4940 Vzdálené pozorování Judith

[ Ezoterika ] 2023-08-22

Když budeme pokračovat v kontrole aspektů vědomí se schopnostmi, které přesahují vaše smysly, seznamte se se svými vlastními dary! Protože nikdo z vás nedorazil, aby zažil špetku vědomého uvědomění bez velkého objevu! Mnozí, kteří obdrží tuto zprávu, jsou na propasti pamatování a užívání si vrozených darů duše! V těchto chvílích se podělím o znalosti vzdáleného sledování. Aniž bychom si uvědomovali, že všichni mají tuto schopnost během bdělého snu, mohou být zážitky znehodnoceny rozptýlením a vírou, že pouze vaše fyzické smysly jsou schopny působit na Zemi. Vzdálené sledování je metoda, jak vidět objekt nebo místo z velké vzdálenosti. Tento dar byl k dispozici všem bytostem od jejich stvoření duše. Jen málo lidí objevilo tento úžasný způsob kontroly a podrobností o svých zjištěních ostatním.

Probuzení k pravému já je prvním krokem k této zkušenosti. Když se člověk probouzí k esenci a uvědomuje si zdroj energie, vědomí se rozšiřuje v přírůstcích s řízením duše. Vidění otevírá k prozkoumávání jiných říší stejně jako cestování ve vědomí ve 3D. Vidoucí se naučí řídit a ovládat aspekty, aby i nadále žil životem falešné identity v každém bdělém snu bez úplného narušení. Neexistuje žádný návrat k nevidění a popření toho, co bylo zažito. Pro ty, kteří touží po více, vězte, že máte neomezené síly a schopnosti. Vzdálené sledování bylo studováno, když se vědci a ti, kdo jsou ponořeni do znalostí ve vnějším světě, pokoušeli porozumět cestám ducha a vnitřního světa. Sledování na dálku se v mnohém podobá daru jasnovidectví a liší se v aspektech, jako je cestování ve vědomí a skrze předměty se zavřenýma očima.

Vojenské operace byly podporovány tímto darem. Pozorovatel cestuje do odlehlých oblastí na Zemi s vědomím a podrobnosti předá zpět k tomu, kdo požaduje informace. Ti, kteří se těší z daru zraku, když prochází oblastmi, které ostatní neznají, by byli pro některé lidi zajímaví a pro ostatní divní! Vědomí, že vzdálené sledování umožňuje přístup k multidimenzionálnímu cestování a zážitkům, vám může umožnit toužit po tomto skvělém otevření ve vědomí! Duch je živý ve spojení s veškerým životem! Uvědomění si svých vrozených schopností přinese sílu a mír, při použití, které vede ostatní k jejich vlastnímu světlu, přinese jednotu v kolektivu veškerého života! Naší touhou je skutečně váš růst a expanze!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/22/remote-viewing/

Zpět