4904 Co se děje na Maui na Havaji? Proč Ohně? Cosmic agency

[ UFO ] 2023-08-18

Swaruu X (Athena): To, co se stalo na Maui, je umělé a mohu to potvrdit. Cílem je zničit vše a vynutit si tak 15-ti minutová města, součást NOM. Všechno ničí, čímž si vynucují imigraci. Pak vydělají miliony rekonstrukcí a přestavbou podle předpisů 15-ti minutových měst. Je to součástí agendy 2030 a lidé by to měli vědět. Je to všechno umělé a ze strany vlády USA.

Města do 15 minut je celosvětový projekt, který do roku 2030 stanoví, že normální obyvatelstvo se bude moci pohybovat pouze v rámci měst, která jim byla přidělena, jen tam, kam se mohou dostat v rámci svého běhu do 15 minut, a budou moci odejít jen za hodně peněz, dočasně a bohatí. Havaj je jedním z prvních míst, kde se to ukládá, a je logické, že jde o ostrovy. (pozn. nazvěme to nevolnictví)

Gosia: Poslali jste tam své drony?

Swaruu X (Athéna): Ano. Proto víme, že jsou ohně umělé. Všude používají urychlovače.
Na sítích u lidských dronů jsou videa, někteří říkají, že viděli takové, které se vznítily jako blesk. Opět to dělají technologií, která je nad rámec toho, o čem lidé vědí. Ale jak na Maui, tak ve Španělsku byly odhaleny drony, které mají standardní plamenometné vybavení. Tedy žádné energetické zbraně. Některé případy ano, ale ne všechny. Všude metají oheň, aby zakládali ohně.
width=

Gosia: Takže vaším hlavním cílem byly ostrovy?
Swaruu X (Athéna): Ne, je to celý svět, nejen ostrovy, ale na těchto ostrovech je jednodušší vnutit první 15-ti minutové město. I když není první. Připravuje se na to i britský Oxford, mimo jiné Toronto. Lidé to nevidí a přijmou to, protože jim bylo řečeno, že vše budou mít jen 15 minut daleko, což jim usnadní život.

Robert: Ale jak donutí lidi žít v 15-ti minutových městech?

Swaruu X (Athena): S policií a armádou. To souvisí se změnou klimatu, aby se snížila uhlíková stopa každého. To je výmluva.

Gosia: Ale to všechno by museli postavit rychle.

Swaruu X (Athena): Na Maui ano, ale ve zbytku světa to není tak těžké. Slyšeli jsme, že na to potřebují jen 3 miliony dolarů, aby zařídili město, neřekli, jak velké.

Gosia: Ale nemohli by do těch měst nacpat všechny z celé planety najednou. A vybudovat to na celé planetě bude nějakou dobu trvat. Kupříkladu kam půjdou Finové?

Swaruu X (Athena): To bych si myslela, než jsem viděla COVID. Proto by lidé měli dělat více krizí tam, kde jsou lidé závislí na velkých městech. A proto útočí na dobytek a zemědělství. Farmy se zavírají po celém světě, zejména v USA, Kanadě a Španělsku.

Gosia: Ale jednu věc nechápu. Říkají to už o svých plánech otevřeně? Co chtějí? Opět podle toho, že musíte ̎říkat lidem své plány ̎? Jak víte o 15 min. městech?

Swaruu X (Athéna): Už je to všude. Říkají to otevřeně, ale jako dobrou věc, ne jako vězení. A řekli to zástupci Světového ekonomického fóra a klubu Bilderberg. Už to říkají. Není to žádné tajemství. Chtějí to jen ̎prodat ̎ lidem jako něco pro ně pozitivního. Za ̎záchranu planety ̎ před klimatickými změnami. Co je ve skutečnosti za tím, je tajné, ale už to vyšlo najevo, protože to již tvrdí konspirační teoretici. Města jsou věznice a budou ještě více.

Robert: Ale ani těm konspiračním teoretikům nemůžete věřit všechno.
Gosia: Ano, ta scéna je také určitě řízena.

Swaruu X (Athena): Zdá se, že něco takového dává smysl. To jsou vaše plány. Že to lidé nedovolí, to uvidíme.

Gosia: Takže, po požárech tam plánují začít stavět město? Nebo jaký je cíl? Nebo odtamtud jen dostat lidi?

Swaruu X (Athena): Požáry mají zničit a vytlačit lidi. Poté to přestaví, ale se svými ̎experimentálními ̎ požadavky na vězeňské město.
To je to, co víme na této úrovni. Nemáme žádný způsob, jak se dozvědět více do hloubky, ale je to bráno jako skutečné.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/que-esta-pasando-en-maui-hawai-porque-los-fuegos-charla-con-athena-swaruu

Zpět