4914 Zpráva od Hannelore: Na cestě k velké párty Jahn J. Kasl

[ Ezoterika ] 2023-08-17

Q: Ležel jsem v posteli 12 hodin a pořád jsem vyčerpaný?
A: Nejdražší Jahne, působí na tebe odstředivé síly doby a tíží tě mnohá přání, projekce, ale i skutečné starosti lidí. Tuto tíhu je třeba vzít na svá bedra a vybudovat si potřebnou duchovní konstituci. Zejména světelným impulsem, položením zábradlí po světelných čteních, jste otevřeli novou bránu. Nyní je důležité tuto úroveň stabilizovat a umožnit přenos energie posílením základní vibrace, aniž byste se oslabili.

Během těchto dnů máte možnost trochu se nadechnout, odložit práci, a zatímco spíte, posilujete se, budujete a připravujete se na úroveň. Budete připraveni a naladěni na další větší a komplexnější sféry činnosti. Stejně jako v minulosti se jedná o energetický proces, který nějakou dobu trvá.
Dokud stojíš v kuželu světla, zůstáváš svěží, jakmile se světlo stáhne a ty se vrátíš do těla, znovu se naladíš na pozemské vibrace - to vede k únavě nebo vyčerpání. Tento efekt vyvolává proměnlivá amplituda. Přikládání rukou je velkou, ale ne jedinou součástí vašich nových výzev. Je důležité, abyste se dokázali vypořádat s nejrůznějšími potřebami a starostmi, které vás nyní prostřednictvím této práce energeticky stále více oslovují. Byly uvolněny trvalé účinné síly a je důležité je trvale zvládat. Zbývají dva dny a dvě noci.

Q: Je to proto, že máme stále více čtenářů a nachází nás stále více lidí. Kromě toho je tu také moje práce při předávání světelného impulsu po světelných čteních. To vytváří větší kolektivní energii, kterou je třeba zvládnout.

A: Rozšiřuješ svou sféru působení a posiluje se tvé duchovní svalstvo, takže lépe, rychleji a jasněji rozpoznáváš, s čím máš tu čest. Děje se to a děje se to právě teď.

Q: Může něco udělat také Karl? Nárůst čtenářů znamená také nárůst objednávek, e-mailů a dotazů všeho druhu!

A: Karl je tomu také přizpůsoben a také se mu to pravidelně stává během spánku. Oba jste připraveni a sladěni na své úkoly. To platí i pro Nadju.
Zvládnout různá energetická pole znamená umět s nimi zacházet na základní úrovni - a ve spánku na ně budete naladěni a sladěni. Velká potřeba spánku je toho přirozeným důsledkem. Ujistěte se, že máte dostatek spánku, abychom se o vás mohli starat, zatímco spíte.

Q: Někdy mi všechno připadá tak velké, je toho tolik, a pak se ptám sám sebe: ̎Jak to máme všechno zvládnout? Sundat ze sebe ten tlak! Ale jak?

A: Odbourání tlaku se provádí tak, že důsledně realizujete pouze to, co je pro vás jasně zřejmé, co je jasně na vaší cestě. Růst vašeho vydavatelstí je založen na chytrých a moudrých rozhodnutích Karla a vás, nikdy neudělat třetí krok před druhým a umět jasně zhodnotit vlastní zdroje. Nyní se nacházíte ve fázi přechodu, přizpůsobení a přeladění. Poté se vše vrátí do svého přirozeného, i když často velmi náročného běhu.

Q: Vím, že to byla a je naše maxima. Vždy krok za krokem - rozpoznat, co je nyní zapotřebí. Ale co dělají lidé, kteří neumí zacházet s vlastní energií, s vlastními silami, nedokáží je ani odhadnout, ani správně využít. Vyhoří?

A: Ano, ti, kteří tuto zkušenost potřebují, ji získají. Mnozí lidé, kteří pracují až do sebezapření pro plné světlo, zanedbávají práci s vlastním vědomím. Zklamaní a vyčerpaní to jednoho dne musí vzdát a selhat. Pro některé lidi je vzdělávací práce náhradou za to, že se nemusí zabývat sami sebou. To je bohužel velmi rozšířené. Tak se stává, že i těm lidem - kteří chtějí zachránit svět a všem pomáhat, ale sami sebe zanedbávají - se nyní připomíná, že je třeba udělat domácí úkol. Proto v současné době selhává tolik zářných projektů. (pozn. . . . )

Q: Ale tak to přece musí fungovat! Nikdo z nás není svatý! Práce na vlastním vědomí a práce pro velkou věc mohou probíhat souběžně. Já to nedělám jinak. Jinak brzy nebude nikdo, kdo by mohl přispět něčím pozitivním. Koneckonců, každý máme spoustu vlastních problémů.

A: K růstu dochází během života, když jednáte a reagujete. Jedno bez druhého není možné. Špatně to dopadá, když jednáte jen navenek a už se nad sebou nezamýšlíte, když už není čas na zastavení, když se tomu dokonce vyhýbáte. Takoví lidé jsou v křečovitém soukolí stejně jako ti, kteří předstírají, že se z něj chtějí vymanit. Pokud je dána proporcionalita, správné rozložení energie pro vnitřní a vnější procesy, pak je vše v pohybu.

Q: Rozhovory s vámi všemi mají zvláštní ̎zvuk ̎, jemný, téměř něžný, láskyplný a nesený ̎nenápadnou ̎ moudrostí. Někdy si říkám, jak je to tam, kde jste teď vy?

A: Pro člověka je to nepředstavitelné! Je to dokonalé. Neexistují žádné vnitřní obrazy, které by si k tomu člověk mohl přivolat. Člověk nedokáže pochopit, co to znamená vrátit se do své duchovní vlasti. Proto jsou nám, dokud jsme na zemi, dány okamžiky osvícení v meditaci, modlitbě, vizi, přírodě nebo ve snech. Protřeme si oči nebo se probudíme a řekneme si: ̎To nemůže být pravda! ̎ A přece to pravda je. Vždy je to však jen odraz toho, jak to ve skutečnosti je.

To je popsáno třemi slovy: dokonalá plnost Boží. Úžasné je, že jakmile se vrátíme do rodiny své duše, okamžitě se objeví to nejpřirozenější, vzpomínka. Je to velké přivítání a náš přchod provází velká hostina na uvítanou. Člověk, který se vrací do světla, se plně věnuje novým skutečnostem a v jediném okamžiku opouští zemi celý. Je tedy dobré, když se na smrtelné posteli zdržíme slibů. Každý slib vás váže k tomu, co se chystáte opustit. I když je to vaše rodina, když jsou to vaši blízcí, slib nebo přísaha vás může zbytečně připoutat k zemi i po smrti. Každý, kdo chce své blízké podporovat i po sklouznutí na druhý břeh, tak učiní, pokud může a pokud je to záměr.
Slib z pozemského hlediska a z lidsky hluboce pochopitelných pohnutek nikomu neslouží a ani nemusí. Mnohé věci se ve světle jeví zcela jinak. Očekávejte to a pak se rozhodujte, až uvidíte celek.

Q: Ale slib daný na smrtelné posteli je často právě tím, co pozůstalé posiluje, co jim dodává odvahu a útěchu.

A: Jak pravdivé, jenže to není potřeba, protože k tomu může dojít tak jako tak, jen svobodně a bez připoutanosti. Řešení je následující: Formuluj to svobodněji, aby to nebyl slib! Lidé, kteří mají širší rozhled, to chápou.

Q: Na smrtelné posteli jsi nikomu nic ̎neslíbila ̎ ani nedala žádný úkol. Vyřídila jsi své pozemské záležitosti a odstěhovala ses ze svého těla jako nájemník z bytu. Způsob, jakým jsi odešla, mi připadal a stále připadá působivý.
Stále si vzpomínám, jako by to bylo včera, když jsem byl u tvé postele 18 hodin před transformací. Tehdy jsi byla skoro celý den někde jinde, oči jsi měla většinou zavřené a jen tvůj dech, který byl slyšet ve stále větších intervalech, prozrazoval, že tam někdo stále je. Když jsem přišel k tvé posteli, otevřela jsi své velké oči, které se na mě dívaly jako dvě slunce, a já si pomyslel: ̎Dívá se na mě z jiného světa! ̎
Bylo to, jako když někdo vstoupí do svého těla, aby pozdravil přítele, usměje se na něj a jde zase dál. Na okamžik jsem ucítil tvůj jemný stisk ruky a pak jsi zase zmizela, daleko - byli jsme spolu naposledy.

Kdy jsi to věděla?
Kdy pro tebe nastal okamžik, kdy jsi věděla, že zemřeš? A kdy sis byla jistá, že se vracíš ke světlu a neskončíš na mezistupni?

A: Šest dní předtím, než jsem se zbavila svého těla, ještě v době, kdy jsme vyřešili vše, co bylo třeba, jsem věděla, že se vydám na tuto cestu. A tři dny před tím, než jsem vyklouzla z těla, jsem věděla, kam se chystám.
Nakonec bylo všechno velmi snadné, i když to pro diváka mohlo vypadat a působit jinak. Doprovázelo mě, vedlo a navigovalo mimo čas nezměrné množství světelných bytostí. Nejdříve jsem procházela Světelnou chodbou, zároveň - protože vše se děje ve stejnou dobu - se nahrávaly obrazy mého minulého života, všechny ve stejnou dobu, a já mohla vše vnímat a případně korigovat. Ano, opravit!

Opravy
Po smrti je nám dána možnost opravit rozhodnutí způsobem, který přinese prospěch těm, kteří jsou stále naživu a kteří v důsledku rozhodnutí trpěli. Na zemi to nemá žádné viditelné následky, ale člověk je zbaven traumatu a duševní rány se díky tomu mohou zahojit. Je to zázrak a neuvěřitelná úleva, když vidíme, jak funguje světlo a co můžeme udělat a změnit po smrti. Kdo žádá o odpuštění, tomu je odpuštěno - jak pravdivé, jak krásné, jak svobodné!

Hvězdná brána
Poté jsem se ocitla před hvězdnou bránou, podobnou těm z filmů. Když jsem jí proklouzla- není to chůze - všechno, co mě poutalo k zemi, ze mě spadlo jako těžký plášť. Uviděla jsem své vlastní světlo, své jemné tělo z čistého světla a nekonečných barev. Teď jsem byla DOMA.

Q: Byl tam také Ježíš, nebo archandělé?

A: Ano, vaši duchovní průvodci a vaši pozemští průvodci, ti všichni na vás čekají a zjevují se prostřednictvím svého světla. Tak to prostě je. Všichni jsme JEDNO. (pozn. zdravím a děkuji již nyní)

Q: Co se dělo dál?

A: Byla jsem vzata na úroveň, abych se restrukturalizovala. Zkušenosti z minulého života byly znovu uvědoměny a vloženy do mého energetického pole jako vesmírné bytosti. Zároveň jsem byla nabita krystalickou energií, která mě obklopovala.

Krystalický chrám pro příchozí
Vznášejíc se v Křišťálovém chrámu pro příchozí jsem byla uzdravena z životních zranění. Moje božská základní vibrace byla obnovena. Pak nastal čas velkého přijetí.
Stála jsem před svými duchovními učiteli, Radou starších, a bylo mi vysvětleno, co jsem se naučila a co se ještě musím naučit. Rozhovor beze slov, porozumění bez vysvětlování, poznání bez učení - prostě se stane, že všechno víte a všechno je vám jasné. Pak se konal velký večírek.

Těmito poznatky naše dnešní setkání zakončíme. Toto poznání nás může zbavit strachu ze smrti a zvýšit radost z přechodu na druhý břeh.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/17/message-from-hannelore-on-the-way-to-the-big-party/

Zpět