4882 Otevírání bran Judith Kusel

[ 15 ] 2023-08-20

Energie nyní otevírají brány rychlým a často nepředvídatelným změnám. Posledních pár týdnů jsem se s tím musela vypořádat, ale teď to eskaluje a vidím to jako součást velkého prostoru, který se nyní otevírá, větší než cokoli, o čem máme jen tušení, a tedy to staré, co nám už neslouží, musí odejít.

Být flexibilní, ohýbat se a nechat vše plynout pro mě byla letos velká lekce. Vzpomínám si, když jsem pracovala s nánořní záchranou službou , jak na schůzkách zdůrazňovali, že když se plavec na moři dostane do sevření vlny (kterých tu máme spoustu), nemá panikařit, ale zvýšit pozornost, a zároveň umožnit vlně, aby vás unesla a pak vás opět uložila tam, kde skončí. Když propadnete panice, nemůžete si uchovat energii a pak máte tendenci se utopit.

To je přesně to, co se nyní děje: Proudí do nás proudí tolik kosmické pomoci, ale musíme se vzdát všech představ o tom, jak by naše životy měly vypadat atd., a umožnit, aby se nové zrodilo v mnohem vyšších verzích rozdílných od všeho známého. Doslova jsme vstoupili do Velkého Neznáma. Přesto přes to všechno jsme unášeni. Jsme neseni na křídlech mocného nebeského zlatého orla. Ta křídla jsou silná, která nás nesou, a na hřbetě orla se zvedáme, zatímco pod křídly orla nacházíme bezpečí a ochranu, i když jsme zvedáni výš a výš nesmírně silnými proudy posunu rozměrů.

Lord Melchisedek mi řekl, že s expanzí je srdeční centrum hnací silou jako JEDNO s Božstvím, ale také vírou. Byla v tom taková radost, že se celý prostor otevírá, aby odhalil zázraky, které se skrývají v každém prostoru. Nesmírná krása objevování nových a vyšších způsobů života a žití, a skutečně, čím více je člověk natahován, tím více zázraků čeká s každým okamžikem a každým naším nádechem!

Čím více expandujeme, tím více stoupáme v kosmickém mistrovství. Nový dar života!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/15/opening-gateways/

Zpět