4875 Archanděl Metatron: Probuzení hvězdné brány Natalie Glasson

[ Ezoterika ] 2023-08-12

Jste součástí Vesmíru Stvořitele. Jste nezbytnou součástí naší existence a našeho vyjádření. Posun, který ve svém bytí každý vytvoříte, vám umožní přístup ke svobodě, osvobození a pravdě Stvořitele. Tato pravda je přítomna ve Vesmíru Stvořitele a také v Zemi a ve vašem bytí. Představte si, že jste se stali ztělesněním celého Vesmíru Stvořitele. Měli byste přístup ke všemu a všem zkušenostem každé bytosti na vnitřních rovinách a na Zemi - ke každému mistrovství a vibraci vzestupu, stejně jako k samotné základní pravdě Stvořitele.

Zdá se nemožné vtělit celý vesmír Stvořitele do svého fyzického těla a do jisté míry to nemožné je. Jste však duše. Vaše duše je inkarnována ve vašem fyzickém těle. Vaše duše ztělesňuje celý Vesmír Stvořitele a jako fyzické tělo si pamatujete vše, co ztělesňuje vaše duše, a krása této pozemské zkušenosti je proces vzpomínání na vtělení vaší duše do celého Vesmíru Stvořitele. Jako fyzické tělo je to vaše volba, jaké energie, jaké vibrace si přejete přinést a vyjádřit od Stvořitele do vaší reality.

Ve své realitě vytváříte obraz Stvořitele a máte plnou kreativitu k vytvoření čehokoli, způsobem, který si přejete, jako vámi zvolenými energetickými vibracemi. To znamená, že váš vzestup a vaše fyzická realita jsou vaší volbou. Vždy budete vedeni Stvořitelem, vaší duší a průvodci. Máte však více svobodné vůle, než si dokážete představit jako fyzická bytost na Zemi, a protože máte tolik svobodné vůle, znamená to, že můžete vytvořit velký vliv ve své realitě a ve světě. Toto je hlavní, jedinečný a velmi zvláštní zážitek, mít svobodnou vůli vytvořit, co si přejete, vybrat si z Vesmíru Stvořitele a uvést to do své reality.

Je důležité to připomenout, protože ve vnitřních rovinách a ve Vesmíru Stvořitele vytvořili Plejáďané, Arkturiáni a Androméďané hvězdnou bránu. Tato hvězdná brána je o zarovnání. Probouzí hvězdnou bránu a naprogramovali ji tak, aby podporovala zarovnání, a ta začíná vyzařovat světlo, speciálně vybrané z Plejáďanů, Arkturiánů a Andromeďanů. Je to směs, kterou lze popsat pouze jako krásné, vyrovnání a vy máte příležitost, svobodnou vůli, možnost spojit se s touto hvězdnou bránou vyrovnání - nechat její energii proudit do vaší bytosti a pozitivně ovlivnit vaši bytost.. Je potřeba rozpoznat tyto další energie, a že vaše duše je ztělesněním vesmíru Stvořitele a vy, jako fyzická bytost, a vaše duše,

Když čerpáte ze své duše, energií a výrazů, které si přejete vytvořit a ve své realitě, můžete požádat hvězdnou bránu Vyrovnání, aby zdokonalila vaše sladění s tím, co jste si vybrali z Vesmíru Stvořitele. Zarovnání, které vychází z této hvězdné brány, bude nesmírně čisté a nasměruje vás k nejčistším vibracím vámi zvoleného projevu, a proto podpoří nejčistší fyzický projev vámi zvoleného projevu.

Takže nejprve je potřeba se prostřednictvím záměru a volby napojit do své duše, ať už se rozhodnete rozpoznat svou duši, svou identitu ve svém bytí. Můžete mít představy o tom, s čím se chcete spojit, co si přejete projevit a vyjádřit svou realitu, nebo si můžete přát, aby vaše duše přinášela inspiraci. Můžete dosáhnout obojího stanovením toho, s čím se chcete spojit z Vesmíru Stvořitele, a také, co je pro vás vhodné.

Pak požádejte Arkturiány, Andromeďany a Plejáďany, aby vás zarovnali s jejich hvězdnou bránou. Nechte energii proudit přes vaši bytost, své záměry, které jste již vytvořili. Energie vás naladí na ty aspekty, které jsou již ve vašem bytí a ve Stvořitelově vesmíru, takže bude proudit spojení s nejčistšími vibracemi dle vašeho výběru nebo možností - pocit úplnosti pro vaši manifestaci a zkušenost. spojený, vyvážený, kompletní. pouze si to dovolte zažít. Udělejte si čas na uvažování o jeho dopadu, protože jeho dopad bude pro každého z vás jiný a různorodý.

Užijte si tento čas experimentování se zarovnáním.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/12/archangel-metatron-stargate-awakening/

Zpět