4840 12 paprsků od roku 2012 Diana Cooper

[ Ezoterika ] 2023-08-08

Původně jsem zahrnul informace o Paprseks v roce 2012 a Beyond a nezměnily se. Většina lidípracovat na jednom paprsku a nést jeho energii. Pár lidí je ovlivněno dvěma nebo dokonce třemi paprsky. Které to jsou a na které jsi ty? Tyto vysokofrekvenční paprsky světla jsou prameny Boží síly, které jsou nyní nalévány na Zemi ve prospěch všech. V roce 2008 se navíc Stříbrný paprsek, Božský ženský paprsek, spojil se všemi ostatními paprsky, aby je vyrovnal. Archandělé často pracují na jiném aspektu paprsků než Mistři, proto mají některé paprsky více než jednu barvu.

- PAPRSEK 1 🎇 je červený a Mistrem je El Morya, ovlivňující lidi, aby používali svou božskou vůli spíše než svou nižší vůli a aby se zmocnili. Archanděl Michael pracuje na modrém aspektu paprsku 1.

- PAPRSEK 2 🎇 je žlutý (někdy modrý) a má ho na starosti Lanto. Je to paprsek lásky a moudrosti, protože jeho frekvence pomáhá lidem moudře sdělovat Pravdu. Archanděl Jophiel, anděl moudrosti, pracuje na žlutém paprsku.

- PAPRSEK 3 🎇 je zlatožlutý a Mistrem je Paul Benátčan. Vibrace tohoto paprsku inteligence a tvůrčí činnosti přináší kreativitu a pomáhá spouštět vědu a moudrost. Archanděl Chamuel, anděl lásky, pracuje na růžovém aspektu tohoto paprsku.

- PAPRSEK 4 🎇 přináší harmonii a provést na ametystové a bílé vibraci pod vedením Serapis Bey. Archanděl Gabriel, anděl čistoty a jasnosti, pracuje na čistém bílém paprsku.

- PAPRSEK 5 🎇 je oranžový a Master je Hilarion. Paprsek pomáhá posunout vpřed duchovní technologii a vědu, přicházet všechna tajemství jsou ukryta v přírodě. Archanděl Rafael, anděl léčení a hojnosti, pracuje na smaragdově zeleném aspektu tohoto paprsku.

- PAPRSEK 6 🎇 je indigo pod vedením Máří Magdalény a otevírá svět skutečné spiritualitě. Archanděl Uriel, anděl míru, pracuje na zlatém a fialovém aspektu tohoto paprsku.

- PAPRSEK 7 🎇 je pod vedením Lady Nady fialový. Jeho frekvence přináší starodávnou posvátnou moudrost a intuici a vyšší psychickou energii. Archanděl Zadkiel také pracuje na fialovém aspektu tohoto paprsku, aby přinesl transmutaci.

- PAPRSEK 8 🎇 je modrý topaz. Má to na starosti Kumeka, Pán světla, který je mým průvodcem. Tento paprsek přináší osvícení a transmutaci starého. Archanděl Butyalil pracuje na bílém aspektu tohoto paprsku.

- PAPRSEK 9 🎇 Toto je žlutý paprsek harmonie, který vstoupil na planetu v roce 2001 a uvádí do rovnováhy mysli a ducha lidstva. Vosloo, největší velekněz v Atlantidě, je mistrem tohoto paprsku. Seraphina, frekvence serafínů, je andělská bytost, která pracuje na tomto paprsku a vibruje každou barvou.

- PAPRSEK 10 🎇 Citrínový paprsek, který vstoupil na planetu koncem roku 2001 a pomáhá lidem najít jejich praktický smysl života. Nese Buddhovy energie a Pán Gautama má na starosti tento paprsek. Archanděl Sandalfon pracuje s jednorožci na tomto paprsku s černobílou energií. Abraham spolupracuje s Buddhou.

- PAPRSEK 11 🎇 Tento jasný smaragdově zelený paprsek přináší jasnost, mystiku a léčení. Přináší spiritualitu do dogmatických náboženství a pomáhá nám přijímat přicházející vyšší energie. Tento paprsek vstoupil na planetu koncem roku 2001 a Rákoczy je jeho Mistrem. Archanděl Christiel pracuje na tomto paprsku na barvě ledově bílé, zabarvené do modré.

- PAPRSEK 12.🎇 Quan Yin je mistrem tohoto paprsku bezpodmínečné lásky, který vstoupil na planetu v roce 2003. Barva je jasně třešňově růžová. Nese frekvenci, aby znovu zmocnila ženy a přinesla ženskou moudrost uvnitř mužů. Archanděl Metatron pracuje svým oranžovým světlem na tomto paprsku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/08/the-12-Paprseks-from-2012-and-beyond/

Zpět