okny svých aut po návratu domů. Tolik ke zločinu proti lidskosti. Není to vedlejší škoda, jak se říká, je to účel sám o sobě. Nebo jeden z účelů.

Gosia: I když tyto portály nejsou lidské. Není to lidské umění nebo lidské dědictví, že? Kdo tam tyto portály umístil?

Swaruu (9): Co je čistě lidské? Všechny kultury jsou ovlivněny ostatními. Je součástí lidské historie. Důvod, jací jsou dnes a proč.

Gosia: Můžeme skutečně mluvit o zločinu proti lidskosti, pokud portály nejsou lidské? Prostě filozofování.

Swaruu (9): Je to příběh lidstva. Nejsou lidé, jsou to Elohi. Nebo Elohim (totéž).

Robert: Takže Američané teď mohou navštívit Elohi?

Swaruu (9): Chtějí pouze retro-inženýrství a v jejich případě nechali zabavit samotné portály, aby se nikdy nedostaly na veřejnost.

Gosia: Jak se o těchto portálech dozvěděli?

Swaruu (9): Jejich vlastními vykopávkami. Jako v Alt Ur, hvězdná základna. Předpokládá se také, že tam našli portál.

Gosia: A jak víš, že to jsou portály a ne nějaké ozdobné oblouky?

Swaruu (9): Protože už je znají a mají odborníky. Nepochybuji, jen hloupý archeolog si myslí, že jsou dekorativní.

Robert: Podle toho je jasné, že napadnou všechny země, které mají tuto technologii.

Swaruu (9): Jasně. Protože Írán má jistě skryté věci. Ale na rozdíl od Iráku má Írán jaderné bomby a balistické střely.

Gosia: A Sýrie?

Swaruu (9): Nejsem si jistá, co tam máte. Ale je to alespoň pro kontrolu oblasti.

Gosia: Nesnaží se Elohi získat ty portály zpět?

Swaruu (9): Ne. Ne, o čem bych věděl.<

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/guerra-de-irak-causas-reales-portales-extraterrestres-swaruu-de-erra

Zpět