4898 Za´el a Swaruu Oficiální aktualizace Cosmic agency

[ UFO ] 2023-05-20

Mari Swaruu: Dobrý den. Jsem Mari Swaruu.
Jak víte, kanál YouTube Za´ela a Arien byl před několika dny napaden a zcela převzat. Jsme rádi, že vás můžeme informovat, že Google vrátil kanál jeho právoplatnému vlastníkovi, takže očekávejte nové video za pár dní, kdykoli budou připravena.
Mnoho kanálů YouTube bylo v posledních dnech napadeno hackery, takže jsme zavrhli, že se mohlo jednat o přímý útok proti nám. S největší pravděpodobností to byli profesionální zločinci, kteří hledají snadné peníze, také pomocí podvodů s kryptoměnami. Způsob, jakým se dostali do počítače, zatím není jasný, a to by bylo důležité vědět. Ale důležité je, že Za´el a Arien mají svůj kanál zpět.

Pokud jde o mě, kanál Swaruu Oficial, jsem super ochránila nejvyšší úrovní dostupných bezpečnostních systémů, vojenské úrovně. Z bezpečnostních důvodů jsem odstranila Za´elovo prezentační video a dnes ho znovu nahraji ve stejnou dobu, kdy nahraji toto video a také jeho španělskou verzi. Jakmile to bude možné, začnu také nahrávat starší videa na svůj anglický kanál Swaruu Official, aby mohl fungovat jako záloha, kdyby se stalo něco divného, a aby se mu začala věnovat pozornost. V poslední době se proti kanálům YouTube objevilo mnoho hackerských aktivit, takže bych radila, že pokud nějaký máte, nyní je pro jistotu čas zvýšit úroveň zabezpečení co nejvíce.
Děkuji, že sledujete moje videa a že se vám líbí a odebíráte. Moc si toho vážím. Vy jste ti, kteří všechno dělají a stojí za to.

Dále přidám dvě zprávy od Za´ela a od Arien. Jsou pár hodin zastaralé, protože byly napsány, když jejich kanál ještě nefungoval, ale stejně se o to s vámi všemi podělím.

Uvidíme se v dalším videu. Opatruj se.

Mari Swaruu

----------

Za´el: Zdravím všechny. Teď už bude většina z vás vědět, co se stalo. Kanál, který s Arien používáme k přenosu našich zpráv, někdo převzal a nakonec zůstal před YouTube skrytým, ale už pracujeme na tom, abychom ho dostali zpět. Pokud nebudeme moci, vrátíme se s novým, takže žádný strach.
Arien: Studovali jsme a vyhodnocovali možné důvody tohoto útoku. Jak je známo, Matrix funguje na více vrstvách, takže neexistuje jediná příčina. Vrátíme se co nejdříve. Vstaneme a budeme pokračovat. Děkuji vám všem, že jste zůstali naladěni.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/za-el-and-swaruu-official-channel-updates-english

Zpět