4902 Existuje nemožné? Cosmic agency

[ UFO ] 2023-08-09

Za´el: Děkuji, že jste si mě přišli poslechnout. Doufám, že vás to donutí přemýšlet a že vás to pobaví.
Je možné, že když jste viděli název tohoto videa, pocítil jste zároveň určitou naději, že máte na mysli víceméně konkrétní situaci, kterou byste chtěli zažít. Je jasné, že existují určitá omezení, která díky dohodám o tom, jak funguje svět, ve kterém se pohybujete, skutečně existují. Ve většině případů možná odpověď zní, že může, a přesto má také ̎ale ̎.

Pokud mluvíme z té nejmetafyzičtější a nejvyšší stránky, troufl bych si říct, že ne, nemožné neexistuje.
Jsi vším. Jste Zdroj, ze kterého se rodí všechny existující a budoucí reality, které můžete vnímat a dokonce si je i jen představit. V určitém bodě existence, ať už jde o jiné časové linie nebo jiná fyzická místa, abychom je nějak nazvali, nebo možná v jiném okamžiku existence, může existovat vše, co jste schopni si představit, s dostatečnou pozorností k tomu. To neznamená, že teď otevřete okno a vyskočíte z něj, protože je možné létat. Nechápejte mě prosím špatně.

Jak jsem řekl na začátku, existují určité dohody nebo pravidla pro realitu, ve které postava, kterou právě zažíváte, žije, protože je součástí velkého zážitku nebo velkého příběhu, který hodláte prožít. Skutečnost, že věci nejsou nemožné, neznamená, že přestaneme přijímat příslušná a důsledná opatření na úrovni, na které se momentálně nacházíme. S tímto příkladem, který se může a priori zdát absurdní, bychom se také snažili dosáhnout velmi vysoké úrovně převratu¸ ale věci v tomto ohledu obvykle zaberou velmi dlouhý proces. Zvláště, když se pokoušíte přistupovat k jiné hustotě nebo jiné realitě. Postupně se dostáváte do souladu s touto frekvencí, nikdy ne náhle.

Nicméně, když jste semeno, které si je vědomo toho, že jste skutečně tvůrcem všeho, co vnímá, můžete si začít všímat rostoucí a rychlejší úrovně manifestace ve smyslu věcí, které jsou v té realitě, kterou jste zvyklí žít. Můžete myslet na plyšového medvěda pandu na pár sekund, protože jste slyšeli někoho o něm mluvit, a pak meditovat a soustředit se ze všech sil na projevení velkého osvobození Země a další den uvidíte hromadu medvědů, ale zprávy ze Země žádné. Jak frustrující, že?

Proč jste schopni projevit věci, které vám k ničemu nejsou, ale nejste schopni projevit to, co skutečně chcete? No, doporučuji vám začít od základu, který Mari vysvětlila nedávno v tomto videu, kde vysvětluje, že projevujete to, co jste a ne to, co chcete, ale k tomu všemu bych přidal i složku, že se snažíte něco manifestovat která zahrnuje mnohem více lidí a navíc to porušuje dohody reality, ve které se vy a všichni tito lidé nyní nacházíte. Je to v podstatě božská úroveň manifestace. Musíte také vzít v úvahu, co chtějí lidé zapojení do vašeho přání.

Nikdy to není o tom být invazivní, ale ̎obtížné ̎ není nikdy synonymem pro ̎nemožné ̎ a v tom, co nyní vysvětlím, bych rád zdůraznil. To, že je něco extrémně obtížné, neznamená, že je to nemožné. A pokud to říkám, s těmito velmi komplikovanými příklady, představte si, že to zavedete do svého každodenního života.

Nemluvím o projevování něčeho globálně, mluvím o projevování toho, co chcete pro sebe a své blízké. Koneckonců, to je to, na čem v příběhu, který žijete, nejvíce záleží. Je možné, že následováním této cesty nakonec dosáhnete mnohem většího cíle, protože to je cesta.

Chtít, aby se něco stalo, ať už to může být jakkoli jednoduché nebo složité, však zahrnuje víc než jen o tom hodně přemýšlet a nahlas opakovat, že to chcete a že to tak bude. Slova mají samozřejmě nepředstavitelnou sílu, zejména na nevědomé a podvědomé úrovni, která pomáhá manifestovat situace, a proto musíte být při jejich používání důslední. Ale pokud něco opravdu z celého srdce chceš, obávám se, že budeš muset kromě toho všeho dělat ještě něco jiného. Musíte jednat a být proaktivní, abyste se dostali k tomu, co chcete.

Tímto způsobem, kdykoli se přistihnete, že si přejete, aby se stalo to či ono, pokračujte v myšlenkovém pochodu otázkou:
Dělám něco pro to, aby se to stalo?
Co bych mohl zkusit udělat, abych zvýšil šance na to, co chci? ̎

Pozorně poslouchejte, co vám řeknu. To, co chcete, může být obtížné, může to být extrémně obtížné, dokonce se to může zdát nemožné. Ale nikdy, nikdy toho nedosáhnete, když zůstanete v klidu, budete s nadějí přemýšlet a říkat si, proč to zkoušet, když je to velmi obtížné, proč to zkoušet, když je to téměř nemožné.

Vy jste Zdroj! Fontána! Pokud někdo musí určit, co je možné a co není možné, jste to vy. Pokud se někdo rozhodne porušit vaše dohody, budete to vždy vy. Také naopak. Pokud si myslíte, že se nikdy nezruší, budete to vy, kdo to bude diktovat. Může to trvat, potíže mohou nastat za každým rohem, může se před vámi neustále objevovat neprostupná zeď. Ale to záleží na vás.

Vzdáte to a sednete si na zem za předpokladu, že se z bludiště nikdy nedostanete? Nebo budete stále znovu a znovu hledat jiné řešení či jinou cestu, dokud nenajdete cestu ven?

Cituji Arien: ̎Pokud máte před sebou důležitý cíl, který vám vzdoruje, můžete to vidět jako puzzle, skládačku nebo velmi obtížnou figurku, kterou nejste schopni rozebrat. Puzzle vám nedává žádná vodítka, takže vaše postava je stále neporušená. Můžete být frustrovaní a vzdát to, pokud chcete, s tím, že to nikdy neotevřete, protože je pro vás příliš těžké to rozlousknout. Přejete si, aby to bylo trochu jednodušší a dáte to do šuplíku. Přijmete, že jste to zkusili a nemohli. Pak si po pár dnech uvědomíte, že jste se to celou tu dobu snažili otevřít stejnými nebo velmi podobnými pohyby a rozhodnete se hledat řešení s mírnou změnou perspektivy. Různé kombinace, které získáte, abyste otevřeli svůj hlavolam. Než cokoli jiného, musíme se naučit rozpoznat nebo lokalizovat situaci, o které se domníváme, že je mimo naši kontrolu, pochopit, že existuje, abychom překonali to, čemu věříme, že je omezení a být schopen pokračovat vpřed a jít jinou cestou. ̎

Ano, někdy to může být frustrující. Znovu a znovu se objevují překážky a napadá vás, že nemá cenu ani vstupovat do toho bludiště. Ale pokud to opravdu chcete vyřešit, pokud opravdu chcete dojít na konec, pokud opravdu chcete potkat situaci, která čeká na konci bludiště, bojujte za ni. Nepředstírejte, že dosáhnete cíle v překážkové dráze, aniž byste na cestě našli zábrany.

Strach, myslet si, že je to velmi obtížné, nejistota, problémy, které vám mohou zdánlivě bránit v průchodu, nejsou nic jiného než ploty na běžecké dráze. Pokud se objeví problémy, budou pro vás zkouškou, hádankou k vyřešení. Řešení nakonec najdete, pokud ho opravdu hledáte.

Pokud je ve vás nejistota a myslíte si, že je to příliš obtížné, doporučuji vám udělat si rozhodovací diagram. Jednoduchý! SKUTEČNÝ? Pokud to, co nejvíce brání vašemu pokroku směrem k tomu, po čem toužíte, je strach, pamatujte, že strach je nejnižší frekvence, která existuje. Než do nich bezhlavě skočíte, je nutné a prozíravé analyzovat situace a jednat obezřetně, kdykoli je v sázce něco důležitého.

Je však také na vás, abyste se naučili rozlišovat, kde končí opatrnost a začíná strach, který se bude spoléhat na tuto obezřetnost, aby nalezl dokonalou výmluvu, která vás přiměje přesvědčit sami sebe, že nejlepší je nehýbat se. Také, když cituji osobu, kterou velmi hluboce obdivuji a respektuji, existují úrovně rizika, které jsou nejen přijatelná, ale prostě nevyhnutelná, a proto musíme pokračovat v životě a přijímat taková rizika. Všechno skvělé a inovativní vyžaduje riziko.

Je také pravděpodobné, že vám ostatní lidé připomenou, že se to zdá nemožné, že je to velmi obtížné nebo milion dalších věcí, které do vás vloží svůj vlastní strach. Pamatujte, že ti, kteří dosáhli toho, čeho nikdy předtím nedosáhli, to museli udělat s tím, že jim každý řekl, že to nikdy neudělají.

Doufám, že máte to štěstí, že máte ve svém životě lidi, kteří vás i přes strach z vašeho selhání a z toho, že můžete trpět, doprovází na vaší cestě a podporují vás a sledují, jak jste toho možná dosáhli.

Teď, když víš, že to není nemožné, zůstaneš v klidu? Nechystáš se jednou provždy vstát a vydat se směrem, kterým chceš? Chystáš se dát výpověď.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/existe-lo-imposible

Zpět