4843 Rada: Žijte ze srdce Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2023-08-07

Žijte ze svého srdce, ne ze své mysli, která ráda mluví ke všemu, která ráda nachází limity a nálepky provše, co rádo definuje, vše proto, aby porozumělo. Vaše mysl je jako teenager, který si myslí, že to všechno ví, a proto to rád definuje tak, jak to vidí on, jediný způsob, jak to vidí on, což je velmi omezené. Pokles do svého srdce, žij ze svého srdce, které zná věčné, nekonečné, neomezené. Vaše srdce je středem veškerého vašeho vedení, vaší inspirace, vašich podnětů vpřed. Vaše srdce zná cestu. Můžete říci, že je to skutečně mozek tvůrčí operace, který dává vaší mysli iluzi kontroly, protože vaše mysl je místem, kde sídlí a buduje se ego. Vaše velké srdce, vaše posvátné srdce je místo, kde přebývá Božství, které z nekonečné lásky dovoluje této hře jít z perspektivy ega, protože chce, aby ego vědělo, chápalo, volilo, bylo svobodné, protože Božské sám je svobodný a nezná žádné otroctví.

Žít ze svého srdce znamená dát svolení Božské lásce ve vás, Božskému Duchu ve vás, aby vás vedl. Můžete to nazvat svým Vyšším Já, pokud chcete, povoláním vás k více z vás, abyste zaujali její místo, abyste se odtud mohli povznést výš, ztělesnit se odtamtud. Vaše srdce je klíčem, a proto jsou emoce/pocity velmi důležité, abyste si je uvědomovali. Ale když jste ve své mysli, přemýšlíte, analyzujete, soudíte, nemůžete slyšet své srdce. V tichosti se obracíš ke svému srdci. Když zavřete svět venku a obrátíte pozornost dovnitř, můžete slyšet své srdce, protože to je svět uvnitř a vyžaduje, abyste se obrátili dovnitř. Venku je krásné hřiště, kde si můžete hrát, užívat si, vyjadřovat se. Nikdy vás nedefinuje, nikdy nad vámi nemá kontrolu. Ale když dáte sílu samotné mysli, samotnému egu, pak máte potíže, protože zjistíte, že musíte dál bojovat, dokazovat, opravovat, měnit, ovládat. Jinými slovy, zjistíte, že se vám věci vymykají z rukou. Ale když se naladíte na své srdce, řekne vám, všechno je ve skutečnosti dokonalé a že to takto vidíte jako nedokonalé, z pohledu ega, pohledu mysli, který je extrémně omezený na to, aby mohl vidět dál, abyste mohli vidět větší obrázek.

Vaše srdce je klíčem k postupu vpřed ve světle, v lásce, v radosti, protože vaše srdce zná cestu vpřed a zná ji se zavázanýma očima. Žít ze svého srdce znamená žít z lásky, vidět to všechno očima lásky, jako matka pozorující své dítě, s tolika láskou, bez jakéhokoli posuzování, se srdcem plným nadějného očekávání, protože touží po nejlepší pro její dítě. A Božské světlo ve vašem srdci je přesně jako matka, která se na vás dívá s láskou, bezpodmínečnou láskou a vždy touží po vašem nejlepším. Když se tedy naladíte na své srdce, naladíte se na to nejlepší, co je pro vás dostupné. A je toho mnohem více, co je k dispozici, co jste si ještě neuvědomili, a je to všechno připraveno k tomu, aby vám to bylo doručeno, z nekonečné lásky a podpory pro vás. Žijte ze srdce, které zná dokonalost ve všem, Božskou dokonalost ve všem. Jen zůstaň ve svém srdci, ve svém srdci, ve svém srdci. Kdykoli se přistihnete, že soudíte, vraťte se do svého srdce a začněte milovat, a tak cvičíte, abyste to všechno milovali, ze srdce, ze středu vaší bytosti.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/07/the-council-live-from-your-heart/

Zpět