4837 Thymus - kolektiv nanebevzatých mistrů: Lví brána Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-08-09

Jsme tu, abychom vám pomohli procházet těmito časy energií Lví brány a pomohli vám pochopit, jak s těmito energiemi pracovat za účelem mistrovství. Všichni jste tam, abyste se stali mistry v těle, a abyste toho dosáhli, musíte čelit určitým výzvám a přijmout to, co není vaše. Neděláte to proto, že to berete někomu jinému, ale protože jste tam, abyste pochopili, jaká byla lidská zkušenost tam na Zemi tak dlouho, a pak můžete pomáhat ostatním léčit se.

Tato Lví brána pomáhá zbavit se všeho, co není vaše, a v důsledku toho zažijete očistu. Získáte zkušenost s uvolňováním. Zažijete odlehčení sebe sama jak fyzicky, tak energeticky toho, co jste v tomto životě přijali. A tak ti z vás, kteří prožívají očistu kořenové čakry, která je v tuto chvíli nezbytná, projdou některými fyzickými symptomy nebo budou čelit některým strachům, kterým stále musíte čelit ohledně svého přežití nebo finanční stability. A na druhém konci toho všeho je zkušenost mistrovství. Znovu a znovu se ukazujete, že jste větší a mocnější než cokoli, co si můžete v tomto životě vzít, včetně vysilujících nemocí a vysilujících emocí. To je to, co tam právě teď děláte, a pokud právě teď procházíte tou nejbolestivější částí, vězte, že nejste sami, a vězte, že pomoc je na cestě. Je to pořád na cestě, ale v tuto chvíli toho přichází víc. Ti z nás, kteří se zažili jako nanebevzatí mistři v těle na Zemi i na jiných místech, jsme pochopili sílu portálu Lví brány. Mnohokrát jsme s těmito energiemi pracovali a pomohli jsme ostatním získat přístup k těmto energiím a pracovat s nimi.

A tak nás zavolejte jako kolektiv nanebevzatých mistrů nebo zavolejte kohokoli z nás, o kterých víte, že jsou nanebevzatými mistry, aby vám pomohli ve vaší nouzi. Je to samozřejmě důležitý čas pro všechny na Zemi a vy právě teď procházíte momentem kolektivního vzestupu, který vás přibližuje k plnému, otevřenému mimozemskému kontaktu a přibližuje vás k dokončení posunu. Ale důležitější než kterákoli z těchto věcí je to, čím procházíte jako jednotlivci, abyste si ukázali, že jste mistři v těle. A když to víte, samozřejmě zvládnete všechny a všechny kontaktní zkušenosti. Energie vašich přátel z oblohy je pro lidskou bytost na Zemi často zdrcující.

A když se na tuto zkušenost připravujete tím, že se stanete mistry na Zemi, připravíte cestu pro ostatní, aby udělali totéž, a přivedete se do stavu připravenosti také na cestování na jiné planety, měsíce, systémy, vesmírné stanice, všude tam, kde budete. Představoval jsem si, že byste mohli jít a všude, kam jste kdy chtěli jít. A to je výhoda toho, že v této době musíme na Zemi projít některými očistnými zážitky, které nejsou tak příjemné. Děkujeme vám všem, že nás posloucháte a svěřujete nám své duchovní probuzení a další duchovní vzdělávání.


Thymus: Věřte, že můžete nebo nemůžete a máte pravdu


https://eraoflight.com/2023/08/08/thymus-the-collective-of-ascended-masters-believe-you-can-or-you-cant-youre-right/
To, co je pravdivé, víme prostřednictvím našich vlastních zkušeností a toho, co jsme pozorovali, ale také víme, co je pravda, podle toho, jak se cítíme. Víme, co s námi rezonuje, a jsme dostatečně velké kolektivní vědomí, abychom tomu mohli důvěřovat, co cítíme. Jinými slovy, když se sejdeme jako kolektiv a něco nám všem jako tomuto kolektivu připadá pravdivé, je pro nás snazší věřit, že je to ve skutečnosti pravda. Čemu věříte, věříte na základě svých zkušeností, toho, co jste pozorovali, nebo jak něco cítíte. Můžete změnit to, čemu věřit. Často změníte to, čemu věříte, v průběhu jednoho života mnohokrát. Proto v přítomném okamžiku nedávejte žádné víře nad vámi žádnou moc. Vzpomeňte si, kolikrát jste změnili své přesvědčení o mnoha věcech, když kritizujete nebo odsuzujete někoho jiného kvůli tomu, čemu aktuálně věří.

I oni jen dočasně zkoušejí velikost této víry a budou se postupně posouvat, vyvíjet a sledovat nové přesvědčení a nové systémy víry. Možná by vás zajímalo, proč jsou přesvědčení důležitá? Váš život je sebenaplňujícím se proroctvím. Dostanete to, na co se soustředíte a co očekáváte. Pokud jste měli pouze zkušenosti, které vám říkají, že tato jedna věc je pravdivá, jak potom toto přesvědčení změnit, aniž byste nejprve změnili své zkušenosti? Dobrá otázka. Uvědomte si, že jste zažili pouze jeden život z osmi miliard tam na Zemi az těch osmi miliard životů, které právě teď prožíváte, jste pozorovali jen velmi malý zlomek toho, co zažili ostatní lidé.Proto musíte dojít k závěru, že cočka, kterou jste prožívali realitu, je poměrně úzká.

Máte možnost tuto čočku rozšířit, abyste viděli více, než jste kdy viděli, a to je dobrý úmysl, abyste si to sami stanovili. Řekněte vesmíru, aby vám přinesl důkazy o něčem, o čem chcete vidět důkazy, abyste mohli změnit své přesvědčení o této věci. Řekněte vesmíru, že jste otevřeni změnit své přesvědčení v něco. Zeptejte se na zkušenosti, které vám pomohou vše zpochybnit, co si myslíte, že víte. A nakonec začněte používat svou schopnost cítit, abyste zjistili, zda je pro vás chvíli pravdivé nebo ne.

Pokud se vám něco nezdá, pak vám nejenom doporučujeme, abyste od toho odvedli pozornost, ale také vám doporučujeme, abyste to odhodili stranou, pokud je to přesvědčení, na které se zaměřujete. Nepokračujte ve víře, pokud ji ve vás cítíte špatně. Pokud rozpoznáte, že jste nekonečné, věčné, multidimenzionální bytosti, pak musíte pochopit, že máte před sebou mnoho cest a rozhodujete se, kterou cestou se vydáte. Všechny cesty vedou zpět ke Zdroji. To je něco, s čím můžeme cítit rezonanci, když to říkáme. To je třeba vždy uznat. Bez ohledu na to, čím právě žijete, stále míříte domů. Ještě něco, co bychom zde rádi zmínili, je, že domov, který hledáte, je také uvnitř vás, a to je pravda.

Domov, který hledáte, je láska, kterou cítíte. Láska je pocit a stav bytí; je to látka, protože je Zdrojem a je to, z čeho jsme všichni stvořeni. Přesvědčeni jsou ve vaší hlavě. nezapomeňte si to a zeptejte se sami sebe, jak vás informujete o tom, na co máte zaměřit svou pozornost, když se ve svém životě pohybujete vpřed. Ano, vaše přesvědčení jsou důležitá v tom smyslu, že pomáháte vytvářet vaši realitu, ale je také pravda, že láska je vedení, které máte v sobě a které vám pomůže přesunout se k tomu, co chcete zažít, co to je. doufáš, a možná i věříš, je něco, co se stane ve tvém životě. Spojte světy hlavy a srdce a tyto budete žít život, který jste si dali do života, když jste se rozhodli inkarnovat tam na Zemi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/09/thymus-the-collective-of-ascended-masters-the-lions-gate-energies-you/

Zpět