489 Volba pro mír Ann Albers

[ Ezoterika ] 2020-09-05

Chvilku dýchejte. Jděte na místo míru uvnitř sebe a dovolte si představit si ten nejkrásnější nebeský svět, jaký můžete - svět, kde lidé chodí volně, nemaskovaní, dívají se jeden druhému do očí a zároveň vědí, že hledí do očí Božích. Představte si mírumilovný svět, ve kterém všechny perspektivy mají hodnotu. Představte si svět, ve kterém všechny rasy tvoří krásný kaleidoskop zvaný lidská rasa. Představte si svět, ve kterém víte, kdo jste, co jste a kdo jsou všichni ostatní. Představte si svět, ve kterém je jen láska v nesčetných podobách. Představte si váš nový svět.

Váš svět právě teď prochází obrovskými a intenzivními změnami. Lidská srdce volala po jednotě, a přesto mnozí stále dovolují nenávist a odsuzování. Lidská srdce křičela o blahobyt, a přesto mnozí odmítají zdravý způsob života. Lidská srdce volala po svobodě, ale tváří se jako oběť. Konflikt mezi touhou a vírou, přáními a chováním, duší a egem jsou právě teď velmi silné. Jste v době, kdy se střetávají nepřátelské síly a zuří bouře, uvnitř i vně.

Drazí přátelé, přesto se můžete soustředit na mír. Můžete si vytvořit energetickou šablonu pro nejkrásnější a nejlaskavější budoucnost na vaší planetě Zemi. Můžete jít do sebe a vytvořit si energetickou šablonu pro svůj vlastní život, která vás potěší a inspiruje bez ohledu na to, jaké bouře zuří na Zemi. Můžete jít do svého vnitřního světa a žít v realitě, která je tak krásná, kde jste chráněni před energiemi vířícími ve vnějším světě. Máte naše velmi silné vedení zaměřené na mír, radost, lásku, harmonii, lehkost, milost, uznání a jakékoli z těchto krásných vlastností, které kolem vás tkají síť světla a ochrany.

V každém okamžiku máte na výběr. Můžete si vybrat lásku nebo nenávist. Můžete žít ve strachu nebo se vzdát nejlaskavějším myšlenkám, na jaké v daném okamžiku můžete myslet. Můžete soudit ty, se kterými nesouhlasíte, nebo můžete jednoduše přijmout svou vlastní víru. Můžete se stát závislými na dramatu a traumatu, kterým tento svět prochází, nebo si můžete užívat svou vlastní krásnou realitu.

Přispějete k míru nebo bouřím? V příštích několika měsících zuří bouře, na kterých se nemusíte podílet. Místo toho můžete přinést klid a mír, který si přejete v této realitě. Váš vnitřní mír nám umožní vás chránit, vést vás a navigovat v těchto náročných dobách. Máte na výběr.

Nenávistí nemohou proniknout vyšší vibrace, které vás vedou. Láska vás povznáší nad negativní energie planety. Vyberte si myšlenky láskyplné, uklidňující, i když vehementně nesouhlasíte. Milujte se natolik, abyste se nenechali vtáhnout do bouří nižších vibrací. Pokud můžete, zůstaňte ve svém klidném středu. Odpočívej v náručí andělů. Milujte se dost na to, abyste si vybrali myšlenky, díky nimž budete cítit své vlastní milující srdce a klid. Milujte se natolik, abyste byli zticha nebo se odvrátili od těch, kteří vám nemohou projevovat láskyplné chování.

Milujte se natolik, abyste mohli sedět, dýchat a přijímat naši lásku, byť jen na minutu nebo dvě denně, protože máte k dispozici legie andělů, které právě teď pomáhají každému z vás na této zemi. Prostě potřebujeme vaši ochotu. Váš svět nekončí. Nejste trestáni. Bůh je láska, ale lidstvo tuto lásku může odstrčit ztraceno v iluzi pokroucené mysli a vyvolávat strach. Tlaky, které se hromadí v lidských srdcích, musí Země uvolnit. Země tě miluje. Nechce ti ublížit. Varuje vás před vašimi vlastními pocity. Kde chcete být v danou chvíli? Důvěřujte si.

Drazí, jak svět prochází intenzivním znovuzrozením, je tu nespočet bytostí v ostatních dimenzích, aby vám pomohly. Budeme vás milovat, vést vás, držet, když se bojíte, a posilovat vaše odhodlání žít v milosti, míru a lásce. Zavolej nás. Nikdy nejsi sám. Nikdy nejste bez pomoci. Bez ohledu na to, co vidíte ve svém vnějším světě, jste věčně spojeni s láskou, pokojem a vším krásným ve vašem vnitřním světě. Když potřebujete, dejte si svolení snít o krásné nové Zemi a krásném novém životě pro vás (všechny).

Zpráva od Ann- Až na několik výjimek mnoho lidí, s nimiž jsem mluvila v posledních několika týdnech, hlásilo, že se cítí zaseknutí. Jejich sny jsou silné, ale jejich motivace nízká. Zdá se, že jde o běžný sentiment. Tlak na Zemi roste. Vše je těsně před porodem. Andělé stále opakují, že svět nyní potřebuje náš mír. Duchovní mistři říkají, že je důležité meditovat a soustředit se na vyzařování míru. Andělé předepsali to, čemu říkám "Hallmark terapie" (romantické filmy) - sledování všeho, díky čemu se budete cítit laskavě, útulně a láskyplně. 🙂 Žertovala jsem s jednou klientkou, že sledování těchto romantických filmů pro ni bylo velkou meditací! Cokoli vám pomůže najít vibraci lásky nebo míru právě teď je důležité, i když to znamená spát déle, více odpočívat, dát si svolení netlačit se nebo se bojovat. Být k sobě laskavý a něžný je velmi důležité.

Svět bude otřesen, promíchán a očištěn způsoby, které by mohly vypadat děsivě, pokud nevíte, že máte možnost vytvořit si vlastní realitu pokojnou vibrací, ve které budete laskavě vedeni. Ti z vás, kteří jste se mnou už léta, víte, že andělé nikdy nepodporují strach. Dávají nám vibrační nástroje, abychom byli v bezpečí, šťastní, mírumilovní a prožili nadcházející čas, aniž bychom byli vtaženi do chaosu. Snaží se nám připomenout, že naše láska, milost, mír mohou uklidnit bouře a zachránit životy. Andělé jsou tu pro všechny duše přímo, ale někteří lidé tomu nevěří. V naší lidské podobě můžeme nechat proudit lásku a mír kompatibilnější lidskou vibrací.

Nastal čas pro světelné pracovníky soustředit se na něco lepšího. Přestat soudit a přejít k milujícím myšlenkám, věnovat čas tomu, abyste se cítili klidně, bezpečně, milovaní a milující. Není čas na to, abyste se bičovali, pokud spadnete z vyšších vibrací. Rychle se vzchopte a zkuste to znovu. Klíčem je zaměření. Soustřeďte se na to, díky čemu se cítíte dobře, zvolte myšlenky, které se budou milující, zdravější, šťastnější. Život je jedno velké dobrodružství, spíše než jeden velký pokus. Máme schopnost ovládat naši energii a co nemůžeme ovládat nechat být. Máte sílu, která vytváří svět skrze nás, pokud jej přestaneme svírat nižšími vibracemi. Můžete uklidnit bouře. Můžete se zaměřit na jemné deště nad oblastmi požárů, uvolňovat vlastní tlaky zdravým způsobem, který přispěje k laskavějšímu uvolňování tlaků Země.

Životy se v budoucnu vrátí do nového normálu. Nemuselo to být tak šílené, ale lidstvo musí hodně dospívat, aby mohlo konat duchovně. Je tu spousta strachu, spousta hněvu a spousta frustrace, která došla k bodu varu. Pracovníci světla mohou představovat menší část populace, ale zůstávají ve spojení s láskou, mírem, radostí a energiemi Božského, jsou spojeni s mocí, která vytváří světy, a stávají se mocnou silou dobra. Svět nekončí. Několik příštích měsíců bude intenzivních. Porod je síla přírody, v míru však budete chráněni, vedeni a budete moci sdílet vaši lásku, laskavost a uzdravení. Máte na výběr. Oslavte, že víte, že svými vibracemi můžete vytvořit realitu laskavější, než si umíte představit.

Cvičení k přesunu strachu, rozrušení atd. Může to být hloupé, ale funguje rychle.

Vyberte si objekt kolem vás. Pečlivě ho zkoumejte. Všimněte si všeho a pochvalte to, jak je to krásné. Například jsem vzala na stole kámen. Obdivovala jsem barvy, lesk, pevnost a chlad v ruce. Za méně než 60 sekund jsem cítila lásku. Jakmile lásku pocítíte, můžete ji proudit. Posaďte se s tímto pocitem a představte si, jak plyne ven do světa.

Plynoucí láska je jedním z nejrychlejších způsobů, jak se vzdálit od rozrušení, strachu a znovu se zaměřit na mnohem vyšší a šťastnější atmosféru. Když se vám hra opravdu daří, můžete svou lásku začít šířit, ústně, nebo jako proud energie k ostatním lidem.

2. Vědět, kdy je dost I když je velmi lidské soustředit se na dramata na Zemi, myslete na své nálady opatrně. Pokud sledujete zprávy, zůstávejte ve vyšší atmosféře. Pokud vás to obtěžuje, vypněte to. Pokud vás myšlení určitých myšlenek zvedne, spirála vede do dobrého prostoru. Pokud vás přemýšlení o určitých myšlenkách táhne dolů, podívejte se rychle po lepších pocitech.

Pokud nasloucháte rozzlobenému názoru, uklidněte ho: "Vím, že je děsivá doba, ale věřím, že své problémy dávám vyšší moci." Není třeba se zapojovat do diskusí založených na strachu a hněvu. Můžete pozorovat bez zapojení. Rozdávejte lásku a odejděte co nejdříve.

3. Zaměření na služby Někdy je těžké zvednout svou náladu, ale můžete to udělat mnohem snadněji, když si to představujete jako službu ostatním. Pusťte si krásnou hudbu a představte si vibrace vycházející ven do vašeho sousedství, města, státu, národa a světa. Buďte laskaví. Přemýšlejte o sobě jako o vyslanci Boží lásky, Božího míru a Božího wellness. Nemusíte být mučedníkem ani se obětovat, abyste sloužili. Musíte se jen snažit milovat jakýmkoli způsobem, který s vámi rezonuje nebo cítíte jeho vedení.

V příštích několika měsících to může vypadat bláznivě, ale musíte si vybrat, jaké vibrace si vpustíte to životů. Společně jsme silní ve své lásce.

Zdroj: https://lifeheartandsoulblog.wordpress.com/2020/09/05/a-choice-for-peaceann-albers/

Zpět