4924 Bidenova Administrativa připravuje plná Covid omezení v polovině září Infowars

[ Ezoterika ] 2023-08-20

Informátoři z TSA a Border Patrol upozornili, že Bidenova administrativa připravuje půdu pro plný uzamčení, která začnou s postupnými omezeními. Vysoký úředník TSA citoval úterní setkání, na kterém bylo manažerům TSA sděleno, že se dokončují nová memoranda a zásady, které by již v polovině září znovu zavedly masky, počínaje zaměstnanci TSA a letišť. Představitel TSA také řekl, že příští týden obdrží nové pokyny, jak bude politika eskalovat. Do poloviny října budou piloti, letový personál, cestující a letištní patroni vyžadovat nošení masky. Po vyslechnutí manažera TSA Infowars oslovila náš důvěryhodný zdroj pohraniční hlídky, který je také manažerem. Tento zdroj potvrdil, že stejné příkazy byly dány i pohraniční stráži. Bylo jim řečeno, že to není otázka ̎jestli ̎, ale ̎kdy ̎ oficiální čísla Covid opět stoupnou, a do poloviny října očekávají návrat k politikám nuceného maskování, které Bidenova administrativa jen neochotně ukončila po masivním tlaku. (pozn. na něco ty smrtící injekce hodit musí. Otázkou je, jestli jim na to dav znovu skočí. . )

Analýza Infowars je jasná: načasování této nové akce je ideální pro to, aby Bidenova administrativa opět zavedla v zemi výjimečný stav a dokonce i stanné právo, aby dále rozdělila a zmátla veřejnost a provedla největší vměšování do voleb v dějinách. Alex Jones mnohokrát varoval, že systém přivede zpět biomedicínskou tyranii. Nová krize v září umožní zajistit kontrolu, která by mohla být součástí použití poštovních lístků pro příští prezidentské volby. nezapomeňte, že pro vítězství v minulých volbách byly hlasovací lístky zaslané poštou. Nyní víme, že uzamčení Covidu byla mezinárodní psychologická válečná operace řízená ministerstvem obrany a Pentagonem. Země po celém světě zavedly bojové kampaně pro politické účely a k prosazení experimentálních záběrů. Ale tentokrát se masy probudily do globalistické knihy dobývání a nemusí být tak vnímavé vůči hysterii MSM. Jednoduše řečeno, Deep State začíná být zoufalý a chová se jako zvíře zahnané do kouta.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/20/biden-admin-preparing-to-bring-back-full-covid-restrictions-rollout-to-begin-mid-september/

Zpět