4910 Nemocnice chtějí neočkované pracovníky zpět Yudi Sherman

[ Ezoterika ] 2023-08-17

Několik nemocnic projevilo zájem o opětovné najmutí zaměstnanců, které propustili kvůli odmítnutí injekcí COVID-19.

Neočkovaní pracovníci, kteří byli propuštěni z MaineGeneral Health, minulý týden informovali, že obdrželi textové zprávy od poskytovatele zdravotní péče s žádostí o jejich návrat.
̎Kdysi jsi byl hrdým členem týmu MaineGeneral. ̎ Uvažujete o návratu k nám? Rádi s vámi probereme možnosti, ̎ ptá se údajně zaměstnanců tým MaineGeneral Health Recruitment s tím, že nemocnice pouze plnila příkazy. ̎Jak víte, před téměř 2 lety musel MaineGeneral splnit státní mandát pro očkování proti COVID-19. V důsledku toho jsme ztratili řadu skvělých zaměstnanců, včetně vás. ̎

V roce 2021 MaineGeneral propustil asi 200 zaměstnanců, neboli 4 % své pracovní síly, za nedodržení očkovacího mandátu. Všechny žádosti o náboženskou výjimku byly zamítnuty a někteří zaměstnanci byli obviněni z pochybení. Mnoha pracovníkům byly odepřeny dávky v nezaměstnanosti. Ve svých nedávných zprávách propuštěným zdravotnickým pracovníkům MaineGeneral říká, že odstranilo očkování proti COVID-19 jako podmínku zaměstnání, protože státní očkovací mandát pro zdravotnické pracovníky byl 3. srpna zrušen.

̎Byla jsem naštvaná. Jak se opovažuje mě vyloučit z kariéry, které jsem zasvětila celý svůj život, vzít mi živobytí, schopnost vydělávat dobrý příjem, a teď si myslet, že se vrátím zpátky? ̎ Maine Wire to řekla sestra Terry Polandová. ̎To je přístup většiny všech, se kterými jsem od včerejška v kontaktu. ̎

Nemocnice v Syrakusách v New Yorku se také snaží znovu najmout neočkované pracovníky poté, co newyorské ministerstvo zdravotnictví v květnu oznámilo, že pro zdravotnické pracovníky již nebude prosazovat očkovací mandáty. Společnost St. Joseph´s Health, která propustila 111 zaměstnanců za odmítnutí injekce, má stále 80 % volných pozic, uvádí Syracuse.com. Crouse Hospital se také snaží znovu přijmout 28 neočkovaných zaměstnanců, které propustila.

̎Náš tým pro získávání talentů aktivně kontaktuje naše bývalé kolegy a vybízí je, aby zvážili návrat do organizace, ̎ uvedl v prohlášení Dr. Philip Falcone ze St. Joseph. Ale nejen nemocnice se snaží zaplnit prázdné místo po neočkovaných zaměstnancích. Ve Washingtonu byl minulý měsíc předložen návrh výboru King County Council na opětovné najímání neočkovaných zaměstnanců, protože okres trpí nedostatkem zaměstnanců napříč odděleními. Osm zaměstnanců odešlo do důchodu, 25 dalo výpověď a 281 zaměstnanců bylo propuštěno kvůli mandátu King County. Nyní Seattle Weekly uvádí, že místní vláda má 2 143 volných míst na plný úvazek.

̎Nechal jsem si píchnout injekci COVID ještě předtím, než mi to bylo sděleno, a cítil jsem, že je důležité to udělat, ̎ řekl viceprezident King County Corrections Guild Randy Weaver radě King County. ̎Stále máme 20% neobsazenost. Stále nás ovlivňuje velké množství povinných přesčasů. Pokud nám to pomůže získat zpět pár našich zkušených zaměstnanců, pomůže nám to. Nejen, že to někomu říká, že si ho vážíme. . . jeho dlouholeté zkušenosti - přivádějící je tam, kde skončili. Také to říká zaměstnancům, kteří zde stále pracují, že si jich vážíme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/17/hospitals-ask-unvaccinated-workers-back/

Zpět