4947 Vědci smrti Ethan Huff

[ Ezoterika ] 2023-08-23

RFK Jr. varuje, že ̎"vědci smrti" vyvíjejí v Americe zabijácké biologické zbraně
Jen proto, že ̎pandemie ̎ koronaviru ve Wu-chanu (Covid-19) skončila, neznamená to, že síly, které existují, jsou hotovy s vytvářením a rozpoutáním smrtících biologických zbraní.
V nedávné předvolební kampani s Tuckerem Carlsonem, kandidát na prezidentský úřad v roce 2024 Robert F. Kennedy Jr. odhalil, že ve Spojených státech existují tisíce těch, které popsal jako ̎vědce smrti ̎, kteří jsou zaneprázdněni vývojem nových patogenů, které se, jak doufají, stanou zabijácké biologické zbraně.

Podle R. Kenedyho to dělají v tajných biolaboratořích, které otevřeně pokrývají americkou krajinu. Jednou z nich je tajná biolaboratoř v Reedley v Kalifornii poblíž Fresna, kterou úřady nedávno kvůli obavám o bezpečnost uzavřely.

Ukazuje se, že existuje mnohem více biolaboratoří,p. Kennedy Carlsonovi prozradil, že existuje 36 000 vědců, kteří byli pověřeni vývojem těchto biologických zbraní Faucim, bývalým šéfem Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID). Bývalý prezident Obama ignoroval četná varování o Fauciho experimentech, vysvětluje Kennedy dále. Místo toho Obama dovolil, aby projekty pokračovaly, a teď jsme tady. Tucker Carlson opustil Fox News, takže může volně mluvit o mnohem více: Ukrajině, COVIDu a vraždě JFK.

Toto téma se objevilo, když Kennedy a Carlson diskutovali o biolaboratořích provozovaných v USA, které zasypávají ukrajinskou krajinu. Podle Kennedyho mají USA ̎biolaboratoře na Ukrajině, protože vyrábíme biologické zbraně. Fauci má veškerou odpovědnost za vývoj biologických zbraní. ̎ Již existují nejméně tři zabijácké viry, které ̎unikly ̎ z oddělených biolaboratoří v Americe. Pokud věci budou pokračovat tak, jak mají, bude jich v nadcházejících dnech unikat mnohem více.
̎V roce 2014 napsalo 300 vědců prezidentu Obamovi a řeklo: "Musíte vypnout Anthonyho Fauciho, protože vytvoří mikroba, který způsobí celosvětovou pandemii, " vysvětlil Kennedy.
̎A tak Obama podepsal moratorium a ukončil 18 nejhorších experimentů Anthonyho Fauciho, kde většina z nich probíhala v Severní Karolíně pod vedením vědce jménem Ralph Baric. Mnohé z Fauciho programů biologických zbraní byly přesunuty do zahraničí, aby se vyhnuly kontrole. V podstatě chtěl Fauci skrýt svou špinavou práci před veřejností i před trestními orgány, protože to, co dělal, bylo nezákonné, nemluvě o zločinech proti lidskosti.

V Kennedyho rozhovoru s Carlsonem seTucker se Roberta zeptal, jaká je nejmocnější organizace v Americe? Tato otázka byla položena, protože Robert říkal, že vláda stále nezákonně odmítá zveřejnit dokumenty JFK a musí chránit nikoli jednotlivce, ale entitu, ̎ zmínil někdo také na X (dříve známém jako Twitter) o předmětu, o kterém dva diskutovali. ̎Ta entita je Výbor 300, který nařídil zavraždit JFK ̎ ̎Tucker umožňuje RFK mladšímu mluvit pravdu o Ukrajině, COVIDu a atentátu na JFK, ̎ napsal další. ̎Je to pravda, kterou média a establishment nechtějí, abyste slyšeli. Je to pravda, která by byla cenzurována, kdyby Tucker byl stále na Fox News.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/23/rfk-jr-warns-that-death-scientists-are-developing-killer-bioweapons-in-america/

Zpět