4860 SKLIZEŇ DUŠÍ - HVĚZDNÁ SEMENA - BYTOSTI NA ZEMI Cosmic agency

[ UFO ] 2020-10-22

YazHI SWARUU
Yazhi: Otevírá se mnoho portálů a dochází k přílivu regresivních entit jako nikdy předtím. Do všech pozic dosazují své entity, například manipulují nemocniční personál, aby byl regresivní, neempatický a neobtěžovalo ho zabíjet lidi intubací. Nikdy nebylo na Zemi více regresivních entit než nyní. Zaujímají pozice pro to, čemu říkáme sklizeň, a to, co sklízejí, je lidské utrpení, utrpení zvířat a jejich duše. Většinou ve Velké Británii.
Další varování ode mě, i když nevím, jestli je dobré to říkat. Není vhodná doba na smrt, protože na druhé straně je obrovský chaos.

Robert: Bylo by to dobrovolné utrpení?
Yazhi: Z vyšších úrovní ano. Ale tady záleží na tom, že z nižších úrovní, kde jsou inkarnovaní lidé, to konsensuální není a je to zvěrstvo, které bude muset být zastaveno. Všichni jsou připraveni, všechny regresivní entity a bytosti. Jsou připraveni a čekají na duše, aby je vrátili do fyzického světa, aby je dále využívali, aby jim vnutili nové životy plné většího utrpení, a tak sklízejí duše. Vím, že se tak děje pouze v případě, že duše nepřevezmou kontrolu a neprobudí se, protože takové entity jsou součástí Matrixu a lidé, kteří jsou připraveni a probuzeni, jim mohou říci jasné NE, nebo být na tak vysoké frekvenci, že prostě utečou.
Pravdou však je, že jen velmi málo lidí je na této úrovni. Pak budou opět zneužiti. Budou uvězněni v jakémsi nižším astrálu, projevu jejich nejhorších nočních můr, protože nemohou a neumějí ovládat své myšlenky a to, co generují. Proto je lepší, když teď neumírají.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/la-cosecha-de-las-almas-semillas-estelares-entes-en-la-tierra-yazhi-swaruu-censorado-en-youtube

Zpět